EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By karol1241
#1462528
Witajcie,
mam problem z nowo zakupionym nautilusem. Otóż mam wrażenie że liquid mi się na język dostaje - nie wiem czy to poprawna diagnoza ponieważ jak dotykam czubkiem języka drip to czuję jakby był liquid w płynie, jednak górna część grzałki wygląda na suchą.

Palę liquidy ze smooke.pl 6mg, dziwnym trafem na genitanku również takie problemy posiadam, jednakże tam wyraźnie grzałka jest zalana. (ten temat pomijam, prawdopodobnie jest zepsuty)

Nie wiem czy to moje jakieś osobiste problemy ponieważ po kilku minutach vapowania znów nie czuć smaku liquidu (jedynie drapanie w gardło, co spowodowane jest właśnie liquidem - tak myślę).


Moja bateria to spinner 2 - grzałka bvc 1.8 ohm, paliłem już dziś na wszystkich możliwych napięciach - najbardziej pasuje mi 4.3 v (to kolejne pytanie do Was, jakie jest odpowiednie napięcie).
Awatar użytkownika
By gregbard
#1462530
Wiesz coś o skroplinach? A ustawiane napięcie nie ma ci pasować, tylko ma zapewnić i smak i chmurę , a nie chmurę i bobra.
By karol1241
#1462541
Wiem o skroplinach, w końcu ten aspire daje sporo chmury ale nie sądzę żeby to było aż tak.

Mógłbyś zaproponować jakie napięcie? 3.3 czy 3.7? (na genitanku miałem zawsze 3.7
Awatar użytkownika
By gregbard
#1462546
3,7 do nawet 4V, ale to już zależy od tego jak dobrze ta grzałka radzi sobie z transportem liquidu, gorzkie buchy i drapanie w gardło to najprawdopodobniej wina zbyt wolnego nasączania się grzałki. Profil użytkownika sam się nie uzupełni...
Awatar użytkownika
By nemo730
#1462549
Widzę że lubisz język wszędzie pchać więc zapytam tak: Jakie lody lubisz? czekoladowe? może waniliowe? a może truskawkowe...
Tak samo jest z napięciem, sam musisz wybrać tak żeby Tobie pasowało
By karol1241
#1462555
@nemo no mi pasuje 4.3 v ale boję się o jakiegoś bobra, dlatego pytam.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1462557
Jesteś już trochę na forum i jeszcze nie uzupełniłeś profilu, chyba wiem dlaczego.

Następny:
http://zadane.pl/profil/karol1241-5844044

karol1241
karol1241 Aktywny 27.05.2013, 16:41
-5
punktów
Pomogłem? Podziękuj! Dziękuję(0)
Zaproś do znajomych

Wiek : 15
Poziom: Szkoła podstawowa

Zapraszamy za rok :mrgreen:
Awatar użytkownika
By nemo730
#1462558
karol1241 pisze:@nemo no mi pasuje 4.3 v ale boję się o jakiegoś bobra, dlatego pytam.


A jaki zakres napięcia masz napisany na grzałce??
Awatar użytkownika
By gregbard
#1462559
karol1241 pisze:@nemo no mi pasuje 4.3 v ale boję się o jakiegoś bobra, dlatego pytam.

*LOL* to po kiego się o tego bobra prosisz? Obniż napięcie do 4V, będzie trochę mniejsza chmura ale i mniejsze ryzyko zwierzaka.
By karol1241
#1462564
@struna to jest jakieś nieporozumienie i to ogromne, porównaj mój sposób pisania a tego użytkownika z zadane.pl...

@nemo na grzałce niestety nie mam żadnego napisu ws. napięcia jednak na konkurencyjnym forum widziałem że jakiś użytkownik na 4.8v katował grzałkę.

Dobrze, w takim razie jutro przetestuję wersję z 4 v, również dam grzałce przez noc dobrze się nasączyć.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1462570
karol1241 pisze:@struna to jest jakieś nieporozumienie i to ogromne, porównaj mój sposób pisania a tego użytkownika z zadane.pl...

To jak mógłbyś uzupełnić profil. byłbym wdzięczny. :beer:
Wtedy miałeś 2 lata mniej (15) jeśli to Ty
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2015, 22:05 przez STRUNA, łącznie zmieniany 1 raz.
By karol1241
#1462571
Myślę że już to zrobiłem :)
Awatar użytkownika
By nemo730
#1462572
karol1241 pisze:
@nemo na grzałce niestety nie mam żadnego napisu ws. napięcia jednak na konkurencyjnym forum widziałem że jakiś użytkownik na 4.8v katował grzałkę.

Dobrze, w takim razie jutro przetestuję wersję z 4 v, również dam grzałce przez noc dobrze się nasączyć.



http://e-gracja.pl/sklep/image/cache/da ... 00x500.jpg

Prawdopodobnie masz jakieś lipne grzałki
By karol1241
#1462577
Dzięki, sprawdzę więc jutro w dobrym świetle :) Tak ogólnie to grzałki kupione na e-dymie

-- [scalono] 05 wrz 2015, 07:40 --

Mam! Na moich grzałkach jest przedział 4.2 - 5v więc prawdopodobnie za niskie napięcie robiło taki posmak liquidu, zaraz sprawdzę.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.