EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By matik600
#1795078
Witajcie
Zastanawiam się jak przechowywać atomizery i grzałki, które są używane?
Czy mogę zmienić grzałkę która była już zalana liquidem a po jakimś czasie do niej wrócić?
Na jaki czas można zostawić zalany atomizer aby po ponownym wkręceniu wszystko było dobrze z grzałką i liquide?
Awatar użytkownika
By Timi
#1795082
Wydaje mi się, że za bardzo się przejmujesz pierdołami.
Jest tyle fajniejszych i zdecydowanie radośniejszych tematów do przemyśleń :wink:
By matik600
#1795085
Bardziej chodzi mi o to, że aktualnie mam nowy parownik a w niego wkręconą grzałkę 0,4
A tyle fajnych jeszcze do wypróbowania
Czy jeśli tak używaną dwa dni odłożę na bok to powiedzmy za tydzień wystarczy ją tylko zalać i używać czy najlepiej od razu do kosza?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1795093
Kiedyś gdy atomizery były drogie, przechowywałem w czystym spirytusie. Potem z względu na koszty w glikolu. Niestety było to dawno temu.
Można by powiedzieć że czasy te już nie wrócą, jednak ustawa cofnęła czas wstecz i powoli drogie jednorazowe monolity wracają dzięki niej do łask. Ten trend cofania czasu jeszcze długo będzie się utrzymywał, więc niejako temat mycia, konserwacji, utrzymania ma jakiś sens.
Gdyby dobrze pokopał to taki temat już był, a nawet kilka.

Kulka Wojana i piosenka o niej też się przyda jeszcze :lol:

Wojan był wielkim wizjonerem i już wtedy nosił akumulator zasadowy w kieszeni do produkcji wielkich chmur na atomizerach HV.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.