EPF
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1525217



GeekVape Avocado RTA Tank - 3.0ml, it's the new Geekvape tank with velocity style dual post deck. The easiest to build and 3.0ml oil reserve tank.

Parameters
Length of tank: 43mm (exclude thread)
Diameter: 22mm
Capacity of tank: 3.0ml

It comes with
1 x GeekVape avocado RTA tank - 3.0ml
1 x Replacement class tube
1 x Big hole drip tip
1 x Replacement ceramic baffle
1 x spare parts polybag
Awatar użytkownika
By talent
#1542357
zapowiada się ciekawie, teraz tylko czekać aż pojawi się w PL i na opinie forumowiczów :wink:

Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1542631
kaptur2 pisze:Bardzo ładny:) Tylko on ma chyba 1 ah? to po co prezentują dual coil?

Nie wiem czy dobrze widzę, ale on w górnej części ma chyba 2 warstwy, powietrze chyba krąży w koło komory wewnętrznej komory. Albo to tylko takie złudzenie na fotce.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1551949
No właśnie, podobne konstrukcje już są. Chyba, że o ten przeciąg chodzi :monkey: i velocity deck. Bez velocity da się żyć :)
Ostatnio na Bazarku Origen MK II 6ml, wisiał i wisiał za 45zł i jakoś nikt się nie kwapił. Origen przynajmniej cały skręcany jest, a tu część górna z dolną na wcisk.
Awatar użytkownika
By rafii
#1552056
LICHU pisze:Już się ślinię na ten czajnik, tylko ciekawi mnie jak będzie z transportem.

Transport pewnie będzie jak w Haze Dripper Tank bo taka sama konstrukcja, także świetny

Kolejny film

Awatar użytkownika
By szpenio
#1553965
MarioBernatti pisze:Wiecie jak to zalać w dualu ?


rafii pisze:


W tym filmiku pokazane jest jak się tankuje w dualu - czas 12:06
Porażka :D
Awatar użytkownika
By dodo21x
#1553969
Wypada tankować zanim umiejscowimy jeden z końców.
Fakt, nie jest to idealne rozwiązanie, w moim przypadku będę używać go z singlem.
Awatar użytkownika
By szpenio
#1553973
dodo21x pisze:Wypada tankować zanim umiejscowimy jeden z końców.
Fakt, nie jest to idealne rozwiązanie, w moim przypadku będę używać go z singlem.

No przy pierwszym tankowaniu to pewnie i tak bym zrobił. Tylko co z kolejnymi...

Poza tym na fotce producenta jest błąd. :mrgreen:


Awatar użytkownika
By rafii
#1553985
Sądzę że butelka z igła załatwi sprawę w pewnym stopniu do duala, poczekamy aż dojdzie bo dziś miał FT wysłać


Tapatalk
Awatar użytkownika
By szpenio
#1553988
Pewnie tak, ale jak przepchniesz przez taką butelczynę lq z przewagą gliceryny :)

Tak czy siak wg mnie, nie do końca przemyślana konstrukcja.
Awatar użytkownika
By pok14
#1553991
A ja sobie z chęcią kupię. Jedna grzałka powinna tam robić niezłą robotę. Tankowanie wtedy nie będzie problemem.
Poza tym, mam chęć go stestować na mchu wstawiając U wicka.
To może być dopiero ciekawe. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1553996
Panowie, ma już go ktoś? Szukam parownika z przeciągiem podobnym jak Goblin Mini na singlu z dobrym smaczkiem, ale gienka jeszcze nie miałem. Jak myślicie jak z tym będzie?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Grimoon
#1559318
Zamówiłem i ja *BOR*
Zobaczymy czy bardziej mi podpasuje niż aromamizer. Nigdy nie miałem gienka.
Teraz trochę cierpliwości aż doleci od chińskich braci, ale trafił sie w rozsądnych pieniądzach.
Awatar użytkownika
By Isia
#1559380
Co raz bardziej mi się podoba :),ciekawe kiedy będzie dostępny u nas i za ile :?: ma ktoś jakieś informacje.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1559450
@LICHU, na filmie na 1 stronie było pokazane :D. Koleś po prostu odsunął bawełnę i lał do zbiornika :D. Jak dla mnie to parodia z lekka, dla tych, którzy wolą dualowe setupy :). Mnie samego zaciekawił ten baniak, ale to tankowanie....
Awatar użytkownika
By rafii
#1559456
Ogólnie to chyba jakieś problemy z produkcją mają bo na FT już 2 razy mi przesunęli termin :(

Przy pojedynczej grzałce można sobie ułatwić tankowanie przewiercając otwór w tej zatyczce, podobne tankowanie było w haze dripper tank i nic nie leciało

Obrazek
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1559568
Właśnie, też ciekawi mnie jak wygląda w takiej konstrukcji kwestia jakiegoś cieknięcia. Czy jeśli jest dłużej na boku, albo do góry dnem, czy nic się z tego nie poleje? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By rafii
#1559583
Dowiemy się jak przyjdzie w HDT nic nie leciało obojętnie w jakiej był pozycji a tankowanie się odbywało w taki sposób


Tapatalk
Awatar użytkownika
By rafii
#1559599
Luftmysza pisze:@rafii, tylko problem zaczyna się, gdy ktoś chce duala :P.

Tak jak na filmie z odsuwaniem waty, nie sądzę aby był to jakiś większy problem chociaż czasem może być upierdliwe.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1559601
No najlepszym pomysłem byłaby butla z igłą, coś a'la w liquidach Dr.Jacka, ale czy ktoś gdzieś widział większe butle z takimi igłami?
Awatar użytkownika
By Grimoon
#1559627
MarioBernatti pisze:Ale po co kupować przez dualowców upierdliwy parownik, jak jest podobny fodi https://www.fasttech.com/search?fodi


Droższy i bez velocity :/
Awatar użytkownika
By Grimoon
#1562702
Filmik od brodatego :)

Awatar użytkownika
By pok14
#1562703
Ten amerykański oszołom jest tak samo wiarygodny jak kiedyś Urban.
On zachwyci się wszystkim. Nawet kulką z łożyska .
Awatar użytkownika
By rafii
#1564400
Na GB out of stock, ja dziś zamówiłem z cvapor bo na FT znowu mi przesunęli datę wysyłki + 10 dni, dobrze że już oddali kasę
Awatar użytkownika
By LICHU
#1564480
Ja czekam na Enzo może w tym tygodniu się pojawi... A ja dziś wróciłem do klasyki czyli subtank mini, to chyba najlepszy czajniczek.
Awatar użytkownika
By Grimoon
#1564701
A chińscy bracia z gearbest przesunęli wysyłkę o 10dni :/ i nie raczyli o tym poinformować. Dali znać dopiero jak się upomniałem. Szkoda, poczekam bo kupiłem jeszcze przy dobrym kursie $ *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By smokehead
#1564776
No mi GB policzyło 87zł, bo jeszcze załapałem się na wczorajszą promocje, ale za 112zł to w sumie mała różnica, wiecej nerwów straciłem jak ostatnio musiałem się z nimi ścierać po pomylonej wysyłce.
Awatar użytkownika
By rafii
#1564999
LICHU pisze:Zamówiony haha (; Pół bloku słyszało moja radość ze juz jest dostępny na Enzo haha



P.S. Wstyd mi za siebie haha

Czekamy na recenzję :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.