EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By wbielak
#75157
Zabierałem się za atomizer mojego milda już kilka razy bez satysfakcjonującego efektu.
Dzisiaj postanowiłem potraktować go czyszczeniem parowym.
Jako źródło pary użyłem ekspresu do kawy a w zasadzie końcówki do spieniania mleka.
Efekt przerósł moje oczekiwania także polecam metodę.
Atomizer zaczął lepiej dymić i zdecydowanie lżej się ciągnie.
Oczywiście proponuje uważać bo obudowa mocno się grzeje od pary i łatwo się poparzyć.
By PawełQ
#75643
Witam

Ja właśnie pytałem w podobnym wątku, może ktoś to potwierdzi, ponieważ sprawa podobna do tego co wbielak napisał. Skoro można myjką parową i można parą z ekspresu, to może można nad gwizdkiem z czajnika?
Pewnie i tak trzeba będzie samemu spróbować, ja mało palę i nie wiem kiedy będę musiał... Może ktoś już próbował?

Pozdo
By rw26
#75651
Ok. miesiąc temu próbowałem czyścić w zmywarce i parowarze, niestety dalej padnięty. Trzeba pewnie wcześniej jak już zaczyna słabiej dymić.
By Bruuum
#79258
rw26 pisze:Ok. miesiąc temu próbowałem czyścić w zmywarce i parowarze, niestety dalej padnięty. Trzeba pewnie wcześniej jak już zaczyna słabiej dymić.


Polecam czyszczenie gorącą parą. Osobiście używam do czyszczenia takiej mniejszej myjki/czyścika parowago. Kiedyś to było "popularne" w Mango itd. W każdym razie oświadczam, że w moim przypadku zdecydowanie przyniosło wspaniałe rezultaty - po takim zabiegu atomek jak nowy: idealny smak, lekkość ciągnięcia i obłędne chmury :!:
By bananek1726
#129484
przez jaki czas trzymacie atomizer nad parą z ekspresu?

Edit:
I w jaki sposób go trzymacie? przecież para jest gorąca i łatwo się poparzyć.
By nuska1
#129517
Nie robię tego nad parą z expresu tylko myjką parową , tak jak Bruuum.Dosyć intensywnie puszczam tą parę i pod solidnym ciśnieniem.Nie umie powiedzieć jak długo,ale trochę to trwa.Tak z 12 buchnięć parą :wink:
Awatar użytkownika
By krzysztofsf
#129570
bananek1726 pisze:przez jaki czas trzymacie atomizer nad parą z ekspresu?

Edit:
I w jaki sposób go trzymacie? przecież para jest gorąca i łatwo się poparzyć.


Sadze, ze chodzi o koncowke do spieniania mleka w ekspresie cicnieniowym.
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#133066
marianB pisze:A próbował ktoś myć atomka w myjce ultradzwiekowej ???warto spróbować

A próbował któryś z Was poczytać co już jest od daaaaaawna na tym forum ???
Awatar użytkownika
By Mech_Warrior
#133091
ThOrN_PL pisze:czy probowal ktos czyszczenia nad para z czajnika?

Kilka razy próbowałem, słaby efekt i jeden atomizer ledwie żywy padł do końca. Przytykałem atomizer do gwizdka jak się woda zaczynała gotować.
Awatar użytkownika
By Itsumo
#133099
Ja czyściłem atomka od Ecis N901 za pomocą "H2O mopa". Mam taki z odczepianym dystrybutorem pary i wymiennymi końcówkami. Jedna jest idealnie dostosowana do atomizera. Czyszczenie pod ciągłym strumieniem pary, jakieś 5 minut, potem suszenie suszarką i atomek ożył.
Awatar użytkownika
By R_a
#175340
Końcówka do spieniania mleka działa cuda - potwierdzam. W moim przypadku trzymałem atomizer kombinerkami pod ciśnieniem pary ok 6 minut, jaki efekt - rewelacja, ciągnął się super lekko. Jedyny problem w tym że stan taki trwał może z 30 minut... Potem znów to samo... Może zrobiłem coś źle, nie wiem...
By colliedundee
#175529
A u mnie taki zabieg czyni cuda na 6-7 dni chmurzenia, tylko ze na atomizerze z 510.
Moze olejek masz zbyt gesty i momentalnie zalepia?
pozdrawiam
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.