EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1820499
W maiart.pl "czarny piątek" trwa 365 dni w roku :D
110 smaków do wyboru

Premiksy 50 ml 15 zł
Aromaty 10 ml 7,50 zł
Aromaty 15 ml 10 zł
Aromaty 50 ml 30 zł

Tak było, jest i będzie...

A w dniu dzisiejszym dodatkowo wszystkie produkty w promocji 2+1 ;)

Zamów 2 wybrane towary z jednego asortymentu, a trzeci otrzymasz gratis :D

2 próbki 1,5 ml = 3 próbki 1,5 ml
2 aromaty 10 ml = 3 aromaty 10 ml
2 premiksy 50 ml = 3 premiksy 50 ml
...

W celu skorzystania z promocji wystarczy podczas składania zamówienia wpisać wybrane produkty w okienku uwagi *BOR*

Tylko w MaiArt.pl "czarny piątek" trwa do niedzieli 26 listopada ;)

Serdecznie zapraszamy :hat_low:
Ostatnio zmieniony 24 lis 2017, 09:54 przez MaiArt, łącznie zmieniany 1 raz.
By MaiArt
#1820507
cibarius pisze:Małe pytanie, czy wybierając pojemność 50 ml otrzymujemy 1 buteleczkę 50 ml, czy 5x10 ml ?

2 + 1
Do dwóch buteleczek 50 ml otrzyma Pan trzecią o tej samej pojemności gratis :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1820510
MaiArt pisze:W maiart.pl "czarny piątek" trwa 365 dni w roku :D
110 smaków do wyboru

Premiksy 50 ml 15 zł
Aromaty 50 ml 30 zł


A w sklepie niespodzianki :lol:
Premix Traveller
Cena20,00 zł
AROMAT TRAVELLER
45,00 zł
By MaiArt
#1820511
PucH2 pisze:
MaiArt pisze:W maiart.pl "czarny piątek" trwa 365 dni w roku :D
110 smaków do wyboru

Premiksy 50 ml 15 zł
Aromaty 50 ml 30 zł


A w sklepie niespodzianki :lol:
Premix Traveller
Cena20,00 zł
AROMAT TRAVELLER
45,00 zł

Aromat/uszlachetniacz "Traveller"jest wyjątkowym produktem i zawsze był w wyższej cenie ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1820512
Spoko. Wystarczyło dopisać że promocja nie obejmuje wybranych produktów.
By MaiArt
#1820513
PucH2 pisze:Spoko. Wystarczyło dopisać że promocja nie obejmuje wybranych produktów.

Promocja 2+1 obejmuje wszystkie produkty ;)
By MaiArt
#1820516
yetisize pisze:Premiksy mają po 50ml pojemności, czy 30 w butelce pięćdziesiątce?

30 ml produktu w buteleczce 50 ml.
Awatar użytkownika
By Timi
#1820520
No proszę... nowy sklep internetowy, fajna promocja, super jakość towaru i świetna obsługa.
Bardzo się cieszę, że firma się rozwija tak szybko i przyjaźnie dla klientów. *CZAJNICZEK* :beer:
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1820522
"W celu skorzystania z promocji wystarczy podczas składania zamówienia wpisać wybrane produkty w okienku uwagi "

troszkę to mnie zbija z tropu.Składając na Waszej stronie zamówienie wybieram konkretny produkt np. 2 x premixy pomelo,wiec nie rozumiem po co wpisywać mam jeszcze w uwagach co wybrałem?
By MaiArt
#1820526
wertjacek pisze:"W celu skorzystania z promocji wystarczy podczas składania zamówienia wpisać wybrane produkty w okienku uwagi "

troszkę to mnie zbija z tropu.Składając na Waszej stronie zamówienie wybieram konkretny produkt np. 2 x premixy pomelo,wiec nie rozumiem po co wpisywać mam jeszcze w uwagach co wybrałem?

W ten sposób może Pan wybrać inny smak. Jeżeli nie dokona Pan wpisu, to domyślnie dołożymy ten sam produkt.
Wpis jest również istotny, jeżeli zamawia Pan więcej smaków (np. 6), gdyż wtedy przysługują Panu 3 produkty gratis ;)
By walek
#1820530
Ech, pospieszyłem się z zamówieniem zaraz po otwarciu sklepu, ale nic to, zapewne w czwsie pojawią się jeszcze inne promocje:)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1820542
A mnie się udało wstrzelić dziś z zamówieniem. Black Friday w MaiArt *GOOD*
By koala
#1820543
Czy promocja obowiązuje jedynuie przy zakupie dwóch takich samych aromatów/premixów? Chodzi mi o promocję 2+1
By MaiArt
#1820544
koala pisze:Czy promocja obowiązuje jedynuie przy zakupie dwóch takich samych aromatów/premixów? Chodzi mi o promocję 2+1

Zamawia Pan dowolne dwa produkty (np. dwa premiksy lub aromaty o tej samej objętości... smaki mogą być różne...), a trzeci tego samego typu dostaje Pan gratis. Proszę tylko nie zapomnieć dopisać w okienku smaku wybranego produktu ;)
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1820561
ja jeszcze w jednej sprawie,myślę że na temat bo dotyczy problemu z którym może sie spotkać każdy zamawiający.
Czy i jak można dokonać modyfikacji zamówienia które zostało złożone i ma status "Oczekujące na wpłatę bankową"?
Chodzi mi o dokupienie produktów i dołączenie do zamówienia,tak by nie płacić podwójnie za przesyłkę.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1820562
MaiArt pisze:
Tylko w MaiArt.pl "czarny piątek" trwa do niedzieli 26 listopada ;)


Właśnie, że nie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
W media expert też jest Black Friday do niedzieli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
By MaiArt
#1820594
wertjacek pisze:ja jeszcze w jednej sprawie,myślę że na temat bo dotyczy problemu z którym może sie spotkać każdy zamawiający.
Czy i jak można dokonać modyfikacji zamówienia które zostało złożone i ma status "Oczekujące na wpłatę bankową"?
Chodzi mi o dokupienie produktów i dołączenie do zamówienia,tak by nie płacić podwójnie za przesyłkę.

Raz złożonego zamówienia nie można już edytować, więc najlepszym rozwiązaniem będzie złożenie zamówienia od nowa, a stare anulujemy :D
By MaiArt
#1820689
A u nas "czarny piątek" nadal trwa ;) Serdecznie zapraszamy do korzystania z promocji 2+1 w sklepie maiart.pl ;)
By MaiArt
#1820871
"Czarny piątek" w niedzielę??? Oczywiście ;)

Serdecznie zapraszamy :hat_low:
Awatar użytkownika
By Kaazz
#1820905
Małe pytanko....zamawiałem z telefonu i jedyne pole uwagi to przy sposobie wysyłki było i tamtez wpisałem smaki gatislów.To moje pierwsze zamówienie ,więc sie nie wiem czy prawidłowo.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1820948
Do 2 * 50ml jest też trzeci gratis?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
I czy gratis wybieram sam, bo narazie jestem przed " realizuj zamówienie "
By MaiArt
#1820949
Pesio pisze:Do 2 * 50ml jest też trzeci gratis?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
I czy gratis wybieram sam, bo narazie jestem przed " realizuj zamówienie "

Oczywiście ;) Jeszcze przez 4 godziny i 17 minut ;)
Awatar użytkownika
By Pesio
#1820950
Tylko w którym momencie wybieram ten gratis, po realizacji?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1821373
nikt nie chwali firmy za black friday? no to ja pierwszy - dzięki,świetnie że mimo wielu zamówień paczki wychodzą od Was przed 14-tą co zwiększa szanse na dostarczenie paczek na drugi dzień.Tak trzymać!
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1821379
Moje zamówienie z BF też własnie dotarło :) Wszystko ok ale próbki transportu nie przetrwały i się rozpaćkały :zakrecony
Obrazek
By MaiArt
#1821384
Michaelred pisze:(...) próbki transportu nie przetrwały i się rozpaćkały :zakrecony

Proszę przypomnieć nam o tym przy następnym zamówieniu, a wyślemy próbki ponownie :oops:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.