EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By PucH2
#1798591
Wbudowany - wady brak, dwuletnia rękojmia na całość.
Wymienny - wybuchowe batki, strach nosić takie to duże. Słaba ładowarka USB, oraz często odpadające to gniazdo. Problemy z gwarancją.
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1798599
PucH2 pisze:Wbudowany - wady brak, dwuletnia rękojmia na całość.
Wymienny - wybuchowe batki, strach nosić takie to duże. Słaba ładowarka USB, oraz często odpadające to gniazdo. Problemy z gwarancją.

Widzę, że Puch dzisiaj w formie :lol:
By Felipee
#1798617
Z własnego doświadczenia powiem, że wymienne baterie są wygodniejsze. Jedna w boxie a druga w ładowarce, wymieniasz kiedy się rozładuje. Przy wbudowanej baterii musisz rozłączać kiedy chcesz wapować - jest to niewygodne.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1798623
Co do wygody bym się spierał. Zestawy monolitów są tak zaprojektowane że szturmem zdobywają rynki europejskie. Właśnie dzięki wygodzie i figlarnym kształtom jakie producenci im nadają. Mitem jest też brak prądu, czy zaskoczenie że nastąpi to nieoczekiwanie. Naturalnie nie są to zestawy dla chamskich waperów. Służą tylko zaspakajaniu głodu nikotynowego i w tej postaci spełniają się znakomicie. Nic nie leje, nic nie cieknie, nic nie trza liczyć i można tak w nieskończoność wymieniać zalety, co przy dzisiejszej cenie nikotyny jest następną zaletą. To po prostu działa tak jak ma działać, i jak powinno działać od zawsze.

Suma summarum i tak na końcu wcisną Ci piko z melonem, albo sam kupisz to szkaradztwo. To sztandarowy produkt trawnika.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1798752
patrykowski pisze:Nie wyobrażam sobie jakbym miał podpinać boxa pod kabel i czekać aż się naładuje.

A ja nie wyobrażam sobie aby mial tylko jednego boxa, mam kilka na podmianę, i po problemie :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Mutango
#1798832
PucH2 pisze:Wbudowany - wady brak, dwuletnia rękojmia na całość.
Wymienny - wybuchowe batki, strach nosić takie to duże. Słaba ładowarka USB, oraz często odpadające to gniazdo. Problemy z gwarancją.

Gdyby porównywać jakieś konkretne modele, to mogło by to mieć jakąś logikę. Ale w przypadku ogólnej konfrontacji "wbudowany vs wymienny", taka logika jest mocno naciągana. Bo niby dlaczego mielibyśmy zakładać, że ogniwo wbudowane jest zawsze niewybuchowe, a ogniwo wymienne zawsze wybuchowe. Albo że w jednym jest zawsze dobra ładowarka, a w drugim zawsze słaba. W jednym dobre gniazdo, w drugim słabe... nawet można powiedzieć, że tutaj jest jakby przewaga wymiennej batki. Bo użytkownik wymiennej, po uszkodzeniu ładowarki lub gniazda może użytkować boxa dalej, a użytkownik wbudowanej batki z uszkodzonym gniazdem jest w czarnej dupiē.
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1798838
dexx33 pisze:
patrykowski pisze:Nie wyobrażam sobie jakbym miał podpinać boxa pod kabel i czekać aż się naładuje.

A ja nie wyobrażam sobie aby mial tylko jednego boxa, mam kilka na podmianę, i po problemie :mrgreen:

Spokojnie, też mam dwa. Oba na wymienne. Jeden mam na wyjścia, gdzie jeden akus siedzi w środku, a dwa są naładowane i oczekujące. Drugiego mam domowego gdzie siedzi jakiś stary awt który praktycznie cały czas musi być na kablu, bo bateria nie daje rady, ale to mi akurat nie przeszkadza jak go mam cały czas pod ręką.
Miałem na myśli sytuację gdzie przykładowo zapomniałem podłączyć boxa wieczorem, rano do pracy i w połowie dnia mi padł, co wtedy? Lepsze wymienne ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1798839
patrykowski pisze:Miałem na myśli sytuację gdzie przykładowo zapomniałem podłączyć boxa wieczorem, rano do pracy i w połowie dnia mi padł, co wtedy? Lepsze wymienne ;)

Gdyby tak sytuacje odwrócić. Wpadki z wymiennymi są niemożliwe w połowie drogi do pracy :lol:

W każdej pompie, kiosku czy nocnym coś znajdziesz na czarną chwilę. W tym wszystkim pomaga karta Visa.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.