EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1045252
Atomizer produkcji ukraińskiej, którego twórcą jest dobrze znany modder bashik.


Specyfikacja:

Materiał: Tytan
Średnica: 22mm
Wysokość: 57mm ( bez dripa )
Pojemność: 6ml
Waga: 40g
Regulacja przepływu powietrza












Awatar użytkownika
By Thaniell
#1149668
To żadna porażka, tylko przemyślane działanie. Zalewasz prosto z butelki i gotowe ;)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Tankować można na dwa sposoby. Tak ja na poniższych fotkach, czyli przekręcamy górny pierścień i tym samym odsłaniamy dwa otwory, poprzez które można tankować prosto z butelki. Po zatankowaniu przekręcamy pierścień i zamykamy wloty do tankowania.



Obrazek

Obrazek


Drugi sposób polega na odkręceniu górnego capa, zalaniu baniaka z butli, następnie przekręcamy pierścień na capie, aby podczas jego dokręcania były drożne otwory. Zapobiegnie to wyciekowi, przez otwór powietrzny podczas tworzenia się nadciśnienia. Dokręcamy cap, przekręcamy pierścień i gotowe :cygaro:


Obrazek
By user
#1180373
No ja powiem, że to rozwiązanie z tankowaniem jest genialne, żadne śrubki się nie gubią ani zaworki uszkadzają. Obrót -> nalewasz -> obrót -> vapujesz nic prostszego.

A otwory z meshem do podawania liquidu jeszcze podnoszą poziom genialności tego atomizera. Nie trzeba się męczyć z układaniem waty, sznurka czy innych ścierek nad liquidholem tylko albo właśnie mesh do środka albo sznurek lub wata, zero wycieków transport w sam raz nic więcej nie potrzeba, a jedyną znalezioną przeze mnie wadą są śrubki mocujące grzałkę takie najzwyklejsze jakich nie lubię a do tego dość blisko siebie i aby wepchnąć 2mm microcoila to już ciężko jest, natomiast 1.8mm bez żadnych problemów wchodzi pomiędzy śrubki tuż nad airhole. Oczywiście bardziej wymyśle grzałki można montować po prostu jeszcze wyżej niestety dalej od airhole.

Podsumowując smak genialny wręcz moim zdaniem porównywalny z niektórymi dripperami może tylko jakoś lekko za słodki wychodzi ale to powinno zostać rozwiązane przez uwicka meshowego którego to jeszcze nie próbowałem. A TAMI często mi właśnie takie uczucie słodkości daje.
Awatar użytkownika
By robcie2
#1368450
ATAMAN 2
glowne zmiany w stosunku do wersji 1 to regulacja dopływu liquidu,zmieniona regulacja powietrza i napełnianie/moim zdaniem z bardzo dobrego parownika stal się niemal idealem/

Obrazek

Obrazek

Tutaj z Pendulum 18350/obok Nectar Tanka z JM 18350/

Obrazek
Awatar użytkownika
By robcie2
#1660897
Dzisiaj weszla do sprzedaży wersja 3 Atamana,rozni się od wersji 2 i to znacznie,wygladem zewnętrznym:

Obrazek
z lewej z czerwonym dripem V3,po prawej z białym dripem V2

a przede wszystkim rozwiązaniami technicznymi:

Obrazek

zrezygnowano z regulacji liquidu,nosnik/wata/ wystaje poza komin/który jest dokręcany do oporu/,gorny cap jest wkręcany,liquid tankujemy przez dwa otwory u góry capa,regolacja dopływu powietrza pozostala niezmieniona,pojemnosc ok.3ml.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.