EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Baryua
#1784630
Witam wszystkich zgromadzonych.
Mam prośbę do posiadających oryginalny clearomizer Aspire ET-S BVC - mianowicie chodzi o potwierdzenie na pierwszy rzut oka czy mój egzemplarz jest oryginalny. Zdjęcie:
https://zapodaj.net/images/93bd538ff7fc3.jpg
Zakupiłem go niedawno w sklepie stacjonarnym i troszkę się zdziwiłem, gdyż miał na sobie tylko folię, ale że nie był to dla mnie problem, to nie wnikałem w temat opakowania. Wczoraj z ciekawości przejrzałem grafiki wujka Google i zauważyłem, że na zdjęciach ET-S ma metalowe gwinty na obu końcach środkowej części (mój ma plastikowe), to samo widniało na stronie producenta, jednak tam było wyraźnie napisane "BDC", a nie wiem czy te modele różnią się czymś oprócz grzałki, więc stąd moje wątpliwości. Posiada on oczywiście nazwę producenta, ale nie chciałem jej eksponować na zdjęciu *BOR*
Bardzo proszę o pomoc w weryfikacji :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1784635
BDC czy BVC to tylko rodzaj grzałki. Pierwsze były BDC które zmieniono na lepsze BVC. W tych pierwszych był sznurek a w tych drugich już bawełna. Natomiast co do tubki to też jestem zdziwiony bo moja metalowa miała również metalowe gwinty. ( mój egzemplarz również był zapakowany tylko w jakiś celofan ) Chyba że masz bardzo starą wersję.
Awatar użytkownika
By pol
#1784658
Małe sprostowanie, bo nie tylko na wprowadzeniu bawełny do BVC kończą się różnice.
W BDC były dwie grzałki ułożone poziomo (ze sznurkiem).
W BVC jedna grzałka ułożona pionowo owinięta "bawełną".


By Baryua
#1784665
Przyjrzałem się dokładniej zdjęciom w internecie i zauważyłem, że mój clearomizerek ma chyba dłuższe okienka w tubce i zdaje się, że wcięcia w tych dwóch "kratkowanych" miejscach są dużo płytsze i węższe niż powinny być. Niepokoją mnie te plastikowe gwinty, bo zapewne długo nie pożyją, a nie chcę w sklepie robić zamieszania bez pewności, że to nie oryginał. :?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1784666
Na stronie Aspire, ten clearomizer ma całą metalową tubkę razem z gwintami ( a to jest ich oryginalny produkt ), więc śmiem sądzić że to co masz, raczej nie jest od nich.
Awatar użytkownika
By pol
#1784669
Czy to oryginał?
Prawdopodobnie jednak tak.
Oferowany jest przez oficjalnego przedstawiciela Aspire LINK



W stacjonarnych sklepach oryginalny Aspire ET-S BVC dostępny za 22,90zł.

By Baryua
#1784702
@pol - dzięki za link :wink: troszkę mi rozjaśnił sytuację.

Czyli summa summaruma wychodzi na to, że trafiła mi się tańsza wersja, która najprawdopodobniej jednak jest oryginalna.
Dziękuję bardzo za odzew.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.