EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Marox69
#1844020
Witam mam taki problem ponieważ,gdy podłączam atomizer od Ijusta do baterii to na niej zaświecają się wszystkie diody i tak ta bateria psztyka.Po ponownym wciśnięciu to samo
Pomocy !!
By Krasnal45
#1844021
Jasno i treściwie wyraziłeś swój problem. Zaraz zwołamy konsylium i opracujemy jakieś rozwiązanie.
By Marox69
#1844024
Chodzi mi o to ze po naciśnięciu przycisku bateria tak stuka i przy ponownym naciśnięciu to samo
By Marox69
#1844030
Ja na poważnie a wy sobie żarty urządzacie jestem początkujący i chciałem się poradzić kto bardziej się zna Ale widzę że to raczej nie pomoże
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1844032
My sobie żartów nie robimy. W zakładce masz taki odnośnik "leksykon" Zapoznaj się z nim i zadaj pytanie jeszcze raz, tylko zrozumiale.
By Krasnal45
#1844033
Marox69 pisze:Ja na poważnie a wy sobie żarty urządzacie jestem początkujący i chciałem się poradzić kto bardziej się zna Ale widzę że to raczej nie pomoże

Więc może podałbyś jednak typ baterii na którą chcesz podłączyć ten atomizer? Szklana kula do remontu poszła.
By Marox69
#1844037
Ele to Lite40 zbiłem szkiełko i postanowiłem kupić atomizer od Ijust S,przeczyściłem no i zalałem liquidem. Wkrecilem do baterii włączyłem zaświecają się wszystkie diody i Po naciskaniu słychać ciche stukanie z baterii

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.