EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Handeus
#1914159
Witam
Od paru dni mam problemy z smok novo, mianowicie tydzień temu rozładował mi się do zera pod I zostawiłem go na noc rozładowanego, rano podłączyłem go do ładowania. Przez 15 minut nie zaswiecila się ani na chwilę dioda, więc postanowiłem go rozebrać i wyczyścić z liquidu, który faktycznie tam był. Po zrobieniu tych czynności podłączyłem go ponownie do ładowarki i dopiero po 20 minutach dioda się zaswiecila i mogłem normalnie z niego korzystać, ale niestety po 4 dniach ta sama bajka, tylko tym razem nie ma ani grama liquidu, a dioda się nie świeci, zostawiłem go pod ładowarką na 2 godziny i zaczął ponownie działać, ale nie na długo. Znalazłem film ma youtubie gdzie chłop styka ze sobą dwa zworki postanowiłem że tak zrobię. Po wykonaniu tego pojawił się dym, ale nie dym z ustnika tylko z elektroniki, po 5 minutach podłączyłem go do ładowarki i zaczął się ładować następnego dnia znowu to samo, Ale tym razem już totalnie na nic nie reaguje w dodatku nagrzewa się płytka, a bateria jest zimna. Proszę o poradę co mogę zrobić, bo już nie mam siły do niego..
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.