EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By fanbogo
#1856649
Witam. Piszę do tych którzy potrafią odpowiedzieć na problem, a nie tylko nabijać się z ESW . Zakupiony kilkanaście dni temu e papieros Volish View - wycieka liquid (liQueen) dołem atomizera. Czy to "standard" , czy może wadliwy atomizer?. Jakaś sugestia?.
ps. do tej pory używałem Volimizera V 3 i przez parę lat zero problemów. :beer:
By Azibeel
#1856652
Ciekawa sprawa, bo mam takiego, i tez to zauważyłem, muszę zerknąć czy to
Wina niedokręcone grzałki czy innego mankamentu, dam znać jeśli rozwiąże problem :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Timi
#1856653
fanbogo pisze:Witam. Piszę do tych którzy potrafią odpowiedzieć na problem, a nie tylko nabijać się z ESW .

Nie spotkałem się jeszcze z nabijaniem z ESW. Chyba, że masz na myśli nabijanie im kasy przez niezbyt rozgarniętych klientów. Do tego za towar często przestarzały, o bardzo wątpliwej jakości, za to wyceniony jak Rolls-Royce.

Odpowiedź na Twój problem jest bardzo prosta. Nie kupuj drogiego szajsu, omijaj szerokim łukiem ESW i zainteresuj się się towarami oferowanym przez inne sklepy waperskie i nasz bazarek. Będziesz miał ceny czasem nawet ponad dwukrotnie niższe i dobry sprzęt.

Ten "Folisz" to nic innego jak EGo AIO. Pomocy szukaj w jego postach.
Ciekawe na ile sobie Jurczyński napompował cenę? AIO w najlepsiejszym sklepie kosztuje poniżej 80zł, a nowsza wersja 59,90.
By fanbogo
#1856665
Ja nie narzekam na tą firmę. Moje, żony i córki e papierosy Volish działają bez zarzutu a za kilkanaście dni stuknie 6 lat. Natomiast baterie z dwuletnią gwarancją, były wymieniane w ramach gwarancji. Nieudany zakup sprzed kilku dni to wybór syna na ten akurat model.[b]Nie pomogłeś mi w ogóle w rozwiązaniu problemu.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1856693
fanbogo pisze:Nie pomogłeś mi w ogóle w rozwiązaniu problemu.


Naprawdę?

Timi pisze:Ten "Folisz" to nic innego jak EGo AIO. Pomocy szukaj w jego postach.


Ok, a od teraz: kto chce koledze pomóc okiełznać wycieki- ten pisze,
a kto nie chce- nie pisze.
A już na pewno nie pisze gdzie kolega ma sobie wsadzić ten sprzęt i jak to dał się zrobić w konia.
Choć... no cóż przykro. :wink:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.