EPF
Czyli o tym co i czym napełniamy nasze e-papierosy.
Awatar użytkownika
By bulit73
@Qtendo to kup sobie jakiś porządny liquid lub sam zacznij mieszać, to i smak się pojawi :wink:
Awatar użytkownika
By bulit73
Qtendo pisze:A porządny to jaki konkretnie? 20zł za 10ml?

Gotowe liquidy to nie moja bajka :( mieszam sam. Bardziej chodzi mi o firmę a nie o cenę.
Co do liquidów BM. Pamiętam je ze swoich początków wapowania. Szału nie było. Jedyny który mi podchodził to miętowy.
Masz cały dział o liquidach: liquidy-firmowe-f37.html
A może spróbuj jakiegoś premixa? forum558.html
By elbik
Qtendo pisze:Kupiłem M 18mg i to nie ma prawie żadnego smaku, jakbym wąchał obierki po fistaszkach tylko że ten liquid ma 20% tego zapachu obierków
Jaki liquid nie kupię to smaku jest tyle co kot napłakał.Jeśli pico 75w i melo 3 mini za 150zł nie oddaje smaków to ja podziękuję e-paleniu, już lepiej kupić pakę winstonów jagodowych albo całkiem rzucić to w cholerę

Powiem Ci , że mam ten sam problem co ty, ale nie ma co się poddawać , przynajmniej ja dalej szukam odpowiedniego liquidu.
Od firmy BM możesz sobie spróbować Virginii lub 555 (dla mnie trochę za słodki), ale na ogół lq z tej firmy czterech liter nie urywa. Za około 8 zł masz nawet fajną tytoniówkę z firmy Take It - Śliwka w tytoniu, a za około 13zł możesz sobie sprawdzić Liqua - Cuban Cigar i szczerze mówiąc jest naprawdę OK
  • 1
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
Jakiej muzyki słuchacie? :D

Ja sie zarazilem hardrockiem/R'n'R od kumpla :D w […]

Uwaga na aromaty cynamonowe.

Na blogu Strego Chemika: https://starychemik.wordp[…]

Grzalki a box

Witam. Posiadam boxa Smok T-Priv. Ostatnio będąc w[…]