EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By DzonySzalony
#1845990
Witam!
Może i był temat ale jakoś nie udało mi się znaleźć zadowalającej odpowiedzi tak więc: poleci ktoś atomizer do baterii ijust S? Problem z moim jest taki że wycieka olejek z każdej możliwej strony przez otwory powietrza, rozkręcałem to badziewie, skręcałem i nic nie pomagało.. jak się lało tak się leje. Jeśli ktoś byłby chętny pomóc i doradzi jakieś fajne rozwiązanie poza wyrzuceniem tego śmiecia to byłbym wdzięczny (szkoda wyrzucać baterii bo to ten wood to w sumie spoko wygląda). Pozdro ;)
By Lisciu178
#1846011
Ja się jednak trochę nie dziwię ludzia na tym forum..

W opcji "szukaj" znajdziesz od groma odpowiedzi na Twoje pytanie, na YouTube jest od groma odpowiedzi. Ale i tak napiszesz temat ponieważ to wszystko jest dla Ciebie niezadowalające. Ustalmy fakty - na forum jestem jakieś 3-4 dni. Czytałem poradniki, tematy z ciekawości - z rana do kawki. Ale dzisiaj jak komuś nie podasz pod nos to sam nie znajdzie.

Pomijając fakt, że nie dałeś żadnych wytycznych i wzorując się na baterii jaka posiadasz kandydat może być tylko jeden. Proszę link do filmu :lol: :lol:

https://youtu.be/55Kk0wPn6To

Chmury jak talala Napier****
By Krasnal45
#1846012
Ja pierdzielę.... czy tego jełoptuba już nikt nie kontroluje? Ten film (zresztą nie tylko ten) to jawne namawianie do przestępstwa i łamania prawa. Na usta się ciśnie, "dzieci dzieciom zgotowały ten los", a nam się rykoszetem obrywa...
By Lisciu178
#1846013
xD

Jednak mimo wszystko w razie powrotu do tematu wystarczy podlinkowac i po klopocie. Choć przyznam, że jak ktoś nie wyczuje w nim ironii to może być kiepsko ..

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.