EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
Awatar użytkownika
By Filemon
#172052
Mam pytanie do szanownych forumowiczów czy jest możliwe takie połączenie jak w temacie? Mam już dość kartomizerów i ciągłej zabawy związanej z nimi! Dzisiaj padły mi chyba 3 sztuki a nie chce mi się ciągle jeździć i ich wymieniać. Dla tego też chcę spróbować z atomizerem bo krew mnie zalewa jak sobie pomyśle ile już pieniędzy wtopiłem na kartomizery, które zazwyczaj nie wytrzymują 2 dni...
Awatar użytkownika
By Filemon
#172057
kartomizery od tr208 miałem dwa i to czym je napełniają smakuje dziwnie i do tego wszystkie chyba dostałem jakieś wadliwe sztuki bo w jednym coś strzelało jak się paliło i do tego strasznie słabo dymił, a drugiego się ciągnąc w ogóle nie dało, od tamtego momentu powiedziałem NIE kartą od trendy :( A dzisiaj się miarka przebrała z mildowskimi i dlatego jutro mam zamiar kupić atomka, mam nadzieje że z tym nie będzie takich problemów jak z tymi kartomizerami... bo to naprawdę woła o pomstę do nieba

P.S proszę moda o przeniesienie do działu kompatybilności bo mi pod wpływem emocji się działy pomyliły ;)
Awatar użytkownika
By Waldip
#172059
Filemon pisze:Mam pytanie do szanownych forumowiczów czy jest możliwe takie połączenie jak w temacie? Mam już dość kartomizerów i ciągłej zabawy związanej z nimi! Dzisiaj padły mi chyba 3 sztuki a nie chce mi się ciągle jeździć i ich wymieniać. Dla tego też chcę spróbować z atomizerem bo krew mnie zalewa jak sobie pomyśle ile już pieniędzy wtopiłem na kartomizery, które zazwyczaj nie wytrzymują 2 dni...

Hmm, mógłbyś coś więcej napisać o tych swoich kartomizerach? Co to znaczy "padły"? To były kartomizery od Pure?
Pytam z ciekawości, bo sam używałem Mild Pure z kartomizerami przez około półtora miesiąca; wymieniłem w tym czasie dwa, rozebrałem bezpowrotnie :D trzy, a jakieś piętnaście jest do dzisiaj na chodzie...
Fakt, że z czasem trzeba je napełniać coraz częściej (bo coraz szybciej i coraz mocniej jadą skarpetą), ale nie padają...
Awatar użytkownika
By Filemon
#172096
dla mnie kartomizer który wali skarpetą jest padnięty bo co to za przyjemność z palenia jak w tle czuje się nutę smażonej ściery, w nie których też padały grzałki...

w sumie to może na 20 parę sztuk kupionych z 2 albo 3 wytrzymały trochę ponad tydzień ;)
Awatar użytkownika
By Filemon
#172283
a wie ktoś może czy ten atomizer będzie pasował do pure i do TR-208 http://www.mediajet.pl/atomizer-epapier ... p-453.html bo z tego co widzę to model jest jakąś pochodną N901 http://www.mediajet.pl/spark-epapieros-n901-p-250.html więc teoretycznie powinien pasować mam racje?
Awatar użytkownika
By Kvl
#172295
Filemon pisze:a wie ktoś może czy ten atomizer będzie pasował do pure i do TR-208 http://www.mediajet.pl/atomizer-epapier ... p-453.html bo z tego co widzę to model jest jakąś pochodną N901 http://www.mediajet.pl/spark-epapieros-n901-p-250.html więc teoretycznie powinien pasować mam racje?


Nieeee przecież Pure nie jest kompatybilny z 901 dam sobie głowę uciąć.
Awatar użytkownika
By Filemon
#172304
wydaje mi się że z DSE901 nie jest kompatybilny ale z N901 już jest
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#172415
Mam Pura i kupiłam niedawno atomek N901. Gwint niby taki sam, ale bardzo cieżko wkrecić atomizer w batkę Pura, żeby zestaw działał. Jak już działa, to moim zdaniem bateria Pura podaje za dużo prądu na atomek. W ten sposób przypaliłam sobie atomek! Śmierdział jak spalony kartomizer Pure i poszedł do wymiany :(
Jednak atomek N901 bardzo dobrze współpracuje z batką Trendy 208 :) ten zestaw polecam, bo bardzo przyjemnie się pali :)
Awatar użytkownika
By Filemon
#172416
czyli wychodzi na to że bateria pure jest jedyni dobra do kartomizerów :(
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#172496
niekoniecznie, może ktoś używający baterii Pure z atomkiem TR208 się wypowie?
Awatar użytkownika
By Jaymz
#172573
sloneczko71 pisze:niekoniecznie, może ktoś używający baterii Pure z atomkiem TR208 się wypowie?


Próbowałem takiej kombinacji, nie powiem palić się da ale wg. mnie taka kombinacja stawia zbyt mały opór dla powietrza (przynajmniej takie moje odczucie) ale zawsze można zakryć palcami ze dwie dziurki i jest ok. Atomizer nie ucierpiał, tak że można polecić jeśli ktoś chce spróbować.
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#172777
Dziekí za odp. Teraz wiem ze moge spokojnie kupic atomek 208.
Awatar użytkownika
By Jaymz
#172921
sloneczko71 pisze:Dziekí za odp. Teraz wiem ze moge spokojnie kupic atomek 208.


Jeśli tylko mogę to zawsze służę pomocą :) Daj potem znać jak Ci się ten atomek sprawuje *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Tao
#212899
Więc odświeżę temat...
Jak się w końcu pali TR208 z batką Pure???
A może N901 lepszy???
Mam SIN-a i coś by do niego pasowało dokleić :P
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.