EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By karol2104
#1915501
Witam wszystkich, jestem przerażony i proszę o pomoc. Mianowicie przed momentem mój asmodus + profile unity rta dostał stunlocka na fire buttonie (nigdy nie zdarzyło się wcześniej, box dbany i chuchany, służy mi już prawie rok). Zanim ogarnąłem o co chodzi puff meter zatrzymał się na prawie 5 (!) sekundach chociaż nie trzymałem buttona. Myślałem że przycisk się zablokował ale reclickowałem i przycisk nie reagował więc byłem zmuszony awaryjnie usunąć baterie żeby odciąć mu zasilanie. Nim się to stało wyskoczył jeszcze komunikat "Work Overtime". Z parownikiem okey, wata zaskakująco tylko trochę zbrązowiała, natomiast można wyczuć lekką spaleniznę tak jak w momencie w którym mod beztrosko smażył sam we wcześniejszej sytuacji.

Problem jest następujący - po ponownym włożeniu baterii, po jednym kliku fire button'a wyskoczył ekran "Download Mode" i nic nie mogę z tym zrobić. Click nie reaguje, ponowne usunięcie i włożenie baterii daje taki sam efekt. Dodam że ten ekran powinien wyskakiwać tylko przy podłączeniu moda do komputera poprzez USB i po wcześniejszym usunięciu akumulatorów. Ekran nie gaśnie, nie mam pojęcia co zrobić.

Dodam że jakieś 2 tygodnie temu instalowałem aktualizacje v39 z autoryzowanej strony Asmodusa.
Awatar użytkownika
By pol
#1915503
Ostrzeżenie dla firmware
Minikin 2
WARNING: These firmware files are NOT for Minikin 2 Kodama Color Screen


Dla Minikin 2 Kodama Color jest obecnie tylko wersja V1.2: Original stock firmware file.

Próbowałeś wgrać najnowszą wersję firmware V40?

Dobry opis
By karol2104
#1915506
nie, mój asmodus to nie kodama, zwykły minikin 2.

Tak, próbowałem. nic to nie dało. CO LEPSZE. W TYM MOMENCIE. wyjąłem baterie żeby go podłączyć i włączyć od nowa, bum nagle działa. Masz może jakiś pomysł co za czarna magia się tu dzieje? Temperatura?
By karol2104
#1915527
UPDATE

Dzisiaj, przed chwilą stało się to samo, tym razem miałem go w ręce. Miałem nadzieje że to był jednorazowy problem, ale niestety powtórzył się ten sam scenariusz. Biorę bucha, ale po puszczeniu buttonu asmodus dalej grzeje, próbowałem klikać, button chodzi normalnie, szybko odkręciłem atomizer, puff meter doszedł do 10 s, wyskoczył komunikat WORK OVERTIME i nie zniknął. Wyciągnąłem baterie, odpalam od nowa... DOWNLOAD MODE. Co może być problemem?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.