EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By hobra
#1716652
Cześć e-palacze!

Przeprowadzam badanie użytkowników e-papierosów w Polsce.
Wszystkich zainteresowanych tematyką e-palenia zachęcam do wypełnienia ankiety.
Badanie jest anonimowe, a udział w nim wziąć mogą tylko osoby pełnoletnie.

Zachęcam i z góry serdeczne dzięki! :)

profitest.pl/s/5696/0Vbbq3P4L97AEL2Z
Awatar użytkownika
By cannonn
#1716656
Po trzecim pytaniu z identycznymi odpowiedziami odpuściłem.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1716661
Ankieta pisze:Średnio ile razy dziennie zaciągasz się e-papierosem?

A skąd mam to wiedzieć jak nie mam tej funkcji w e-petku, albo z niej nie korzystam. Z resztą - po co ta informacja?
Istotniejszym byłoby info np. ile ml dziennie chmurzysz.


Poza powyższym - zrobione.

Podaj jeszcze jaki jest cel tej ankiety
By hobra
#1716668
Wielki ukłon za szybką reakcję i wypełnianie ankiety.
Studiuję socjologię, a wyniki badania wykorzystam do napisania pracy dyplomowej.
A za wspomniane próbki podziękuję, badaniami laboratoryjnymi się nie zajmuję :)
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1716670
Pytając o cel, miałem na myśli tezę którą chcesz udowodnić (bądź obalić)...
By hobra
#1716679
Stawiając pytania badawcze niekoniecznie chcemy coś udowadniać lub obalać. Kiedy czegoś nie wiemy, pytamy.
Mnie interesują subiektywnie odczuwane korzyści, motywacje, normy społeczne i sytuacje związane z praktyką e-palenia, doświadczenia z wyrobami tytoniowymi i sposób postrzegania różnic między e-papierosem a tzw. analogiem, stosunek do kampanii prozdrowotnych i do zmieniającego się prawa. Z pewnością jednak, w oparciu o moje badanie, nie będę rozstrzygać kwestii wpływu na zdrowie.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1716683
No i powyższe trzyma się kupy *GOOD*
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1716684
Witam.
Ciekawe byłyby wyniki ankiety przeprowadzonej na posłach , którzy uchwalili ostatnią nowelizację ustawy o ochronie zdrowia . Może się tym zajmiesz ? Pytania chętnie ułożą użytkownicy tego forum . Użytkownicy tego forum to nie są przeciętni e- palacze więc wyniki ankiety będziesz miał niemiarodajne . Zwykłych uzytkowników e-p szukaj przy wysepkach w galeriach handlowych i na FB.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1716687
hobra pisze:Stawiając pytania badawcze niekoniecznie chcemy coś udowadniać lub obalać. Kiedy czegoś nie wiemy, pytamy.
Mnie interesują subiektywnie odczuwane korzyści, motywacje, normy społeczne i sytuacje związane z praktyką e-palenia, doświadczenia z wyrobami tytoniowymi i sposób postrzegania różnic między e-papierosem a tzw. analogiem, stosunek do kampanii prozdrowotnych i do zmieniającego się prawa. Z pewnością jednak, w oparciu o moje badanie, nie będę rozstrzygać kwestii wpływu na zdrowie.


Poczytaj forum. Tutaj są wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Pozdrawiam
By hobra
#1716695
Mam świadomość, że Waper forumowicz i Waper w galerii to nie ta sama osoba. Środowisku forumowiczów zaangażowanych w sprawę chcę poświęcić najwięcej uwagi.
Analiza forów to kopalnia wiedzy, barwnych cytatów i bardzo ciekawa technika badawcza. Zależy mi jednak także na bardziej wystandaryzowanych wynikach ilościowych :)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1716733
Udział w ankiecie jest dobrowolny. Nie znamy człowieka, który nas do niej zachęca oraz w jakim celu mają być wyniki tej ankiety użyte, ale to nie może być powodem do nieuprzejmych i aroganckich wypowiedzi z naszej strony. To w bardzo złym świetle stawia naszą społeczność i nie powinniśmy wystawiać sobie takiej wizytówki. Kto nie chce, niech nie wypełnia, ale proszę o zachowanie minimum kultury. Pozwólmy autorowi ankiety ją dokończyć i za jakiś czas zaprezentować jej wyniki oraz konkluzje z nimi związane.

Temat chwilowo zamykam. Trzeba posprzątać, bo wstyd to czytać i proszę o ostudzenie niepotrzebnych emocji.
Awatar użytkownika
By ihsahn
#1717469
Wypełniłem wiele studenckich ankiet, ale pierwszy raz trafiłem na tak dobrze przygotowaną :) Nie wypełniasz przypadkiem sam ankiet na opinie.pl? ;)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
By hobra
#1717650
@ihsahn Dziękuję za miłe słowa. Wygląda na to, że na studiach solidnie mnie przeszkolili :)

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się wypełnić ankietę. Gdyby ktoś jeszcze miał ochotę mnie wspomóc, udział w badaniu można wziąć jeszcze do poniedziałku włącznie.
By katoda
#1717813
Ankieta wypełniona z przyjemnością. Szkoda, że miejsce zamieszkania ograniczone tylko do PL, liczy się gdy podałem koordynaty w PL, mimo iż większą część roku spędzam za granicą?
By hobra
#1717859
Tak, liczy się jak najbardziej. Dziękuję bardzo :)

-- [scalono] 19 wrz 2016, 17:30 --

Jeszcze tylko dzisiaj można wypełnić ankietę - zachęcam :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.