EPF
Awatar użytkownika
By xD_
testował ktoś jakieś custardy ? np z tego 3s flow ?
Awatar użytkownika
By Master_PiT
xD_ pisze:testował ktoś jakieś custardy ? np z tego 3s flow ?

Tja... Lipa straszna...

Coś deserowego to całkiem dobbre jest canolli od big mouth
Awatar użytkownika
By Adam100
Witam,
Panowie chciałbym zapytać o różnicę w jakości smaku i samych aromatów tych za 20pln czyli między innymi BIG mouth oraz innymi w tym sklepie a aromatami, których używałem do tej pory.
Głównie kupowałem tpa, capella, inawera, falvourart wszystkie w okolicach 10-12pln.
Będę teraz robił 1500ml liquidow i potrzebuję około 150ml aromatów a przy tej ilości robi się różnica cenowa.
Czy naprawdę warto dołożyć prawie drugie tyle?
Dodam, że jestem zwolennikiem owocówek.
Dzięki za porady
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By berto
@Adam100

Panowie? A Panie to co?? :palm2
Smak to sprawa indywidualna, kup kilka i sam się przekonaj czy są warte tej ceny. :roll:
By wertjacek
Adam100 pisze:Witam,
Panowie chciałbym zapytać o różnicę w jakości smaku i samych aromatów tych za 20pln czyli między innymi BIG mouth oraz innymi w tym sklepie a aromatami, których używałem do tej pory.

ogromna.
Awatar użytkownika
By gregg
Adam100 pisze:Witam,
Głównie kupowałem tpa, capella, inawera, falvourart wszystkie w okolicach 10-12pln.
Będę teraz robił 1500ml liquidow i potrzebuję około 150ml aromatów a przy tej ilości robi się różnica cenowa.
Czy naprawdę warto dołożyć prawie drugie tyle?
Dodam, że jestem zwolennikiem owocówek.
Dzięki za porady
Pozdrawiam

Na pewno nie jest to żadna reguła, że droższy aromat będzie lepszy. U mnie ostatnio jest wręcz przeciwnie (deserówki). Przed większym zakupem warto zamówić sample jeśli tylko są i spróbować. Łatwiej psychicznie przychodzi lać w kibel jak nie posmakuje :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Adam100
Dzięki za porady.
Właśnie chciałbym uniknąć samplów ponieważ zapasy się kończą i wolałbym od razu zrobić całość i mieć spokój.
Przeważnie dotychczasowe owocówki mi podchodziły ale wiadomo wylać 100ml liquidu w razie czego nie jest łatwe :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Skoro kasa ma znaczenie to przede wszystkim sample.
Przed samplami, na ślepo trafiłem 2 smaki z 10butelek, które kupiłem...
Awatar użytkownika
By cichy85
A ja na samplach się zawiodłem... Zamówiłem sample full moon purple, a w kolejnym zamówieniu cała butelkę. Nie wiem o co chodzi... Ale sample były jakieś takie słabsze, jakby rozcieńczone. Oba rozrabiane były na 10%. Sam kolor po rozrobieniu z pełnej butelki był o wiele intensywniejszy.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Adam100
Pomijam w takim układzie trafność smaku lub jego brak.
Podpowiedzcie mi proszę czy owocówki solub arome, 814, vape or DIY, revolute są warte swojej ceny?
O BIG mouth nie pytam bo na forum jest dużo recenzji.
Te powyższe polecił mi Pan Piotr.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Riccardo
Solub to klasa sama w sobie, chociaż akurat owocówek od nich nie testowałem.
814 jw -zwłaszcza Brunehaut rządzi.
By wertjacek
Ja od początku wapowania smarzę tylko owocowe lub desery,testowalem masę smaków i firm (na początku chciałem być cwany i brałem smaki po cenie,czym taniej tym lepiej).Od 3 tygodni poznaję smaki oferowane przez vapelab.pl i tylko jeden zaliczył wpadkę.Smaki deserów są odważniejsze w ilości mieszanych składników,da się je wyselekcjonować przy wapowaniu (oczywiście to kwestia indywidualna).Inne aromaty deserowe nie radziły sobie z tym co wyżej.Dlatego już zaopatrywać sie bedę u Piotra.A co do ilości i i jakości - jest tego do groma na stronie i jest co wybrać.A że ktoryś nie trafi w gusta to nie oznacza że jest zły.Cena nie jest aż tak wysoka i niech tak zostanie :P
Awatar użytkownika
By Adam100
Dzięki :) Te dwa w takim układzie oprócz BIG mouth będę testował.
Może ktoś coś o tych pozostałych...

By wertjacek
Adam100 pisze:Może ktoś coś o tych pozostałych...

nie tędy droga kolego.Jak ci każdy poda nazwę ulubionego to przyjdzie ci kupić cały sklep :) Zastanów sie jakie smaki ty lubisz i wtedy wejdź na stronę i szukaj aro z tymi zapachami.Jak sam nie wybierzesz to będziesz kupował te które pasują innym a nie tobie,natracisz kasy a zadowolenie marne.
Ja naprzykład lubię wafle,czym smak cieższy tym lepszy i to jest rzecz ktora przy wyborze jest decydująca.Reszta smaków w takim aro to dla mnie dodatkowy bonus
Awatar użytkownika
By Adam100
Bardziej chodzi mi o producenta a nie konkretny aromat. Lubię owocówki i te sobie sam wybiorę.
Moje pytanie bardziej dotyczyło tych producentów ponieważ nie próbowałem aromatów tych firm. Czy są godne uwagi i warte swojej ceny.
Pozdrawiam

By wertjacek
To tak samo jak zapachy.Każdy poda ci inny i każdy będzie miał rację.To są dobre marki ale czy to decyduje że aromaty są lepsze? powinny ale niekoniecznie muszą.
Awatar użytkownika
By gregg
wertjacek pisze:
Adam100 pisze:Może ktoś coś o tych pozostałych...

Ja naprzykład lubię wafle,czym smak cieższy tym lepszy i to jest rzecz ktora przy wyborze jest decydująca.Reszta smaków w takim aro to dla mnie dodatkowy bonus

Ja też lubię, ale co jakieś próbuję, to smakują mi jakby dali mi je za karę... :-?

Polecisz jakies? :)
Awatar użytkownika
By HamsterJack
Dzień dobry Wszystkim

I przyszła kolej na następny "olejek" zrobiony na kolejnym aromacie - Bounty Hunter od Twisted Vaping

Zgodnie z opisem ze strony sklepu, aromat o smaku "...tytoniu, kokosa, migdałów i cynamonu" :)

I faktycznie, można wyczuć niemalże poszczególne smaki:

Tytoń - jak najbardziej. Zbliżony smakiem do M-Type od TPA.
Kokos - wyczuwa się smak zbliżony do wytrawnego, niesłodkiego kokosa.
Migdały - gdzieś tam w tle można doszukać się specyficznego posmaku gorzkich migdałów. Ale tak nie przesadnie... ;)
Cynamon - również, gdzieś tam w tle "zamajaczy" lekko słodki posmak cynamonu...:)

Całość - bardzo dobra *GOOD*

Świetnie zestawione poszczególne smaki. Kokos nie męczy i nie muli. "Olejek" nie jest słodki - raczej wytrawny.

Prawdę mówić, przypomina mi trochę w smaku znakomity klon Bobasa robiony przez jednego z moich kolegów (na ciemnym aromacie Graham Cracker od TPA) oraz klon Bobasa, który ja sobie robiłem na podstawie przepisu otrzymanego od kolegi z wykorzystaniem aromatów M-Type i Graham Cracker Clear od TPA :).

Wszystko pięknie, ale - niestety - otrzymałem zakaz używania tego "olejku" w miejscach publicznych z uwagi na specyficzny, miodowy zapach, który nie wszystkim może odpowiadać :(

I to jest smutna wiadomość *RYK*

Pozdrawiam
HJ
By wertjacek
palacinka,Big Mouth - POGPR,Big Mouth - Orangette,Vampire Vape - Heisenberg z vapelab.pl
primus premix z e-enzo

to moje ulubione
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Cześć od niedawna mam istick pico mega z górą Lemo[…]

Czy tylko ja sobie nie radzę?

Dobry wieczór Przyznaję się bez bicia, że obserwu[…]