EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By BlesQ
#1834856
Próbował ktoś już nowych aromatów z E-Dymu? Oprawa graficzna i cena kusi, ale nie wiem jakie stężenie jest odpowiednie i czy smak jest dobry? Próbował już ktoś? Są dobre?
By zubek59
#1834866
Próbowałem ich liquidów - całkiem dobre. Co do aromatów - jeszcze nie testowałem:)
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1835411
Producent podaje na opakowaniu, że na 10 ml bazy wlewamy od 1 do 1,5 ml koncentratu, mieszamy i gotowy. Jeszcze nie próbowałem, niech sobie jeszcze poleżą.
By ADINI
#1835455
Zodziu pisze:Producent podaje na opakowaniu, że na 10 ml bazy wlewamy od 1 do 1,5 ml koncentratu, mieszamy i gotowy. Jeszcze nie próbowałem, niech sobie jeszcze poleżą.
To troche słabo wydajnościowo...
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1835463
ADINI pisze:
Zodziu pisze:Producent podaje na opakowaniu, że na 10 ml bazy wlewamy od 1 do 1,5 ml koncentratu, mieszamy i gotowy. Jeszcze nie próbowałem, niech sobie jeszcze poleżą.
To troche słabo wydajnościowo...


Czego sie spodziewasz po aromacie za 10 zł?
Ja to mam obawy czy nie zutylizować tego w koszu :lol:
By Nescari
#1835484
Osobiście kupiłem Cukierka lodowego. Do zestawu dołączają dobrą buteleczkę 20ml już z naklejką z możliwością wpisania daty, mocy, nazwy itp. Na początku nie skminiłem że na 10ml bazy 1-1,5ml koncentratu bo z doświadczeń zawsze nalewałem 0.5ml na 10ml więc myślałem że 1-1,5 to na całą buteleczkę. Później doczytałem i dolałem do lq około 7-8 kropel, właśnie spróbowałem i jest po prostu mega jeżeli chodzi o oddanie smaku lodowego cukierka. Od zrobienia przeleżał około 24h ale smak i tak czuć świetnie. Trochę pogmatwałem wypowiedź, ale na prawdę polecam serdecznie bynajmniej Ice Candy.
By ajqju
#1835514
Baushoku pisze:
ADINI pisze:
Zodziu pisze:Producent podaje na opakowaniu, że na 10 ml bazy wlewamy od 1 do 1,5 ml koncentratu, mieszamy i gotowy. Jeszcze nie próbowałem, niech sobie jeszcze poleżą.
To troche słabo wydajnościowo...


Czego sie spodziewasz po aromacie za 10 zł?
Ja to mam obawy czy nie zutylizować tego w koszu :lol:


10-15% to aż tak słabo? Trzy krotnie droższe aromaty niektóre mają dawkowanie po 25% więc porównanie raczej nie na miejscu.
Bardziej zastanawiająca jest jakość i czy faktycznie to musi się przegryzać czy nie.
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1835707
Nie sądzę, żeby cena była na długo w takiej wersji, jak teraz. To marketing i na razie są za dychę, więc warto spróbować. Ja spróbowałem Orange Candy i Honey Melon - bardzo dobre smaki, w kolejce truskawka i Cookie. Wapczę zerówki na starym kajtku lite od Tobeco i jest naprawdę przyjemnie ze smakiem. Próba na Tsunami rda też zadowalająca. Zanim powiemy, że wyrzucimy do kosza, to może spróbujmy, czy to prawda? :D
By juventinho
#1836880
Bubblegum zrobiłem w stężeniu 13%, 10 to było za mało. Dobrze oddany smak różowej orbit. Blueberry cool mint niezły, trochę za mało blueberry, też dodam ze 3% i zobaczymy. Wziąłem bo promocja, do heisenberga i reszty ekipy z vapelab się nie umywa :)
Awatar użytkownika
By Killarun
#1838749
Testowałem smak strawberry cool mint w stężeniu 12.5% i bardzo nie polecam - słodka truskawka z lekko orzeźwiającą nutą, choć "cool mint" w nazwie uznałbym za określenie nieco na wyrost ;) W zestawie jest niezłej jakości pusta buteleczka 20ml do rozrabiania wraz z miejscem na etykiecie do opisania zawartości. Gdybym nie przepadał za eksperymentowaniem z różnymi aromatami to kupiłbym ponownie. Solidne 7/10.

--EDIT--

Po dłuższym wapowaniu zmieniam zdanie. Smak tylko na początku przyjemny - po kilku godzinach staje się mdły, chemiczny i męczący - nie mam pojęcia jak ja przetrawię całą butelkę. Próbuję ratować dodatkiem aromatu brzoskwiniowego.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2018, 23:33 przez Killarun, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1838856
Czas zakasać rękawy i brać się za mieszanie.

Obrazek

Sensation to marka, którą kojarzę z produkcji liquidów opartych na Hangsenie. Starsi stażem waperzy zapewne je pamiętają. Mam nadzieję, że spośród tej palety 15 aromatów uda mi się odnaleźć smaki, które w tamtych czasach dogadzały mojemu podniebieniu.
Za kilka dni podzielę się z Wami swoimi odczuciami i wrażeniami na temat tych aromatów. Zastosowałem dawkowanie 10% (zalecane 10-15%), które dla mnie jest uniwersalne. Wyższych nie uznaję z prostego założenia. Dobry aromat ma smakować już przy 10%. Nie każdy musi się z tym zgadzać - to jest wyłącznie moja prywatna fanaberia. Proporcje liquidu VG80/PG20, moc 3mg.

Lista smaków:
Bubble Gum
Cactus
Orange Ice Cream
Strawberry
Honey Melon
Strawberry Raspberry Lime Mint
Ice Bonbon
Orange Candy
Cookie
El Tobacco
Blueberry Cool Mint
Strawberry Cool Mint
Blueberry
Lemon Lime Orange
Menthol
Awatar użytkownika
By macieksobie
#1838957
ja dzisiaj zrobiłem orange icecream . zapach przedni. ciekawe jak postoi pare dni. jaki bedzie do wciagania ??
By Zielaj87
#1839437
Testowałem 10 na 15 smaków i hmm wydaje mi się ze te 15% musi być. Jak się zrobi 10% to dość słabo czuć cokolwiek. Truskawa mnie nie powala ale zauroczylo mnie osobiście ciasteczko

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By matatiti
#1839562
Zielaj87 pisze:Testowałem 10 na 15 smaków i hmm wydaje mi się ze te 15% musi być. Jak się zrobi 10% to dość słabo czuć cokolwiek. Truskawa mnie nie powala ale zauroczylo mnie osobiście ciasteczko

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Z tymi 15% to w pełni mógłbym się zgodzić, ale tylko w przypadku pewnych wyjątków, jak wspomniane przez Ciebie Cookie, które rzeczywiście smakuje dość przyzwoicie, ale przy 10% jest mało wyraźne i zastosowanie tu 15% wyszłoby mu tylko na dobre. Reszta smaków, które na tę chwilę zdążyłem już przetestować, już przy 10% dość dobrze wyczuwalna i niestety niektóre z nich na tyle nieprzyjazne moim kubkom smakowym, że o zgrozo, nie wyobrażam sobie ich wapczenia przy 15%. Dajmy na to:
Cactus - na szczęście nie najgorszy spośród wapowanych dotychczas, w miarę przyzwoity, nie porywa i nie odrzuca zarazem.Kaktus jakich wiele.
Strawberry - zupełnie niewapowalny, przynajmniej dla mnie i szczerze mówiąc nie czuję się tu rozczarowany, bo jeszcze nigdy nie spotkałem się z dobrą truskawką do wapowania solo. Tu na dodatek jest bardzo ciężka i przymulająca. Spusciłbym na nią najchętniej zasłonę milczenia, ale być może znajdzie swoje zastosowanie w jakimś owocowym miksie, jako dodatek.
Lemon Lime Orange - całkiem sympatyczna niespodzianka. 20ml opróżnione dość szybko i bez odruchów wymiotnych, a to już jakiś sukces. Nie jest to jakaś mega bomba smakowa, ale dość przyjemnie wchodzi. Ciekawe i wyważone połączenie owoców.

Nie ma się co oszukiwać, aromaty z tej serii nie urywają przysłowiowego dupska, ale zdarzają się w nich takie rodzynki i wyjątki, które potrafią mile zaskoczyć niejedno, nawet bardziej wprawione wapersko podniebienie. Będę się stale upierał, że to Hangsen, a ten jak dobrze sięgnąć pamięcią, w miarę przyzwoicie smakował w początkach mojej waperskiej przygody, która wiązała się z używaniem wszelakiej maści karomizerów oraz clearomizerów sznurkowych i okresy swojej świetności ma już dawno za sobą. Niewykluczone, że znajdzie swoich wielbicieli i w dzisiejszych czasach, wsród osób początkujących, zwłaszcza przy swojej niskiej cenie i ciekawym sposobie konfekcjonowania. Tu na uwagę zasługuję dodawana pusta buteleczka 20ml, która jest bardzo mięciutka i wygodna w użyciu. Starych wyjadaczy raczej linia Sensation niczym ciekawym nie uwiedzie i jest to raczej produkt skierowany dla początkujących, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w mieszaniu.
Awatar użytkownika
By xD_
#1853818
Kupilem i rozmieszałem orange candy i orange ice cream . Oba 15% aromatu , 70%vg 3 mg . Testowane po 3 -4 dniach . Lody pomarańczowe bardzo dobre smakują mi , jak na taka cene to wypas . Za to cukierek pomarańczowy lipa . Na poczatku jak sie zaczyna testować to nawet smakuje ale im dłużej go wapowałem tym coraz gorzej smakował . Pomarańcz ok ale ten posmak cukierka jakiś taki .... nie wiem moze 15% to za duzo w przypadku tego aromatu . Zobaczymy jak polezy jeszcze może cos sie zmieni , albo na innym parowniku . Ktoś testował cookie bo kusi mnie ?
By Baryua
#1854033
Mam pytanko odnośnie aromatu Cookie, mianowicie - ile wynosi optymalny czas przegryzania? Dodałem go 15% i po ponad dwóch tygodniach cały smak to wyłącznie lekka kwaśność :shock: a w zapachu jak migdałowy aromat do ciasta. Kolor z czasem zmieniał się na ciemniejszy, ale od jakiegoś czasu jest zdaje się być ten sam.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.