EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
By swirusx84
#1768582
Witam serdecznie czy ktoś może coś więcej o niej napisać? zazwyczaj korzystam z invery vpg plus ze względu na aromaty owocowe i leśne czy w/w będzie również dobra i zda egzamin??
By noemick
#1768588
u mnie działa bez zastrzeżeń, wcześniej leciałem na inaverze power smoke, a też mieszam dla siebie głównie smakowe z mieszankami kremowo-mlecznymi
By swirusx84
#1768594
No to super, krem? mleko? cukierki mleczne lubię ale krem do wapowania mi nie podchodzi może dlatego że nie daje mu poleżeć ;p
By noemick
#1768597
wszystko oprócz cukierków ^^ no tego typu rzeczy jednak powinny poleżakować ok miesiąca. Tak czy owak, ta baza nadaje się do mieszanek i uważam że u mnie przy avocado jak i goonie i innych parownikach w stosunku 70/30 daje dobrze radę.
By swirusx84
#1768599
Ok dzieki za info(b)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
By Wolas
#1768622
Pamiętaj, że VPG Plus zawiera chyba 3% etylomaltolu, co dosładza i pogłębia smak owocówek - także jeśli nowa baza Ci nie podejdzie, to możesz po prostu dodać trochę EM żeby ją upodobnić do inawerowej :)
By swirusx84
#1768649
Jak by byka tansza neat to tak ale jest w tej samej cenie wiec nie wiem czy jest sens sie bawic w jakies dolewki

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
By cibarius
#1820395
Czy ktoś z Kolegów może mi potwierdzić, że napis na tej bazie 70/30 oznacza 70% gliceryny i 30% glikolu ? I czy taki płyn będzie gęstszy od 50/50? (przepraszam za tak proste pytanie).
By cibarius
#1820400
zarthos pisze:70vg/30pg.
Przewaga gliceryny = gęstszy płyn.


Dzięki za szybką odpowiedź. A co z tymi proporcjami na bazie?
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.