EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By MajkaNorge
#1865096
Witojcie.
Z racji wyciągniętych wniosków z mojego posta o nowym zakupie, nabyłam istick pico 75w.. Wszystko było fajnie przez pare dni do momentu jak nie spaliłam grzałki i podeszłam do próby wymiany.. Odkręcić nie było możliwości, probowałam na wszystkie sposoby wymienione na forum, az dobrał się do niego małżon, który po prostu go zmiażdzył w efekcie zostałam z modem i starym milp acton.. Z racji tej, ze przeczytałam chyba wszystko o tych atomizerach, zostaje mi jedno.. Mam w zapasie z 8 grzałek do melo3mini i czy dostane taki atomizer aby te grzałki pasowały ale zeby nie był to melo? Jakoś na starcie się zraziłam.. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1865098
Atlantis, iJust2, Mild Wave oraz iJust S, te parowniki są na te same grzałki co Melo.
By stlife
#1865101
erbis pisze:
stlife pisze:Jescze masz stare Lemo 3

Lemo 3 to RTA i nie jest na gotowe grzałki.


Z tego co kojarze to były dwie wersje, rta lub na grzałki, ale fakt dużo bardziej popularna była rta.
Awatar użytkownika
By erbis
#1865102
stlife pisze:Z tego co kojarze to były dwie wersje, rta lub na grzałki, ale fakt dużo bardziej popularna była rta.

Wszystkie wersje Lemo to RTA. Na gotowe grzałki natomiast są Melo.
By stlife
#1865104
erbis pisze:
stlife pisze:Z tego co kojarze to były dwie wersje, rta lub na grzałki, ale fakt dużo bardziej popularna była rta.

Wszystkie wersje Lemo to RTA. Na gotowe grzałki natomiast są Melo.


-authentic-eleaf-lemo-3-rta-sub-ohm-tank

Usunięto nieregulaminowy link.
D.
By BezimiennyII
#1865108
@stlife ma po części rację. Z tego co pamiętam to były dostępne przejściówki ( coś w stylu wymiennej bazy ) do wkręcenia gotowych grzałek.
By iluś
#1868590
Posiadam Lemo 3 i jest na normalne grzałki ale można wkręcić bazę rta. Mam nadzieję że spór rozstrzygnięty
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.