EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By otto
#31884
Czytając to forum wiem że wielu użytkowników ma najróżniejsze e-papierochy a ja poszukuję atomizera który dobrze "kopci", jest stosunkowo niedrogi i ogólnie dostępny a co najważniesze w miarę "długotrwały".
Wiem że takie rzeczy to tylko w erze ale może coś poradzicie. Producent i typ nie mają znaczenia byleby spełniał ww warunki.
By arucard18
#31891
atomizer, ale do jakiego modelu? czy chodzi ci o całego e-fajka? Nie rozumiem..... i czemu w dziale Tuning...... :shock:
Awatar użytkownika
By Dziadek Mróz
#31894
W mojej opinii najlepszy dym jest z wszelkich penów jak i ze sticka od Janty.
Ważne jest też oczywiście zastosowanie liquidu który pozwala na osiąganie "niebiańskich chmur" :P
By otto
#31899
No to już wiem ze atomizery od penów, moze jeszcze jakiej firmy?
Wiem że niektórych "kręci" po co mi to? Otóż mam zamiar sobie zrobić e-fajkę. Na dzień dzisiejszy palę DSE 601 ale czytając to forum mam coraz większe obawy-co będzie jak tą moją szlag trafi?? Zatem pomajsterkuję trochę i stworzę sobie fajeczkę na typowych atomizerach które bez większych problemów można kupić.
Może macie jeszcze jakieś doświadczenia z trwałością atomizerów-jakie firmy??
Awatar użytkownika
By angellae
#31914
Hallo otto,

wedlug mnie, najlepiej nadajacy sie obecnie atomizer do budowania i testowania czegos, to seria VR1-3 z firmy Vinirette, mozna go bardzo malym nakladem pracy przerobic na 901, najlepiej ze starego akku do 901...niestety nie znalazlem na szybko zadnych zdjec z tego atomizera, ale konstrukcja jest taka sama jak tych na dole, tylko mniejsze, w rozmiarze serii 901.

A jezeli by mialo byc cos wiekszego, to obecnie najwiekszy atomizer na rynku, VR4 do cygara lub VR5 do fajki, tez z firmy Vinirette...nie znam niczego innego, co wytworzyloby wiecej dymu naraz (chyba tylko maszyna do mgly na dyskotece :wink: ) )
Info VR4: http://www.youtube.com/watch?v=r7oWR4niSEc
Info VR5: http://www.youtube.com/watch?v=PvdX3qmvOvA

Mozesz kazdego z nich "rozebrac" na czesci i "zbudowac" co ci sie tylko podoba...np. cos takiego:
Obrazek
Obudowa oryginalna Aluminium Bulli Extreme, Atomizer z serii VR4 w obudowie wlasnego pomyslu z ustnikiem z e-cygara

Obrazek
A tak wyglada konstrukcja atomizera i obudowy w czesciach (to ciemnobrazowe z "wlosami" to ten atomizer VR4)

ObrazekObrazekObrazek
A z taka przejsciowka mozna to uzywac na kazdej baterii z manualnym sterowaniem i gwintem 901

Obrazek
Troche moze i "dziwnie" ten fajek wyglada, ale funkcjonuje perfekcyjnie
By otto
#31921
Dzięki za wiadomość i fotki. Nawet nie zdawałem sobie sprawy ile tego na rynku jest. Mam fajkę Peterson którą chciałem przerobić, ma ona cybuch że spokojnie wchodzi bateria z DSE 601 ale za to ma cienką szyjkę i atomizer z cygara nie wejdzie. Będę widział jaki atomizer załatwię i wtedy kupię jakiegoś Broga i dopasuję.
By otto
#31951
Właśnie po obejrzeniu Twojego filmu wymyśliłem przeróbkę normalnej fajki. Najprościej byłoby kupić na zapas jakiegoś papierocha ale oprócz uzależnienia ważną rolę odgrywają także nawyki i nie chciałbym się do papierocha przyzwyczajać. Poza tym po tylu latach palenia fajki i dobrych tytoni uważam że papieros jest prostacki(kurczę, chyba się naraziłem ale każdy sposób aby rzucić to świństwo wydaje się być do przyjęcia :lol: ).
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.