EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By TagZGry
#1904308
Witam, czy Akumulator GP 18650 2600mAh będzie dobrym tymczasowym rozwiązaniem do mechanika ?
Awatar użytkownika
By Timi
#1904309
Duża wydajność i zaawansowane środki bezpieczeństwa
* Wbudowane zabezpieczenie PCB
* Wysoka pojemność 2600mAh
* Ciągły prąd rozładowania 2,6A
* Zaawansowane wbudowane zabezpieczenia, które chronią przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, zbyt dużym prądem lub zwarciem.
* Zgodny z UN38.3 - bezpieczeństwo transportu lotniczego
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2019, 19:27 przez Timi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Timi
#1904311
kangaroo pisze:Bardzo dobrym, zwłaszcza jeśli nie lubisz swoich palców.

Niekoniecznie. On ma na pokładzie PCB.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1904312
@TagZGry z taką wiedzą i mechanikiem masz szansę wystąpić w wiadomościach.
Awatar użytkownika
By Timi
#1904313
Cinmar pisze:@TagZGry z taką wiedzą i mechanikiem masz szansę wystąpić w wiadomościach.

Dokładnie tak. Choć nie z tym, konkretnym akumulatorem. PCB nie pozwoli na więcej niż 2,9A. Czyli ograniczy moc do coś koło 10-11W.
@TagZGry
Na razie proponuję odpuścić mechanika.
Gdy nauczysz się czytać dane techniczne i opanujesz prawo Ohma będziesz mógł do niego wrócić.
Z wiedzą i myśleniem, a bardziej jego brakiem, na obecnym poziomie szkoda narażać oddziały ratunkowe i specjalistyczne, oparzeniowo - urazowe na durne koszty.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904314
Akurat z tym bezpieczeństwem batek z PCB bym polemizował. W EP akurat najczęściej do awarii dochodziło z tymi ogniwami z uwagi na drobne uszkodzenia koszulek. Aż dziw że nikomu nic się nie stało. za to sprzętu trochę poległo tym co zaufali PCB.
By TagZGry
#1904315
Generalnie już parę lat mam kilka mechaników zazwyczaj miałem w nich akumulatory LG HG2 albo Sony vtc4/5/6, po prostu z czystej ciekawości zapytałem czy np taki akumulator dał by rade w mechaniku na parę dni oczywiście wiem o ryzyku jakie jest przy korzystaniu z akumulatorów niewiadomego pochodzenia albo takich które nie za bardzo są do tego przeznaczone, ale dziękuje za takie pouczające odpowiedzi
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1904316
TagZGry pisze:Generalnie już parę lat mam kilka mechaników zazwyczaj miałem w nich akumulatory LG HG2 albo Sony vtc4/5/6, po prostu z czystej ciekawości zapytałem czy np taki akumulator dał by rade w mechaniku...

Co byś pomyślał o kimś, gdyby Ci zadał takie pytanie:
Od 20 lat jeżdżę dieslem, co by było jakbym awaryjnie kilka razy zatankował benzynę?
Awatar użytkownika
By venom_666
#1904318
Szczerze panowie?? Rozumiem że demonizujecie??
Ani nie jest podane co to za batka ani inne dane poza faktem posiadania PCB...
Prawo Darwina działa i krzywdę można sobie wysokoprądowymi zrobić, jak i tymi 2A/5 chwilowe pobawić mechanikiem robiąc odpowiednią grzałkę oraz dobierając knota na transport.
Wytwornica pary to nie będzie, ale jechało się kiedyś na takich + jm22 czy inny mankos z Agatką czy innym gieńkiem...
Dało radę, ale może My byliśmy inni??
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904320
@venom_666 albo coś ci się zapomniało albo nie te wątki z tamtego okresu czytałeś o PCB i awariach ich. Sam na własnej skórze doświadczyłem też sfajczenia moda.
Awatar użytkownika
By Timi
#1904321
@venom_666
Człowiek ma naturalną tendencję do sublimowania przeszłości, bo była młodość, piękne i smukłe dziewczyny, nic nie bolało, a głowa przetrzymywała skrzynkę browarów. W ogóle świetnie. :mrgreen:
Jednak dziś 9-10W to P60 w krainie samochodów :lol:
Awatar użytkownika
By venom_666
#1904323
awarie się zdarzały we wszystkim i zdarzać się będa nadal.
Pamietacie rurki w których trzeba było naklejać taśmę lub dawać izolator na przycisku wykonanym w całości z metalu ?? Byli tacy co skręcili rurkę bez... fajnie dymiło, a czasem robiło bum ;)
Fizyka - klasa 4/5 szkoły podstawowej, ale chyba kiedyś uczyli lepiej ;)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.