EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Vendetta1984
#1716155
Hej.
Palę e-papierosy już jakieś dwa lata,ale nigdy nie korzystałem z liquidów z baz i aromatów.
Ostatnio kupiłem nową e-fajkę - Joytech eGo Aio i jakoś nie podchodzą mi liquidy ze sklepu.
Możecie podać jakieś dobre bazy i aromaty pod tą e-fajkę? Aktualnie palę 18 mg.
I jeszcze pytanie co do kupna baz i aromatów przez neta po tym jak weszła ta chora ustawa.
Można dalej zamawiać czy tylko w sklepach stacjonarnych można się zaopatrzyć?
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1716158
Zakupy - legalnie tylko w sklepach stacjonarnych.
Co do baz: najpopularniejszym producentem u nas jest Inawera, całkiem przyzwoite choć średniej klasy. Spotkać też można Hansena i paru innych.
Awatar użytkownika
By camel77
#1716197
Vendetta1984 pisze:Hej.
Palę e-papierosy już jakieś dwa lata,ale nigdy nie korzystałem z liquidów z baz i aromatów.

To jak korzystałeś bez liquidu??
By FlashGordon
#1716318
Bazy inawery, kup 50/50,70/30 sam oceń co Ci bardziej pasuje. Na razie bez dodatków, później możesz się pobawić, ja lubię mieszać gliceryne z baza VPG PLUS.
Aromaty zdecydowanie Capella, większość nadaje się do wapowania solo, są pyszne, mają zdecydowane zapachy, nie zawiedziesz się przejrzyj opinie, polecam szczególnie desery i owoce solo.
Z Inawerą mam bardzo złe wspomnienia, natomiast większość aromatów TPA nadaje się tylko do mieszania.
Awatar użytkownika
By vinga19
#1716347
camel77 pisze:
Vendetta1984 pisze:Hej.
Palę e-papierosy już jakieś dwa lata,ale nigdy nie korzystałem z liquidów z baz i aromatów.

To jak korzystałeś bez liquidu??


heh, też musiałam przeczytać 2 razy :), ale nie ma tam przecinka.

Od siebie polecam aromaty Maiart (aromaty dostępne wysyłkowo), Lubiłam też BVS, ale sklep już nie działa.

Napisz, czy preferujesz tytoniówki/owocówki/desery, to łatwiej będzie doradzić.
By Godzik519
#1716358
Podłącze sie pod temat ,ponieważ nie moge nigdzie znaleść.Gdzie teraz po wejsciu nowej ustawy można nabyć aromaty.Szukałem na allegro ale znalazłem tylko z inavery. Najlepiej jakby ktoś podesłał jakiegoś linka.byłbym bardzo wdzięczny.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1716467
Sławek każdy wapuje taka moc jaką potrzebuje, nie ma różnicy jaki parownik. Ja na kajtku jadę 12 a drugi więcej jak 3 nie wleje. Kolega pisze że nie podchodzą mu sklepowe LQ więc strzelam że moc ma dobraną pod nowy sprzęt.
Stacjonarnie to inawera z edymu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.