EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856494
Widać że coraz więcej zadowolonych z zakupów w tym sklepie jak i jakości towaru. Nie zapominajcie że to nie jedyny sklep gdzie sprzedają dobre i wydajne aromaty. Po 1000 smakach zakupy robię w większości tu http://www.cafe-chocolate.pl/14-aromaty . Przy wydajności dzisiejszych parowników to naprawdę ciekawa opcja, szczególnie że aromaty nie są chrzczone w żaden sposób.
Awatar użytkownika
By barror
#1856495
PucH2 pisze:Widać że coraz więcej zadowolonych z zakupów w tym sklepie jak i jakości towaru. Nie zapominajcie że to nie jedyny sklep gdzie sprzedają dobre i wydajne aromaty. Po 1000 smakach zakupy robię w większości tu http://www.cafe-chocolate.pl/14-aromaty . Przy wydajności dzisiejszych parowników to naprawdę ciekawa opcja.

Moze zalozylbys nowy temat i opisal swoje doznania? Co warto kupic, co Ci smakowalo? :)
By Rearus
#1856496
barror pisze:Moze zalozylbys nowy temat i opisal swoje doznania? Co warto kupic, co Ci smakowalo? :)


Co prawda nie mam już miejsca w domu na kolejna paczkę aromatów, ale podpinam się do prośby :>.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856499
Po kiego wała tworzyć nowy temat? Macie już tu opisane co potrzeba, i nic więcej do wapowania nie potrzeba niż to co jest. Dawkowanie w większości 3 %, reszta zależy od sprzętu i preferencji.

Jednak jak to wątek reklamowy dystrybutora to przepraszam że uraziłem sprzedawców tych płynów pokazując że jest coś innego na świetnym poziomie obsługi jak i jakości.
By Rearus
#1856501
No nie wiem, mnie bardziej chodziło o to, że może pomogłoby to aromatom z Twojego źródła stać się popularniejszym, a co za tym idzie, więcej osób mogłoby je sprawdzić, bo ja np. nie jestem pewny czy te same aromaty od dwóch różnych dystrybutorów smakują identycznie ;).

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856502
Też tego nie wiem bo robię skomplikowane mieszanki na bazie mięty, a końcowy efekt jest bardziej niż zadowalający. Jeśli jednak zapytałbyś o syropy jakie robię do Soda Stream to odpowiem że smaki odpowiadają opisowi i są smaczne. Teraz pewnie odeślesz mnie na forum o bąblowanej wodzie? Takiego nie ma :lol:
By Rearus
#1856513
Ależ chodziło tylko i wyłącznie o wymianę opinii, nic innego ;). Nikt nie chce radzić się czy akurat tego aromatu powinien użyć czy nie :P.
A co do forum o wodzie gazowanej, to przypuszczam, że gdyby dobrze poszperać, to możnaby się zdziwić ;).
Awatar użytkownika
By galtex
#1857648
Może ktoś próbował z tego źródła aromat kawowy i kokosowy.To są aromaty które u innych dostawców są miernej jakości,albo niewapowalne i potrafią zepsuć całą ciężką prace przy złożonym samogonie.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.