EPF
Czyli o tym co i czym napełniamy nasze e-papierosy.
Awatar użytkownika
By zakk87
To może ja zacznę. Opinia moja nie zmienia się od kupienia 10ml z mikołajkowej promocji. W 100ml to samo. Jak wspomniałem wcześniej smaków totalnie nie potrafię opisywać.

zakk87 pisze:7. 555 (12mg) - to jest smaczek, przy którym zatrzymałem się na dłużej, naprawdę dobry, rzeczywiście czuć orzechy i to mocno, kupa dymu [9.5/10]

Smak ten kojarzy mi się trochę z suchym, słodkim tytoniem, orzechami stosowanymi do produkcji cukierków "michałek" marki WAWEL, czuć nie wiem jak to opisać, suchą korę z drzewa ;-). Poczęstowałem kolegę flaszką 10ml, on z kolei mówi: miodzio (ale nie wiem czy czuje miód czy smak taki dobry). Palę od kilku godzin ten liquid i przestało mnie drapać gardło (wcześniej paliłem tobaco od konkurencji). Nie jedzie w pomieszczeniu tak bardzo skarpetami studenta podczas wapowania :)

Dzięki e-dymie za nową ofertę liquidów. Na pewno jeszcze skorzystam.

edit: no i skorzystałem :-D

2. DESERT SHIP/CML (0mg) - hmm, coś mi ten smak przypomina, nie wiem czy nie wapowałem czegoś podobnego na początku mojego palenia. Bardzo dobry, chmara ładna, smaczek tytoniowy, delikatny. [9.5/10]

Jak już pisałem, delikatny fajny smaczek tytoniowy. Tym razem zamówiłem 12mg, do podziałki z kolegami, którzy potwierdzili, że ostatni kwaśny CML Joye się chowa. Na początku się minimalnie rozczarowałem słabą intensywnością smaku, ale zmieniłem już miesięcznego CS3 przepalonego przez 555 na nowego i jest lepiej, a najlepiej na echo :-) Teraz się dopiero przekonałem, że parownik ma największe znaczenie.
Dalej nie mogę rozgryźć co mi w tym liquidzie smakuje :-)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 07:12 przez zakk87, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By boogeyman
555 12mg - dobry tytoniowy smak, w tle czuć orzeszki. Smak z tego co pamiętam taki sam jak z mikołajkowej promocji. Bardzo dobry do dłuższego wapowania :) Wydaje mi się że dymi lepiej od tych mikołajkowych, ale głowy nie dam ;)
Awatar użytkownika
By adamP
COFFE PARADISE-18 bardzo dobry smak , fajnie dymi ( eGo-C ) rozchodzi się lekki aromat w pomieszczeniu , nie drapie w gardle, zdecydowanie gęściejszy od poprzednich .Jak pojawią się inne smaki w mniejszych opakowaniach to na pewno spróbuję.
Awatar użytkownika
By aplay
DESERT SHIP/CML - rewelka , lekki tytoniowy smaczek , na EVO+CS3 cmurka że monitora nie widać. Nie mogę się oderwać :zakrecony , jeśli smak się nie zmieni to chyba znalazłem swój liquid :lol:
Awatar użytkownika
By wojwoj9
aplay pisze:DESERT SHIP/CML - rewelka , lekki tytoniowy smaczek , na EVO+CS3 cmurka że monitora nie widać. Nie mogę się oderwać :zakrecony , jeśli smak się nie zmieni to chyba znalazłem swój liquid :lol:

:shock: DESERT SHIP/CML-Takiego smaku nie było w ofercie?
Awatar użytkownika
By Szymon1988
CML - jak dla mnie nie do palenia, przypomina mi smak lucky strika od liqo tylko mniej intensywny, tamten tez zbieral wiele pochlebnych opini a mnie odrzucał, tak wiec to jest tylko i wylacznie moja opinia
555 - cudowny smaczek, prażone orzeszki, to jest to, oby smak ten sie nie zepsuł i oby cena była przystepna to na pewno pozostane przy nim na dlużej.
Awatar użytkownika
By kristof1818
Zakupiłem 100 ml " M" (usa mix) i tu mam problem. Smak bardzo słabo wyczuwalny. Nie miałem jego z promocji mikołajkowej i nie wiem jaki był wtedy. Nie wiem jak smakował stary Joye "M" , bo akurat tego smaku nigdy nie kupowałem. Po prosty smak jest słabo wyczuwalny. Próbowałem na atomizerze bez mostkowym , ST-lr i dual 5ml. Nie jest to dla mnie jakaś tragedia , bo często jestem znudzony smakami i popalam samą bazę, tak że i to wywapuję. Świetnie też nadaje się jako baza do mieszania z aromatami.Chmurka i kop jak należy :) . Szkoda ,że nie kupiłem 555 , lub Cml-a.
Awatar użytkownika
By quios
COFFE PARADISE i 555 - jak dla mnie pierwszorzędne. Smak intensywny, ale nie męczący, przyjemny. Jeśli smak zostanie na tym poziomie a cena drastycznie nie wzrośnie, to będą to moje podstawowe smaki. Tym razem już 18 mg i tutaj muszę powiedzieć, że kop jest dla mnie dokładnie taki jak trzeba.

CML - zamówiłem dla kolegi, ale nie omieszkałem spróbować. Cóż, mi nie podchodzi (jak zresztą żaden kamelopodobny), ale smak równie intensywny, charakterystyczny. Jeśli ktoś lubi tą linię to na pewno też będzie zadowolony (kolega jest, choć namawiałem go na zakup w ciemno).

Dzięki ekipo e-dymu. Takie płyny były potrzebne na rynku. Zadbajcie tylko o dwie sprawy. Żeby smak się nie zmieniał i żeby nie było problemów z dostępnością.
Awatar użytkownika
By ohlers
555 - do wapowania na stałe :)
M - w kolejce do spróbowania.
Awatar użytkownika
By nester
Coffee Paradise całkiem smaczne :) ale bardziej latte niż zwykła kawa. Aromat dość delikatny. Wypale tą setkę z przyjemnością :D
By korasek
Smak TTOBACO to dla mnie w 100% smak M Mocny buch od kinga od dyma nawet lepszy mogę szczerze polecić wielbicielom tego smaku. Dla mnie to liquid nr 1 na długi długi czas. ;)
Awatar użytkownika
By gentillo
Kurcze nie wiem co jest grane, czy moje kubki smakowe już zupełnie przestały działać czy jak?? Ale wapuję sobie właśnie starego 555 od joye zakupionego w e-dym i smak jest jak najbardziej. Wracając do rzeczy zapodałem sobie 555 i M od Blue Mist i jasna cholera w ogóle prawie nie czuję żadnego smaku!! Coś tam jest, ale bardzo bardzo delikatne. Wszyscy chwalą i ja też bardzo chciałbym się przyłączyć, ale nie mogę. I nie bardzo wiem co się dzieje?! Co jest grane??
Awatar użytkownika
By gentillo
Mam prośbę do osób które zakupiły moc 12 w smakach M i 555 o parę słów oceny na temat intensywności smaku. Być może różne moce mają różną intensywność smakową?? Nie chcę tworzyć żadnych teorii spiskowych. Chciałbym tylko skonfrontować jak to jest.

Znalazłem jeszcze parę kropli 555 z promocji grudniowej. Zobaczymy jak wypadnie porównanie.
Awatar użytkownika
By nester
Fakt liquidy są bardzo gęste, chyba troche przydużo gliceryny, przez to aromat słabo wyczuwalny. Zapach z butelki jest dużo bardziej wyraźny niż smak wapowanego liquidu. Także Gentillo po części ma racje :)
Awatar użytkownika
By kristof1818
gentillo pisze:Kurcze nie wiem co jest grane, czy moje kubki smakowe już zupełnie przestały działać czy jak?? Ale wapuję sobie właśnie starego 555 od joye zakupionego w e-dym i smak jest jak najbardziej. Wracając do rzeczy zapodałem sobie 555 i M od Blue Mist i jasna cholera w ogóle prawie nie czuję żadnego smaku!! Coś tam jest, ale bardzo bardzo delikatne. Wszyscy chwalą i ja też bardzo chciałbym się przyłączyć, ale nie mogę. I nie bardzo wiem co się dzieje?! Co jest grane??

Jak pisałem już wcześniej , również bardzo słabo wyczuwam smak w "M" 18mg. Nic nie daje zmiana parowników. Czyli to nie tylko u mnie .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 112
Innokin Ares MTL

Już niedługo nowość dla dopaszczowcow, powstaje pr[…]

Wszelkie negatywne zmiany zdrowotne zaobserwowane […]

Coś więcej na temat aga t2

Witam. Odnalazłem parownik aga t2. I tu moje pytan[…]

Jaka góra do smok veneno