EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By aagtx
#1847624
Witajcie, potrzebuję waszej pomocy. Mam vape pena 22 od paru tygodni, zaczęłam robić własne liquidy, wszystko wyszło spoko owocowka baza 10 ml i z 1 ml aromatu, na początek super sie zaciagalo, ale po paru był taki bobr, ze nie dało się wytrzymać. Mam tak samo problem z wyciekaniem. Feralny model, czy to ja coś robię źle? Pomóżcie, nie wiem już co robix
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1847625
Problem leży po stronie feralnej grzałki.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847626
aagtx pisze:Pomóżcie, nie wiem już co robix


Jak już zaczęłaś sama mieszać liquidy, może przyszedł również czas by kupić parownik na własne grzałki :wink:
Tam zapomnisz co to bóbr, wycieki. Na chwilę obecną jesteś skazana na gotowe grzałki i ich loteryjność co do jakości.
By aagtx
#1847627
Ale po paru tygodniach już do wymiany? Mam jeszcze z zestawu, więc wymienię.
By aagtx
#1847629
Zastanawiałam się czy to nie problem z robionym liquidem, ale bym myślę od razu poczuła bobra, a tu na początku fajnie siada, a potem dopiero taki smak, mało dymu i się pociągnąć nie da, bo aż zatyka..
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847632
aagtx pisze:Ale po paru tygodniach już do wymiany? Mam jeszcze z zestawu, więc wymienię.


To i tak bardzo długo Ci wytrzymała.

p.s. Nie piszemy posta pod postem gdy możliwa jest edycja poprzedniego :wink:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1847633
aagtx pisze:Ale po paru tygodniach już do wymiany? Mam jeszcze z zestawu, więc wymienię.

Chyba żartujesz *BOJE SIE* po paru tygodniach? :zakrecony Po tygodniu już z reguły są do wymiany ( bo śmierdzą ).
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.