EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By ciupas21
#1854554
Jestem posiadaczem Smoka Alien 220 w oraz smok tfv8 baby beast i chciałbym się przerzucić na własne grzałeczki :D dlatego stąd moje pytanie jako nowicjusza w temacie jakie atomizery polecacie na własne grzałki żeby smak byl fajnie wyczuwalny, żeby montowanie grzałeczki nie sprawiało dużo problemów i żeby pasował do Aliena :D
Awatar użytkownika
By bulit73
#1854584
Piroholik pisze:A jak chcesz dobry parownik co nie robi siku to ammit.


Parowniki nie ciekną, mogą się jedynie pocić. Wszystko zależy od setupu. Jeżeli się go dobrze wykona, to nie ma bata, żeby coś ciekło :wink:
By Piroholik
#1854594
bulit73 pisze:
Piroholik pisze:A jak chcesz dobry parownik co nie robi siku to ammit.


Parowniki nie ciekną, mogą się jedynie pocić. Wszystko zależy od setupu. Jeżeli się go dobrze wykona, to nie ma bata, żeby coś ciekło :wink:

Tu masz rację. Mam triple rta którego rzuciłem w kąt bo z niego leciało zmieniałem uszczelki i dupa. Mam blitzena a poci się strasznie.
By BezimiennyII
#1854609
Zeus tragiczny nie jest, ale dolnej części pleców też nie urywa. A i przy złym setupie też potrafi zrobić powódź. Wystarczy, że go położysz na "boku".
By Seba///
#1854633
Ja mam zeusa i jeszcze nigdy nie zdażyło mi się nic takiego, a często leży gdzieś na boku. Jestem z niego mega zadowolony. Na temat Ammita się nie wypowiem bo nie miałem z nim do czynienia. :beer: *CZAJNICZEK*
By ciupas21
#1854679
Przyjrzyj się Pharaohowi Mini - to tak ode mnie.

Z tego co czytałem to trochę gorzej oddaje smak od Ammita i Zeusa ale też podobno daje rade :D
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1854682
Od Ammita moze gorzej ale od Zeusa lepiej. Pharaoh ma mniejszy cug od Ammita i Zeusa :)
Ammit dual jest świetny, ale nawet jak nie przecieka to podczas wapowania lubi się spocić przez ten pierścień od regulacji przeciągu :)
By BezimiennyII
#1854687
@ciupas21 , to już jest bardzo indywidualna kwestia. Dla mnie smak lepiej oddaje Pharaoh Mini od Ammita, właśnie przez to że ma mały cug. Ja jestem fanem wszystkich Pharaohów i dla mnie są świetne. Dla innej osoby Ammity są najlepsze.
By ciupas21
#1854688
Kurde kusi mnie ten pharaoh bo napisałeś o tym małym cugu a ostatnio miałem okazję się bawić blitzenem i tam jest zero jakiegokolwiek oporu a ja wolę czuć ten opór :D
By Piroholik
#1854692
Pharaoh mini mam i używałem na t privie, teraz mam go na mechaniku vgod i sprawuje się lepiej niż blitzen bo w nim co chwile dolewam
By BezimiennyII
#1854696
Tak, w Pharaonie Mini czuć delikatny opór. Mam wszystkie parowniki z tej serii i mi pasują. Wiem, że nie każdemu pasuje singiel. W dużym Pharaonie można było dokupić i zamontować np. baze velocity, a jeżeli chodzi o Mini to tylko jakieś pogłoski na temat takiej chodziły. Co nie zmienia faktu, że standardowe bazy są jak dla mnie najlepsze na rynku. I da się w niej zamontować dwie grzałki, które będą robiły robotę.
@Piroholik , też mam taki zestaw, jest idealny :D
By Piroholik
#1854723
@BezimiennyII jakos nie byłem przekonany do single coila, a teraz z pharaohem jestem uradowany z jednej grzałki. A jakich używam grzałek na nim? Mam fused Clapton i dobrze jest.
By xess
#1854726
to ja sie moze podepne... szukam RTA na JEDNA grzalke zeby wata z grzalki wychodzila WPROST na otwory do zbiornika. mam zle doswiadczenia z zalamywaniem waty w dol.
By xess
#1854736
do tej pory wlasnie uzywalem subtanka... dodam ze fajnie by bylo zeby byla srednica ze 25 i pojemnosc okolo 5ml
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.