EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By MisieQ223
#1586160
Witam mam problem i przychodzę z nim do was. Otóż posiadam najzwyklejszą baterie P1. Kilka dni temu działała i normalnie funkcjonowała, wieczorem jak zawsze podłączyłem do ładowarki. Na drugi dzień patrzę bateria nie jest naładowana. Gdy wróciłem z pracy podłączyłem ją i nic. Tylko miga 9razy. Ladowarka dziala w 100%, zmienialem nawet gniazdko ale to nie pomaga.

-- [scalono] 11 lut 2016, 16:39 --

Chcialbym dopisac ze jednak 10razy mryga I czyscilem baterie srodek
Awatar użytkownika
By Peter007
#1586168
Dioda w ładowarce jakim kolorem świeci?
By MisieQ223
#1586176
Nie nie jest nowa ale I nie jest stars ma moze z miesiac. Caly czas mryga 10razy :/

-- [scalono] 11 lut 2016, 16:46 --

Nie nie jest nowa ale I nie jest stars ma moze z miesiac. Caly czas mryga 10razy :/
Awatar użytkownika
By Peter007
#1586181
10 razy to chyba oznaka rozładowania z tego co pamiętam. Skąd pewność, że ładowarka jest sprawna? Skoro batka ma miesiąc to jest na gwarancji, więc może warto w tym kierunku iść. Gdyby ładowarka świeciła na zielono to mogłoby pomóc podniesienie pinu ale tu jest inaczej.
By MisieQ223
#1586190
Niestety baterie zakupilem od znajomego, a on wyjechal xa granice wiec gwarancja odpada. Mam 2ladowarki sprawdzalem na obu I Nic.

-- [scalono] 11 lut 2016, 16:58 --

O chwilka mocno dociskajac I wkrecajac do ladowarki zaczela sie bateria ladowac zobaczymy jak bedzie po 30/1h

-- [scalono] 11 lut 2016, 16:58 --

Nwm czy to jest waxne ale gdy przykladam ucho do baterii gdy sie laduje ona tak jakby piszczy

-- [scalono] 11 lut 2016, 18:00 --

Okej naladowala sie troche ale gdy podlaczam do niej gore Nic nie lapir nie chce sie ciagnac a w cd esniej sie dalo
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.