EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Sylwusia21092
joloass pisze:Kupujesz dobry box na porzadnym chipsecie, wrzucasz do niego oryginalne ogniwo i nie ma znaczenia czy jeden akus czy dwa ... spadki napiecia przy koncowce smocy sa ledwo zauwazalne. Na ile bateri moda zakupic, to juz sobie sam odpowiedz; w zaleznosci od tego jakich grzalek / parownikow uzywasz i na ilu watach chmurzysz. Na pewno w przypadku pojedynczego ogniwa, warto zaopatrzyc sie w boxa, ktory obsluguje format 21700 :zakrecony

Jaki to box z dobra elektronika?. Np ja wapuje na Intake rta i mam jeszcze rebirth rda, ale przeważnie intake jest w użytku. Moc tak max 30w.
By joloass
Gdybym wapowal na 30 W z preferencja w strone Dtl, to bym osobiscie szukal moda na 2 akusy. Zeby ci przyblizyc zasadnosc takiej decyzji, podpowiem ze mnie przy moich standardach, czyli Mtl i 10 W pojedyncze ogniwo 21700 starcza spokojnie na caly dzien nawet dosc intensywnego uzytkowania. Trzeba takze brac pod uwage, ze baterie z uplywem czasu w efekcie ich eksplatacji traca swoje wyjsciowe parametry.
Dla mnie porzadny chipset oznacza elektronike np. yihi, a poniewaz nie mam zbyt wielkiego rozeznania w zakresie jego chociazby tanszych alternatyw, to moze koledzy okaza sie tu bardziej pomocni ...
Awatar użytkownika
By bulit73
joloass pisze:Dla mnie porzadny chipset oznacza elektronike np. yihi, a poniewaz nie mam zbyt wielkiego rozeznania w zakresie jego chociazby tanszych alternatyw, to moze koledzy okaza sie tu bardziej pomocni ...

Elektronikę YiHi kojarzymy z wyrobami SX. Także Pioneer4you stosuje ją w swoich IPV i jest to na pewno tańsza i dobra alternatywa.
By pico200
Hej.
Posiadam Pico 75 w ale myślałem o kupnie nowego box na atomizery 24-25 mm. Czytając, że atomizery 22 mm nie są tak dobre jak wieksze 24mm. To prawda?
Awatar użytkownika
By Cinmar
Warta uwagi jest Tesla WYE 85W. Mała, lekka, zasilanie raczej z tych niezawodnych, pomimo początkowego wrażenia delikatności.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
pico200 pisze:Czytając, że atomizery 22 mm nie są tak dobre jak wieksze 24mm. To prawda?

Nie, to nie prawda.
Awatar użytkownika
By kangaroo
Krasnal45 pisze:
pico200 pisze:Czytając, że atomizery 22 mm nie są tak dobre jak wieksze 24mm. To prawda?

Nie, to nie prawda.

Tak, to prawda.
By pico200
Cinmar pisze:Warta uwagi jest Tesla WYE 85W. Mała, lekka, zasilanie raczej z tych niezawodnych, pomimo początkowego wrażenia delikatności.

U mnie trochę ciężko z dostępnością towaru. Znalazłem takie dwa :
- Vaporesso Armour Pro i Tesla punk 85 W

Który wybrać ?
Awatar użytkownika
By Superlux
pico200 pisze:Jeszcze znalazłem - asMODus Amighty Mod 100 W

I tego zamów jeżeli cena Ci nie przeszkadza *GOOD* .

:drinkb
By Krokus71
Dzień dobry,

Przeczytałem sporo tematów, między innymi ten i postanowiłem kontynuować ten wątek bez zakładania nowego tematu. Mianowicie stoję przed wyborem zakupu nowego moda na 1 baterię wymienną - tak jak założyciel tematu.

Czytając wpisy tu na forum i mając budżet do 200zł (czyli nie ww. Asmodus...) rozważam GeekVape Aegis Solo 100W i Tesla WYE 85W TC Box MOD. Który z tych modów jest wg Was lepszy (trwałość, wydajność, bezproblemowość działania)? Jestem z Wrocławia, więc planuję zakup w e-dym lub sofly lub vcp.

Proszę o opinie doświadczonych chmurzących i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By SuwMar
@Krokus71 podejdź/podjedź do sklepu i wybierz ten, który lepiej Ci będzie leżał w dłoni. Ocenisz sobie też na miejscu aspekt wizualny. Technicznie każdy z nich jest wart uwagi.
Awatar użytkownika
By hilton1
Jeżeli zależy Ci na małych gabarytach i małej wadze,to popatrz na Wismec V80. Mam go od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony, w kieszeni nic nie czuję, jest bardzo lekki i poręczny. Jedyne czego się obawiam to upadku, obudowa jest plastikowa.
Awatar użytkownika
By AmnuM
Bierz Aegi'a solo, ponieważ jest bardzo wytrzymały nie rozleci ci się w ręce, albo kiedy przez przypadek ci upadnie.
Awatar użytkownika
By Volderius
Krokus71 pisze:Dzień dobry,

Przeczytałem sporo tematów, między innymi ten i postanowiłem kontynuować ten wątek bez zakładania nowego tematu. Mianowicie stoję przed wyborem zakupu nowego moda na 1 baterię wymienną - tak jak założyciel tematu.

Czytając wpisy tu na forum i mając budżet do 200zł (czyli nie ww. Asmodus...) rozważam GeekVape Aegis Solo 100W i Tesla WYE 85W TC Box MOD. Który z tych modów jest wg Was lepszy (trwałość, wydajność, bezproblemowość działania)? Jestem z Wrocławia, więc planuję zakup w e-dym lub sofly lub vcp.

Proszę o opinie doświadczonych chmurzących i pozdrawiam.

Powiem tak, mialem Tesle WYE 85W i jakos nie przepadalem za nia, ale sluzyla mi dobrze, wiec jej nie wymienialem. Ostatnio kupilem wlasnie Aegisa i to byl strzal w dziesiatke :) fajnie sie trzyma w lapie, fajny wyglad, wytrzymalszy i nie taki plastik jak w Tesli...
Awatar użytkownika
By DasNiko
Cóż, tak jak moi poprzednicy - mogę polecić Aegis Solo 100W. Jego budowa pozwoli Ci uniknąć takiego przykrego doświadczenia, jakie miałeś z Teslą :D
By Krokus71
Finalnie nabyłem Aegisa Solo 100W i jestem bardzo zadowolony, dziękuję za porady. Problemy mam trochę z atomizerem (Kylin M, drugi raz wickowałem i powyżej 40W czuć lekko spaleniznę, poniżej nic), ale sam mod, o którym jest ten wątek, jest świetny. Poręczny, super wykonany, możliwość ładowania przez USB (w pracy sobie ładuję i spokojnie 1 bateria jest wystarczająca).
Także jakby ktoś na przyszłość miał podobny dylemat, to Aegis Solo 100W warty rozważenia IMO.
PROBLEM Z H PRIV 220

Cześć, pisze w sprawie takiej ,iż nie używałem od […]

jakidym.pl

Witam Czy ktoś w ostatnim czasie zamawiał ze skle[…]

Witam wszystkich serdecznie! Zakupiłem niedawno C[…]

Problem z stick p25

Witam mam pewien problem z swoim stickiem. Chodzi […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.