EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1871616
@Peter72 Postaram się tym rzutem i Turkisha wziąć, ale już powoli nie obiecuję... Ale ze spokojem! Myślę, że to nie będzie pierwsza i ostatnia tura Atmosów tak więc ręka na pulsie :)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1872110
Powoli zaczyna mnie przerażać lista :) Postaram się ją wypełnić jak prawdziwy stachanowiec na 120%, ale może być i tak, że drugim rzutem dojdą.
PS. Ktoś potrzebuje mój nadzór nad bankiem? Oferta lepsza bo tylko za 20 mln 8) Starczy na wszystko przynajmniej :lol:
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1872111
Może skup się na pierwszy rzut nad najbardziej wyczekiwanymi smakami, na eksperymenty przyjdzie czas później, na spokojnie. Pewnie fundusze nie są nieograniczone i lepiej najpierw wziąć pewniaki (za to w większej ilości) niż "zmóżdżać się nad pojedyńczymi smakami. W E-dymie było bardzo wyraźnie widać co pierwsze zniknęło z oferty. No chyba, że masz kasy jak lodu :wink:
Proszę nie odbieraj mojego postu jako pouczanie, czy coś w tym stylu, po prostu głos w dyskusji.
To ja podpowiem, bo może nie śledziłeś oferty E-dymu - pierwszy zniknął Tea Lemon :lol: Zaraz potem bodajże Camila.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1872497
@oleszczakmarcinBubu - tak się domyślałem :) postaram się sciągnąć tym rzutem, jak nie tym to następnym, więc bez obaw. Ogólnie w przyszłym tygodniu zamawiam i ostateczną listę podeślę tutaj, mam nadzieję, że uda się wszystko zdobyć :)

@Nałóg Totalny - raczej nie kibicowałem, co pierwsze zejdzie :) kiedyś myślałem, że ta oferta nigdy się nie skończy, ale widać, że jednak nie ma rzeczy nieskończonych... ale właśnie na tej zasadzie postaram się skombinować całość. Jeszcze tylko nerkę na olx wystawię i można zamawiać :lol:
By portator
#1872508
Witam. Z uwagą przeczytałem całą dyskusję i wychodzi na to, że tylko ja jestem miłośnikiem aromatu HABANA. Używam go od kilku lat i jestem bardzo zainteresowany, dlatego proszę mieć ten aromat na uwadze. Pozdrawiam
Moje namiary:
530687688
aw-1952Qhotmail.com
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1872813
@portator Zapiszę sobie ale proszę brać pod uwagę, że może być dopiero na drugi rzut :) Ale nie na zasadzie, że drugi rzut będzie na wiosnę, ale po prostu jak będzie spora potrzeba to jeszcze na grudzień a jak będzie w miarę spokojnie to na styczeń :)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1872856
@Dzwonu O wróciłeś z frontu walki o aromaty na rzepaku :) Apacz jest, tylko dopisany został poniżej listy z poprzedniej strony 8)

@portator Ok, w razie czego gdyby nie wyszło to styczeń!


PS. Chyba czas zamknąć listę, jutro lub środa zamawiam :)
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1875359
aniam69 pisze:Właśnie dostałam powiadomienie, że Atmos-ki są już dostępne.
Dziękuję ślicznie :-)

To ja ci dziękuję ślicznie kolego za powiadomienie :beer: :beer: :beer:
Wziąłem ostatnie 6 Tea Lemonów :evil: A miało być tak pięknie. Mówiłem, brać beczkę :lol: a reszta smaków tyle o ile. Przepraszam za troszkę sarkastyczny ton.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1875363
aniam69 pisze:Zaznacz sobie w sklepie powiadomienie o dostępności i będzie git :wink:

Znam taką opcję oczywiście, ale rzadko korzystam. Dlaczego? Zaznaczałem milion razy na FT i kilkunastokrotnie na 3FV i co ? Nigdy nie dostałem z FT, a tylko 2 razy z 3FV. Ale skoro tu działa, to będę stosował, dzięki za radę. Mało brakło a przeszedł by mi mój ulubiony Tea Lemon koło nosa. Ale bym klął :mrgreen:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1875429
No cóż, sam się zdziwiłem, że dzisiaj nagle się pojawił Atmos, bo wg trackingu miał być na środę... No cóż :) W tym roku już nie, ale postaram się tak pokombinować, żeby na początku stycznia było :D
Z tego co wiem, mam dodać arbuz i cynamon, o którym zapomniałem poprzednio i mi się pomylił z camelem przy zamówienu :lol:
Ktoś? Coś? :)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1876917
@Niuniek5 Ech niestety zamówienie na Nowy Rok jest już zaklepane u Atmos Laba, niestety nie da się już nic zmienić (mają system, który po jednokrotnym zatwierdzeniu całkowicie blokuje opcję domawiania i nawet przez mejla nic nie zdziałam, gdybym chciał coś dodać), ale bez obaw, 3 tura na pewno go nam przyniesie :)
Proporcje/ zielony nowy uzytkownik

Cześć. Jestem nowy w etapie rolach praktycznie bo […]

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj kupiłem swojego pie[…]

BM - M skład

Panowie, ktoś zna tajemną formułę tego liquidu? Ch[…]

5 grzalek spalonych w tydzien - pomocy!

Witam :) Palilem analogi od kilku lat i w koncu p[…]