EPF
Co z czym i jak mieszać.

jaki aromat przypomina wam najbardziej aromat śmierdzielków

BURLEY
7
7%
MARLBORO
25
25%
MORNING RAIN
1
1%
ORIENTAL
6
6%
TABACCO
35
35%
VIRGINIA
25
25%
Awatar użytkownika
By MALY001
#135531
Prosiłbym was o oddawanie głosu na aromat tytoniowy który Wam najbardziej przypomina aromat zwykłych śmierdzielków... bardziej doświadczeni "palacze" mogą podać w odpowiedziach z jaką marką kojarzy się wam dany aromat
By kajan5
#135570
Mnie Tobacco kojarzy się z takimi kubańskimi fajeczkami które popalałem z 15 lat temu, zatem mogło mi sie nieco zmącic, bo to jednak mega okres dla starszego pana :D :P
PS. Co osoba to widzę inny głos, dobrze że nie ma 4 jak to w przypowieści :P
Awatar użytkownika
By Menthol
#135685
reed pisze:Brak opcji: Żaden z wyżej wymienionych. Tą opcję bym kliknął.

Dokładnie tak. Może, gdyby któryś z powyższych przesączyć przez używaną skarpetkę, coś zbliżonego do "kręciołków" z najtańszego tytoniu mogłoby się wykluć ;)
Awatar użytkownika
By B_E_R_E_K
#135694
Żaden ponieważ dym a wlasciwie para jest czysta tzn nie zawiera substancji smolistych itd Mnie najbardziej pasuje 555 a wielu woli np marlboro. Duzo tez zalezy od kubków smakowych. po paleniu analogow przez kilka lat często juz smaków sie nie czuje tak jak czuje je np osoba niepalaca. Trzeba próbować różnych az trafi sie ten ktory nam najbardziej spasuje.
Awatar użytkownika
By inawera
#135791
Maly 001. Za wcześnie na taką ankietę. Pięć nowych tytoniowych w fazie testów, ale wśrod nich raczej śmierdziela nie będzie. 12 nowych jedzie. Może wśród nich będzie coś na podobieństwo "wyciągu z popielniczki".
Pozdrawiam.
Irek.
Awatar użytkownika
By lesmie
#138557
Według mnie żaden aromat z wymienionych nie przypomina palenia taniego podłego tytoniu jak np. z "popularnych", ale pewne podobieństwo tych aromatów do palenia dobrych jakościowo aromatycznych tytoniów jest (palenie podłych analogów najbardziej przypomina niepolecany, bo szkodliwy, tobacco absolut od twójliquid). Ilość głosów jaka jest w ankiecie na poszczególne aromaty, moim zdaniem odpowiada kolejności które aromaty najbardziej przypominają aromat palonego tytoniu, one wszystkie są dla mnie bardzo dobre i bardzo cenne, nawet te które najmniej przypominają palony tytoń i wszystkie, nie tylko te wymienione w ankiecie, powinny być w ciągłej sprzedaży. Inne niektóre aromaty, nie tytoniowe, też są dobre, ale nudzą mi się szybko, a taki np. aromat tobacco mogę palić na okrągło i nawet gdyby oprócz niego nie było żadnych innych aromatów, też nie byłoby dla mnie żle, w końcu przez większość mojego czasu palenia tytoniu, też paliłem jeden tylko gatunek papierosów.
Awatar użytkownika
By szczuro
#138560
ja ponownie napomkne - fajny tytoniowy smak to baza/akurat teraz wykanczam 100g/ - w moim wypadku 24mg bez zadnych dodatkow - no moze ewentualnie czasami ok 10% gliceryny zeby "smak" byl bardziej "okragly"
Awatar użytkownika
By inawera
#138575
Pomimo że "przerobiliśmy" już 25 aromatów tytoniowych żaden z nich nie okazał się być "wyciągiem z popielniczki".
25 to prawda. 6 "starych" które są od Bożego Narodzenia w sprzedaży, 12 Flavourart (narazie w sprzedaży jako pakiet). 5 obecnie testowanych. Dwa "tobacco & plum", "tobacco & whisky" które to pewna grupa testerów otrzymała wraz z innymi w październiku, a w związku z brakiem opinii nie zostały wprowadzone do sprzedaży.
Przed sobą mam 14 nowych próbek aromatów tytoniowych. Na dwóch pisze "tobacco aroma" ale czy któryś z nich okaże się "wyciągiem z popielniczki" czas pokaże.
Pozdrawiam.
Irek.
Awatar użytkownika
By lesmie
#138576
szczuro pisze:ja ponownie napomkne - fajny tytoniowy smak to baza/akurat teraz wykanczam 100g/ - w moim wypadku 24mg bez zadnych dodatkow - no moze ewentualnie czasami ok 10% gliceryny zeby "smak" byl bardziej "okragly"



Paliłem jakiś czas sam e-liquid bazowy, w czasach jak nie było jeszcze aromatów na bazie PG, a metoda Fkandera na uzyskanie aromatu z aromatów do ciast które są na oleju jadalnym, nie była jeszcze mi znana. Był to smak na początku jałowy, ale po pewnym czasie przyzwyczaiłem się i wyczuwałem ten bardzo delikatny, subtelny smak prawdziwie tytoniowy samego tylko e-liquidu bazowego, bez żadnych dodatkowych aromatów. Jednak wolę dodawć aromaty tytoniowe. Sam e-liquid bazowy jest do palenia dla osób o bardzo czułym zmyśle smaku i dla prawdziwych smakoszy, takich smakoszy-purystów, którzy nie uznają żadnego sztucznego podbicia smaku, tak jak są osoby słuchające muzyki na bardzo dobrym sprzęcie top hi fi, które nie uznają żadnego podbicia basów i sopranów, zresztą bardzo dobry wzmacniacz i tak nawet nie posiada żadnej regulacji barwy dzwięku. Ja nie jestem takim smakoszem-purystą, ani w e-paleniu, ani w słuchaniu muzyki, a i tak do słuchania muzyki nie stać mnie na taki bardzo wysokiej klasy wzmacniacz i kolumny.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.