EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Adisso
#1848365
Witam, poszukuje atomizer z górnym przepływem powietrza pod mojego Joytech Egrip2. Mam w posiadaniu Nautilusa 2 oraz Melo 3 mini, z obydwóch mam częste wycieki liquidu przez wloty powietrza. W domu nie jest to tak mocno uciążliwe, ale w robocie na budowie nie mam czasu żeby co chwilę je rozkręcać i czyścić. Z kolei na wbudowanym w egripie2 zbiorniku nie mam żadnego odczucia vapowania. Szperałem zarówno na forum jak i w necie i za dużo takich parowników chyba nie ma. Mile widziany atomizerek na gotowe grzałki bo jeszcze nie wszedłem w świat kręcania swoich, ale jeśli jest potrzeba to myślę że ogarne temat. Myślałem nad zwykłym Cubisem, tani i gotowe grzały, aczkolwiek sporo negatywów na jego temat.
By katoda
#1848927
Ja też nie polecę, ale mogę przytoczyć własne doświadczenia z parownikami z górnym przepływem: jak MTLowałem to używałem Nautilusa X, jak przerzuciłem się na DTL to przeszedłem na OBS Engine Nano - tu akurat grzałki wyłącznie swojej roboty, więc dla Ciebie może być minus.
W obu przypadkach absolutna szczelność i brak wycieków.
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.