EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Jankus
#1899193
Witam serdecznie. Nie widziałem podobnego tematu, a mianowicie chodzi o to że mam w sumie nowy atomizer Gear RTA. I tak na początku grzaleczka oddawała smak bajecznie wszystko fajnie, założyłem nową wate i elegancko. Jest to ogólnie mój pierwszy atomizer rta. I stąd pytanie dlaczego teraz już tak nie oddaje smaku? Po mocniejszych liquidach gdy chce zalać inny wymieniam wate ale grzalki jeszcze nie wymieniłem. Co ile powinno się wymieniać grzałke w RTA i jeśli byście polecili jakieś pod smak gotowe grzaleczki to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1899201
A są "grzałeczki" pod smak? jak znajdziesz to napisz,też chcę taką :)
Gear oddaje bardzo fajnie smak,po prostu po kilku baniakach twoje kubki smakowe przyzwyczajają sie do określonego smaku i odczucia są mniejsze.Zwróć uwagę po ilu ml liquidu zauważasz to i wyrób sobie nawyk zmiany smaku po tej ilości.Powinno pomóc.Grzałkę zawsze przy zmianie waty przepal i możesz ją używać dalej.To już indywidualna sprawa,jedni wymieniają za każdym razem wraz z watą,inni nie.
By Baryua
#1899203
Dobrymi smakami liquidów bardzo ciężko się"przejeść". Założę się, że w parowniku królują premixy (w cukrowych koronach, na słodzikowych tronach), a przesadzona słodycz szybko zabija smak.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.