EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Krasnal45
#1846945
Stosunkowo świeży dripper od Vandy Vape. Pozycja IMO obowiązkowa dla każdego MTLowca.
Maleństwo o średnicy 18.1mm z małą, aczkolwiek wygodną do budowania setupa komorą. Już na pierwszy rzut oka widać, że driperek jest dopracowany. Mocowanie grzałki bardzo podobne do rozwiązania znanego z Kayfuna 5. Bardzo szerokie spektrum regulacji przepływu powietrza, jednak ze wskazaniem na MTL. Sześć wymiennych, sprytnie skonstruowanych dysz powietrznych o różnych przelotach powietrza. Dodatkowa regulacja na zewnętrznym pierścieniu baniaczka.
Do drippera dołączone są dodatkowo dwa pieścienie redukcyjne, zapewniające ładniejszy wygląd całości na różnych zasilaniach. Jeden o średnicy 22mm, drugi 24mm.
W standardzie na wyposażeniu pin BF.








Tu porównanie gabarytów z Kayfunem 5:

Awatar użytkownika
By Timi
#1847955
Mam i ja.
Myślałem, że już mnie niewiele w waperskim świecie może zaskoczyć, a jednak.
To śliczne maleństwo jest po prostu niesamowite. Smaczy przepięknie, a ma jeszcze "zastaną" grzałkę. Co będzie gdy mu zamontuję swój ulubiony setup... ?
Niby maleńki, ale liquidu pomieści sporo, bo ma bardzo głęboki zbiorniczek pod grzałką. Setup banalnie prosty... itd. Nie będę się powtarzał za Krasnalem.
Uważam, że nie jest to parownik jedynie do wapowania usta-płuca. Na największym przelocie spokojnie da się wapować dopłucnie. Szczególnie jeśli ktoś lubi czuć lekki opór powietrza.
Jak zmienię setup, to jeszcze coś napiszę.
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1847957
Da radę wapowac bez sqonka?Jak ze szczelnością.
Awatar użytkownika
By Timi
#1847959
e-Jacek pisze:Jak ze szczelnością.

Nie ma możliwości przecieków ze względu na konstrukcje. Zbiornik na LQ stanowi jeden element. Nawet gdyby coś ściekło od góry, z grzałki i chciało się dostać pomiędzy zbiornik, a obudowę, to przed wyciekiem zabezpieczają dwa świetnie spasowane oringi.
Awatar użytkownika
By majcher111
#1847968
Berserker RDA by Vandy Vape - jest też wersja w stylu Berserker rda (tańsza) co sądzicie , może ktoś ma i napisze co to za cudo.
Awatar użytkownika
By majcher111
#1847971
Pisze o Berserker MTL Styled RDA Rebuildable Dripping Atomizer 304 stainless steel / 18mm diameter / w/ BF pin ↓ details & specifications .
Awatar użytkownika
By Timi
#1847972
@majcher111
Mnie on wygląda na takie sobie klonidło, a nie inną wersję.
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1850561
berto pisze:Gdzie to można kupić?
FT

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1850590
Na bazarku, w prezencie można dostać, zamienić się z kimś można, można pojechać za granicę i zanabyć....... jest mnóstwo możliwości, potrzeba tylko trochę własnej inwencji.
Awatar użytkownika
By Faja
#1850617
A ja myślałem że ten z czerwonym dziobem. :zakrecony :zakrecony
Awatar użytkownika
By Timi
#1850625
Chętni na zakup niech puszczają PW do kol. @kangaroo.
Z tego co wiem był zainteresowany sprzedażą.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1853164
e_petelka pisze:Jaką ten parowniczek może mieć pojemność? 1 ml? Mniej? Więcej?

Coś koło tego. Ma dość sporą rynienkę jak na takiego malucha, tak że kilka sztachów można złapać na jednym pompnięciu buteleczki.
By Krasnal45
#1853167
Jak nie zapomnę, to postaram się wieczorem podać orientacyjną pojemność, ale podejrzewam, że da radę tam nakapać nawet ok.1.5ml.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.