EPF
Awatar użytkownika
By suvv
#1687538
Obawiam się, że koncepcja mikroporòw jako metody na LC i ograniczenie "powodzi" przy tankowaniu w przypadku liquidow o większej gęstości jest krokiem wstecz -bòbr bedzie gonił bobra ;)
Mam też wrażenie, że ktoś tu na sile wpchnął towar na rynek - górna część parownika pasuje do dolnej (stylistycznie atrakcyjniejszej) jak pięść do nosa. Nie zaryzykuję, pomimo że mam 3 bachelory i jednego nano...
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1687541
Bankowo będzie bobrzylo przy liquidach powyzej 50vg. Wysepkowe siki pociągnie
By m44
#1688765
Jak dla mnie wystarczyło zrobić normalnie odkręcany górny cap do tankowania i tyle zmian w stosunku do udanej jedynki.
By DartX
#1689873
m44 pisze:Jak dla mnie wystarczyło zrobić normalnie odkręcany górny cap do tankowania i tyle zmian w stosunku do udanej jedynki.


Wg. mnie to rozwiązanie (jako jedyne) gwarantuje chyba w 100 proc. brak wycieków podczas napełniania zbiornika.

Przykręcany górny cap do tankownia podczas przykręcania powoduje wzrost ciśnienia w baniaku a przez to wyciekanie płynu poprzez dolne otwory.
Awatar użytkownika
By razvizion
#1690341
suvv pisze:Obawiam się, że koncepcja mikroporòw jako metody na LC i ograniczenie "powodzi" przy tankowaniu w przypadku liquidow o większej gęstości jest krokiem wstecz -bòbr bedzie gonił bobra ;)
Mam też wrażenie, że ktoś tu na sile wpchnął towar na rynek - górna część parownika pasuje do dolnej (stylistycznie atrakcyjniejszej) jak pięść do nosa. Nie zaryzykuję, pomimo że mam 3 bachelory i jednego nano...


To wytłumacz mi jakim cudem Squape X[dream] z "mikroportami" radzi sobie z VG 80/20. Nie ma tam żadnego LC, a działa z płynami rzadkimi jak i gęstymi. Rozmiar tych otworów nie ma najmniejszego wpływu na transport, gdyż zaciągając się wytwarzasz podciśnienie, które zasysa LQ do komory.
Awatar użytkownika
By suvv
#1691782
razvizion pisze:To wytłumacz mi jakim cudem Squape X[dream] z "mikroportami" radzi sobie z VG 80/20. Nie ma tam żadnego LC, a działa z płynami rzadkimi jak i gęstymi. Rozmiar tych otworów nie ma najmniejszego wpływu na transport, gdyż zaciągając się wytwarzasz podciśnienie, które zasysa LQ do komory.


Jakim cudem? nie wiem, musiałbyś to skonsultować z komisją kościelną odpowiedzialną za tą materię *BOR*

Z tego co kojarzę (jeśli się mylę to mnie popraw, dobrze Ci to idzie :beer: ) to konstrukcja Squape jest, dosłownie, inna niż Bachelorka 2 i większość tego typu parowników opiera się na wykorzystaniu podciśnienia w komorze parownika. Ponadto chciałbym Ci zwrócić uwagę na zwrot "obawiam się" w mojej wypowiedzi. Jeśli mnie pamięć nie myli to był to tryb przypuszczający a nie stwierdzenie ;)
Jak już będziesz miał namacalne doświadczenie i porównanie to daj znać, z chęcią przeczytam Twoje zdanie.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.