EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1918280
Jako że Akcyza odbiła swój paluszek również na aromatach.
Nowy wątek poswięcony aromatom ze znanego nam sklepu Vapelab.
Czy ktos miał doczynienia z nowymi, aromatami ? Jakies opinie? *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1918283
Piotr jak zwykle trzyma poziom, aromaty ze 3,4 sztuki przerobiłem. jest bardzo OK. Firma stosuje jakieś innowacyjne słodziki. Nie do końca wiem o co kaman, ale faktycznie nie za bardzo syfią.
Opinie jak to z aromatami, nie za bardzo są rzetelne. Każdy lubi co innego, z innymi stężeniami itd... pozostaje tylko brać i testować.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1918296
Aromat 3BK to najlepsza tytoniówka jaką wapowałem. naprawdę warto. Nie znam oryginału, ale ten jest zarąbisty, wart każdych pieniędzy.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1918305
@devlin27
Ja bazuje na 60vg/40pg
Stężenia, no z tym różnie, na stronie pod każdym aromatem jest sugerowane stężenie,. Z tych co posiadam - dla 3BK Piotr wskazał 10-12%, Dolce Gusto 12%, Fraise Tagada tu ostrożnie! , wata cukrowa słodka, Ja po eksperymentach dałem 6-7% a zaczynałem z 9%. Co do reszty na razie nie znam innych, Piotr ze względu na akcyzę zamknął Vapelab, potem okazało się, że akcyzę przesunięto, otworzył znów pod nazwą Aromatyczny.pl i wszystko co ma, to nowe aromaty, których nie znam.
U Piotra każda wątpliwość jest załatwiana od reki, wyślesz smsa, gwarantuję Ci, że za parę/parenaście minut dostaniesz odpowiedź na drążący Cię problem. Ten gość tak ma. Jako jeden z niewielu wie po co ma sklep i dla kogo.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1918766
wertjacek pisze:Aromat 3BK to najlepsza tytoniówka jaką wapowałem. naprawdę warto. Nie znam oryginału, ale ten jest zarąbisty, wart każdych pieniędzy.

Dużo acetylopyraziny czy znośnie? Tak w skali 1-10 :) A słodycz jest ?
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1918768
Nałóg Totalny pisze:Dużo acetylopyraziny czy znośnie? Tak w skali 1-10 :) A słodycz jest ?


Nie potrafię ci to wyskalować, co do słodyczy to trzeba pamietać że jest to liquid deserowo-tytoniowy i z założenia ma mieć w sobie słodkość, ale nie jest nachalna, podczas mieszania córka wleciała do pokoju bo myślała, że naleśniki smażę, zapach rozniósł się po całym mieszkaniu, jest przezajedwabisty. Mi to smakuje bardzo, czy innym? niech się przekonają kupując ten aromat i wypowiadając sie.
By Dyszka
#1918774
Aromat 3BK to stary dobry KING TOBACCO z Aroma Sense . W smaku podobny do TRIBECI od Halo , tyle że bardziej intensywny. Dla mnie podobnie jak @wertjacka , jedna z lepszych tytoniówek.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1918780
Dzięki chłopaki, czyli acetylopyrazinka w sporej ilości, jak to w Tribecce. A deserowa to raczej Bebeca była. Tribecca bardziej wytrawna, znaczy dużo mniej słodka.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1918794
Nałóg Totalny pisze:A deserowa to raczej Bebeca była. Tribecca bardziej wytrawna, znaczy dużo mniej słodka.


Dlatego też napisałem, że słodycz nie jest nachalna. Mam spory zapas 3BK, dziś poświęcę 100 ml i dodam trochę więcej aromatu tytoń mocny. Obczaję czy coś stworzę oryginalniejszego, czy pójdzie to w zlew. Ale jestem dobrej myśli. :)
Bym zapomniał. Piotr wapuje 3BK od razu po zmieszaniu bo tak lubi. Potwierdzam, jest super i jak najbardziej można, smak jest bardzo wyrazisty, ale ja jednak wolę czekać, nie ma to jak tytoniówka po 40-50 dniowym leżakowaniu. Wszystko jest zbilansowane.

Za jakieś dwa miesiące prawdopodobnie będę musiał […]

Nowa grzałka dla joyetech exeed

Niedawno wpadła mi w oko grzałka 0,4 ohm z siatką […]

Atomizer Augvape Templar RDA

Do czego służy dodatkowa plastikowa nakładka dodan[…]

Wie ktoś jaki to model?

Witam, z góry mocno przepraszam jeśli postuje w zł[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.