EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By kieubee
No dobra. Miałem trochę dylemat czy kupić Sigelei J80 czy Aegisa ale skłaniam się ku temu drugiemu. Tylko tam idzie akumulator 1x 18650/26650 więc chyba bym do niego wziął 26650 bo trochę dłużej potrzyma. I znalazłem taki akumulator: IJOY INR 26650 4200mAh. Ale w opisie jest "Typ: Li-Ni". Czy taki akumulator da się ładować ładowarką Li-ion (TCC/CC/CV)/Ni-MH (CC) [ładowarka jaką upatrzyłem to XTAR VC4]?
Awatar użytkownika
By Timi
W sklepie BTO masz sprawdzone, dobre 26650.
Awatar użytkownika
By Timi
Jak się nie będziesz bawił w ekstremalne moce i setupy to spokojnie.
Mnie wystarcza 4200 na etykietce, a zmierzone ok. 4000.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Nawet na miesiąc wystarczy jednemu, a drugiemu na godzinę.
Skąd kto ma wiedzieć ile będziesz wapował? Zacznijcie ludzie myśleć logicznie :palm2
By kieubee
Dotychczas na Aio (1500mAh) wystarczało do wieczora i wtedy sobie ładowałem a jak gdzieś się wieczorem wychodzi to przed wyjściem jeszcze podładuję i jakoś jest. Z tym że w Aio używałem 18mg liquidów a teraz mam zamiar kupić 6mg.
Jakiej muzyki słuchacie? :D

Ja sie zarazilem hardrockiem/R'n'R od kumpla :D w […]

Uwaga na aromaty cynamonowe.

Na blogu Strego Chemika: https://starychemik.wordp[…]

Grzalki a box

Witam. Posiadam boxa Smok T-Priv. Ostatnio będąc w[…]

Czarna grzałka na środku

Witam, Od jakiegoś czasu robię sam grzałki i co j[…]