EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By pawelek9333
#1844040
Witam wszystkich forumowiczów, jako że nie siedzę bardzo mocno w temacie e papierosów potrzebuje porady dotyczącej atomizera do boxa z tytułu. Aktualnie mam tam zamontowane tfv8 baby beast jednakże już przy 90w (mimo grzałki wytrzymujacej niby do 110w) pojawia się smak spalenizny przez co nie mogę sprawdzić pełnych możliwości boxa. Drugą kwestią jest to że ten atomizer jest dość mały w połączeniu z Rankerem. Orientuje się ktoś czy tfv12 wejdzie w tego boxa? Ewentualnie prosiłbym o inne propozycje, oczekuje żeby atomizer był na gotowe grzałki bo nigdy jeszcze nie kręciłem własnych, miał dużą moc oraz mile widziane nalewanie jak w smoku, ale nie jest to koniecznie.
Awatar użytkownika
By edek45
#1844043
Czy fakt, że na autostradach można się poruszać z prędkością 140 km/h oznacza, że tak szybko masz jechać ? Chyba nie, bo wtedy miejsce św. Krzysztofa zajmuje już św. Piotr. Ta sama zasada dotyczy grzałki w Twoim TFV8. Nie szarżuj z mocą, opanuj emocje, i porzuć smoki (jakkolwiek to zabrzmi). Inne atomizery nie wymagają aż takich mocy, nie żłopią liquidu jak szalone, i w większości przypadków lepiej oddają smak. Co do konkretnych typów, to pewnie ktoś Ci coś zaproponuje. To co napisałem, to tylko szkic kierunku w jakim powinieneś iść. *SMOKEKING*
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.