EPF
Awatar użytkownika
By mbodmk
Jeśli można to ja też poproszę o próbkę z nowej produkcji
Awatar użytkownika
By MaiArt
mbodmk pisze:Jeśli można to ja też poproszę o próbkę z nowej produkcji

Bardzo chętnie udostępnimy kolejne próbki naszej najnowszej kompozycji (roboczo nazwanej "Banana bisquit"), lecz poczekajmy na pierwsze wyniki Państwa testów ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
Nie podbijamy sobie oczu, nie szczypiemy się, nie popychamy i nie turlamy sobą wzajemnie po trawniku.
Pielęgnujemy przyjaźń, dobroć, mądrość, empatię i..
dobra, lepiej już tu posprzątam. :lol:

No. *COOL*
Awatar użytkownika
By snoopher
MaiArt pisze:
mbodmk pisze:Jeśli można to ja też poproszę o próbkę z nowej produkcji

Bardzo chętnie udostępnimy kolejne próbki naszej najnowszej kompozycji (roboczo nazwanej "Banana bisquit"), lecz poczekajmy na pierwsze wyniki Państwa testów ;)

Trzeba było tak od razu .
Pamiętam, że kiedyś w ofercie liquidów było coś tego typu, chyba nawet tak samo się nazywało i ... brakuje mi tego, a chętnie bym spróbował.
Kolor pamiętam taki rudawo - brązowy ;)
Jakby komuś nie podeszło i już by się nawąchał to też chętnie przygarnę, bo po smakowaniu nic nie zostanie.
Ja niestety jestem "noga" w mieszaniu smaków, większość solo średnio mi podchodzi, ale wiem, że da się coś zmieszać z czymś i wychodzi dobre coś 8)
Dlatego też owoce lasu mi bardzo podeszły :mrgreen:
Awatar użytkownika
By MaiArt
Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin nie pozwala mi odpowiadać:
zubek59 pisze:Tropicana czyli połączenie banan + kokos + limetka (już jej nie ma w sklepie wapujemy). Jak widać, każdy ma swój gust:)

"Tropicana" liquid i "Tropicana" aromat, to dwie całkowicie różne kompozycje. Nosimy się z zamiarem przywrócenia aromatu znanego z pierwotnej wersji tego produktu, lecz nastąpi to najwcześniej po uruchomieniu naszej nowej platformy sprzedaży http://www.maiart.pl :D
Awatar użytkownika
By MaiArt
Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin nie pozwala mi się wypowiadać:
Dżansjo pisze:(...) Ale wracając do maiart, można mieć tylko nadzieję że - mając już w zasadzie pełną gamę owocówek skuszą się jednak na próbę opracowania aromatów takich jak 555, flue-cured...

Jak już Państwo doskonale wiecie, już dawno temu podjęliśmy decyzję i jesteśmy jej wierni (wbrew brutalnym prawom biznesu), iż nie wykonujemy klonów istniejących produktów złożonych. Jeżeli poszukują Państwo pewnych smaków, to możemy się podjąć stworzenia naszej wizji danego aromatu, lecz nigdy nie będzie to kopia istniejącej kompozycji...
By Dżansjo
MaiArt pisze:Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin nie pozwala mi się wypowiadać:
Dżansjo pisze:(...) Ale wracając do maiart, można mieć tylko nadzieję że - mając już w zasadzie pełną gamę owocówek skuszą się jednak na próbę opracowania aromatów takich jak 555, flue-cured...

Jak już Państwo doskonale wiecie, już dawno temu podjęliśmy decyzję i jesteśmy jej wierni (wbrew brutalnym prawom biznesu), iż nie wykonujemy klonów istniejących produktów złożonych. Jeżeli poszukują Państwo pewnych smaków, to możemy się podjąć stworzenia naszej wizji danego aromatu, lecz nigdy nie będzie to kopia istniejącej kompozycji...

Byłoby świetnie.
Tak naprawdę, nie sądzę żeby istniała jakaś "jedyna słuszna" wersja 555 czy virginii(flue-cured) - różni producenci różnie podchodzą do tego tematu.
Myślę że nie tylko ja przywitałbym z radością "wariację na tematy tytoniowe" w wykonaniu Maiart.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By MaiArt
Szukając informacji na temat 555 natrafiłem na informację, iż jest to "aromat orzechowy z nutą wanilii oraz delikatnego tytoniu". Czy o tym rozmawiamy?
By Dżansjo
MaiArt pisze:Szukając informacji na temat 555 natrafiłem na informację, iż jest to "aromat orzechowy z nutą wanilii oraz delikatnego tytoniu". Czy o tym rozmawiamy?

Tak, to to, przy czym proporcje są przeróżne, w zależności od wizji twórców dominuje tytoń bądź orzechy.
Awatar użytkownika
By MaiArt
Z opisu wnioskuję, iż moglibyśmy tutaj podjąć próbę modyfikacji składu kompozycji "Tytoń mocny", gdyż aromat ten zawiera już w sobie część z opisanych powyżej składników i ma duży potencjał do modyfikacji. A co najważniejsze - doskonale komponuje się z wanilią.
Byłbym bardzo wdzięczny za wyrażenie swojej opini przez osoby znające oba te aromaty ;)
Awatar użytkownika
By MaiArt
Pozwolę sobie na podbicie tego tematu, gdyż jak widzę jest zapotrzebowanie na aromat w stylu 555 :roll:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Kombinujcie :) źle nie będzie, a więcej złożonych tytoniówek się przyda :) Tym bardziej, że Wasze są znakomite.
Awatar użytkownika
By MaiArt
Master_PiT pisze:Kombinujcie :) źle nie będzie, a więcej złożonych tytoniówek się przyda :) Tym bardziej, że Wasze są znakomite.

Cały czas pracujemy nad nowymi kompozycjami i pojawią się kolejne, lecz tutaj pojawiła się bardzo konkretna prośba o smak stylizowany na 555. I stąd pytanie do Państwa, gdyż nie znamy produktów konkurencji i... pozostaniemy tej zasadzie wierni :D

PS
Aby nie być gołosłownym... Kolejna tytoniówka (doskonale znana z czasów produkcji liquidów MaiArt) jest już w produkcji :D
Awatar użytkownika
By MaiArt
"Tobacco vanilla" Kompozycja wzorowana na znanych i lubianych cygaretkach Handelsgold Tip Vanilla. Stanowi połączenie delikatnych nut tytoniowych z wytrawną, dymną wanilią *SMOKEKING*

Temat 555 jest cały czas otwarty i mamy nadzieję, iż z Waszą pomocą uda nam się stworzyć mieszankę trafiającą w Państwa gusta :D
Awatar użytkownika
By MaiArt
Krasnal45 pisze:Nie ma wątku, bo Artur jeszcze takowego nie robi :mrgreen:

Ale z Waszą pomocą może coś zrobić :D
Temat stworzenia aromatu inspirowanego (nie klona) na kultowym 555 chodzi nam cały czas po głowie i rozpoczęliśmy już wstępne próby w celu określenia możliwości wykorzystania/przydatności naszych komponentów. Jeżeli mają Państwo jakieś sugestie, uwagi, propozycje, ... to bardzo chętnie zapoznamy się z nimi i uwzględnimy w naszej dalszej pracy :roll:

PS
Największym problemem w chwili obecnej jest fakt, iż... każdy inaczej opisuje ten aromat i wyczuwa w nim inne smaki :D
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 34
Goblin Mini V3 RTA

Nowy Goblin V3 dostępny w dwóch kolorach srebrnym […]

Tales of Japan

Minirecenzja :D i zapraszam do dyskusji :) http&[…]

1000 smaków świata