EPF
http://maiart.pl/
Awatar użytkownika
By sikor370
#1814304
krisIs pisze:No to tak, 1 próbka dla naszej trójki - Mater_PiT, Sikor i ja

Dla Was po 1ml, dla mnie reszta czyli 3ml :P
By MaiArt
#1814306
Julia pisze:Z przyjemnością przetestuje ale dysponuję jedynie dwoma (poza mną) osobami, których opinie będą rzetelne i sensowne.

Druga próbka znalazła właściciela ;)
Awatar użytkownika
By sikor370
#1814309
Jakie dawkowanie?
By MaiArt
#1814380
juventinho pisze:No to ja się muszę pochwalić 4 znajomymi którzy wapują samogony na porządnych sprzętach (ta radość, że wszystkich zaszczepiłem osobiście :D) Łapiemy się na próbki?

Z przyjemnością poznamy Państwa opinie na temat nowego produktu. Próbka numer 3 *SMOKEKING*

sikor370 pisze:Jakie dawkowanie?

Produkt nie jest jeszcze ostatecznie zoptymalizowany pod kątem optymalnego stężenia. W chwili obecnej jest to obszar pomiędzy 4 a 5 % obj.
By MaiArt
#1815081
Próbki nr 4 i 5 trafią do:
Julia
pesio

Prosimy wszystkie osoby o podanie adresu do wysyłki ;)

PS
Serdecznie przepraszamy, lecz w najbliższych dniach nasza aktywność wirtualna będzie zdecydowanie ograniczona i czas reakcji na Państwa posty może się znacząco wydłużyć. Przyczynę tego zjawiska znajdą Państwo na naszej stronie domowej ;)
By MaiArt
#1817141
MaiArt pisze:
krisIs pisze:No to tak, 1 próbka dla naszej trójki - Mater_PiT, Sikor i ja

Pierwsza próbka znalazła nowy dom ;)

Prosimy o podanie nam adresu do wysyłki próbki ;)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1817159
Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi :lol:
By MaiArt
#1817501
Próbki zostały wysłane listem priorytetowym nierejestrowanym i (jeżeli PP nie zawali) jutro już powinny pojawić się w Państwa skrzynkach pocztowych. Sugerowane stężenie to ok 4-5 % obj. ;)
Awatar użytkownika
By Julia
#1817663
Ja już mam. Zaraz mieszam i z niecierpliwością czekam!
Z niecierpliwością, ponieważ pachnie bardzo zachęcająco. Jest ciacho, jest banan i orzech.
Sam aromat praktycznie bezbarwny.
By MaiArt
#1818447
Julia pisze:Ja już mam. Zaraz mieszam i z niecierpliwością czekam!
Z niecierpliwością, ponieważ pachnie bardzo zachęcająco. Jest ciacho, jest banan i orzech.
Sam aromat praktycznie bezbarwny.

Serdecznie dziękuję za wiadomość ;) Mam nadzieję, że nasza najnowsza kompozycja przypadnie Pani do gustu ;)

Czy do pozostałych osób dotarła przesyłka z próbką? Wyprodukowaliśmy nową partię aromatu i w razie W dysponujemy małym zapasem...
By MaiArt
#1818492
mbodmk pisze:Jeśli można to ja też poproszę o próbkę z nowej produkcji

Bardzo chętnie udostępnimy kolejne próbki naszej najnowszej kompozycji (roboczo nazwanej "Banana bisquit"), lecz poczekajmy na pierwsze wyniki Państwa testów ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1818549
Nie podbijamy sobie oczu, nie szczypiemy się, nie popychamy i nie turlamy sobą wzajemnie po trawniku.
Pielęgnujemy przyjaźń, dobroć, mądrość, empatię i..
dobra, lepiej już tu posprzątam. :lol:

No. *COOL*
Awatar użytkownika
By snoopher
#1818556
MaiArt pisze:
mbodmk pisze:Jeśli można to ja też poproszę o próbkę z nowej produkcji

Bardzo chętnie udostępnimy kolejne próbki naszej najnowszej kompozycji (roboczo nazwanej "Banana bisquit"), lecz poczekajmy na pierwsze wyniki Państwa testów ;)


Trzeba było tak od razu .
Pamiętam, że kiedyś w ofercie liquidów było coś tego typu, chyba nawet tak samo się nazywało i ... brakuje mi tego, a chętnie bym spróbował.
Kolor pamiętam taki rudawo - brązowy ;)
Jakby komuś nie podeszło i już by się nawąchał to też chętnie przygarnę, bo po smakowaniu nic nie zostanie.
Ja niestety jestem "noga" w mieszaniu smaków, większość solo średnio mi podchodzi, ale wiem, że da się coś zmieszać z czymś i wychodzi dobre coś 8)
Dlatego też owoce lasu mi bardzo podeszły :mrgreen:
By MaiArt
#1819118
Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin nie pozwala mi odpowiadać:
zubek59 pisze:Tropicana czyli połączenie banan + kokos + limetka (już jej nie ma w sklepie wapujemy). Jak widać, każdy ma swój gust:)


"Tropicana" liquid i "Tropicana" aromat, to dwie całkowicie różne kompozycje. Nosimy się z zamiarem przywrócenia aromatu znanego z pierwotnej wersji tego produktu, lecz nastąpi to najwcześniej po uruchomieniu naszej nowej platformy sprzedaży http://www.maiart.pl :D
By MaiArt
#1826214
Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin nie pozwala mi się wypowiadać:
Dżansjo pisze:(...) Ale wracając do maiart, można mieć tylko nadzieję że - mając już w zasadzie pełną gamę owocówek skuszą się jednak na próbę opracowania aromatów takich jak 555, flue-cured...

Jak już Państwo doskonale wiecie, już dawno temu podjęliśmy decyzję i jesteśmy jej wierni (wbrew brutalnym prawom biznesu), iż nie wykonujemy klonów istniejących produktów złożonych. Jeżeli poszukują Państwo pewnych smaków, to możemy się podjąć stworzenia naszej wizji danego aromatu, lecz nigdy nie będzie to kopia istniejącej kompozycji...
By Dżansjo
#1826231
MaiArt pisze:Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin nie pozwala mi się wypowiadać:
Dżansjo pisze:(...) Ale wracając do maiart, można mieć tylko nadzieję że - mając już w zasadzie pełną gamę owocówek skuszą się jednak na próbę opracowania aromatów takich jak 555, flue-cured...

Jak już Państwo doskonale wiecie, już dawno temu podjęliśmy decyzję i jesteśmy jej wierni (wbrew brutalnym prawom biznesu), iż nie wykonujemy klonów istniejących produktów złożonych. Jeżeli poszukują Państwo pewnych smaków, to możemy się podjąć stworzenia naszej wizji danego aromatu, lecz nigdy nie będzie to kopia istniejącej kompozycji...


Byłoby świetnie.
Tak naprawdę, nie sądzę żeby istniała jakaś "jedyna słuszna" wersja 555 czy virginii(flue-cured) - różni producenci różnie podchodzą do tego tematu.
Myślę że nie tylko ja przywitałbym z radością "wariację na tematy tytoniowe" w wykonaniu Maiart.
pozdrawiam
By MaiArt
#1826246
Szukając informacji na temat 555 natrafiłem na informację, iż jest to "aromat orzechowy z nutą wanilii oraz delikatnego tytoniu". Czy o tym rozmawiamy?
By Dżansjo
#1826570
MaiArt pisze:Szukając informacji na temat 555 natrafiłem na informację, iż jest to "aromat orzechowy z nutą wanilii oraz delikatnego tytoniu". Czy o tym rozmawiamy?


Tak, to to, przy czym proporcje są przeróżne, w zależności od wizji twórców dominuje tytoń bądź orzechy.
By MaiArt
#1826575
Z opisu wnioskuję, iż moglibyśmy tutaj podjąć próbę modyfikacji składu kompozycji "Tytoń mocny", gdyż aromat ten zawiera już w sobie część z opisanych powyżej składników i ma duży potencjał do modyfikacji. A co najważniejsze - doskonale komponuje się z wanilią.
Byłbym bardzo wdzięczny za wyrażenie swojej opini przez osoby znające oba te aromaty ;)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1828323
Kombinujcie :) źle nie będzie, a więcej złożonych tytoniówek się przyda :) Tym bardziej, że Wasze są znakomite.
By MaiArt
#1828328
Master_PiT pisze:Kombinujcie :) źle nie będzie, a więcej złożonych tytoniówek się przyda :) Tym bardziej, że Wasze są znakomite.

Cały czas pracujemy nad nowymi kompozycjami i pojawią się kolejne, lecz tutaj pojawiła się bardzo konkretna prośba o smak stylizowany na 555. I stąd pytanie do Państwa, gdyż nie znamy produktów konkurencji i... pozostaniemy tej zasadzie wierni :D

PS
Aby nie być gołosłownym... Kolejna tytoniówka (doskonale znana z czasów produkcji liquidów MaiArt) jest już w produkcji :D
By MaiArt
#1828755
"Tobacco vanilla" Kompozycja wzorowana na znanych i lubianych cygaretkach Handelsgold Tip Vanilla. Stanowi połączenie delikatnych nut tytoniowych z wytrawną, dymną wanilią *SMOKEKING*

Temat 555 jest cały czas otwarty i mamy nadzieję, iż z Waszą pomocą uda nam się stworzyć mieszankę trafiającą w Państwa gusta :D
By MaiArt
#1829328
Krasnal45 pisze:Nie ma wątku, bo Artur jeszcze takowego nie robi :mrgreen:

Ale z Waszą pomocą może coś zrobić :D
Temat stworzenia aromatu inspirowanego (nie klona) na kultowym 555 chodzi nam cały czas po głowie i rozpoczęliśmy już wstępne próby w celu określenia możliwości wykorzystania/przydatności naszych komponentów. Jeżeli mają Państwo jakieś sugestie, uwagi, propozycje, ... to bardzo chętnie zapoznamy się z nimi i uwzględnimy w naszej dalszej pracy :roll:

PS
Największym problemem w chwili obecnej jest fakt, iż... każdy inaczej opisuje ten aromat i wyczuwa w nim inne smaki :D
By MaiArt
#1830068
Czy byliby Państwo zainteresowani wprowadzeniem do naszej oferty premiksów w mniejszych opakowaniach?
W chwili obecnej rozważamy możliwość produkcji opakowań 20/30 ml, tj. 20 ml zatężonej bazy aromatycznej w buteleczce o pojemności 30 ml :roll:
Awatar użytkownika
By Julia
#1830075
Myślę, że gdybym była nowym klientem to oczywiście. Na próbę nowy smak warto kupić mniejszy bo nie wiadomo czy posmakuje.
Starzy, którzy wiedzą co kupują wolą większe flaszki:)

Chcecie mieć więcej roboty i nowe projekty to zajmijcie się etykietą:) Można ją uatrakcyjnić.
Ludzie jedzą oczami.
Samych butelek się nie czepiam. Są znacznie praktyczniejsze niż popularne teraz pipety czy te "unicorny".
By MaiArt
#1830081
Julia pisze:(...) Chcecie mieć więcej roboty i nowe projekty to zajmijcie się etykietą:) Można ją uatrakcyjnić.
Ludzie jedzą oczami.
Samych butelek się nie czepiam. Są znacznie praktyczniejsze niż popularne teraz pipety czy te "unicorny".

Ascetyczny wygląd etykiety oraz zastosowanie buteleczek z zabezpieczeniem jest zabiegiem celowym i ma na celu ograniczenie potencjalnego zagrożenia spożyciem produktu z nikotyną przez dzieci.
Uważam (lecz jest to oczywiście moja bardzo subiektywna ocena i niekoniecznie trzeba się z nią zgadzać), iż stosowanie "apetycznej" szaty graficznej (np. nawiązującej do znanych i lubianych słodyczy) połączonej z buteleczką pozbawioną jakichkolwiek zabezpieczeń jest tylko proszeniem się o kłopoty, a branża e-papierosowa w obecnych czasach zdecydowanie tego nie potrzebuje :roll:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1831072
MaiArt pisze:
Krasnal45 pisze:Nie ma wątku, bo Artur jeszcze takowego nie robi :mrgreen:

Ale z Waszą pomocą może coś zrobić :D
Temat stworzenia aromatu inspirowanego (nie klona) na kultowym 555 chodzi nam cały czas po głowie i rozpoczęliśmy już wstępne próby w celu określenia możliwości wykorzystania/przydatności naszych komponentów. Jeżeli mają Państwo jakieś sugestie, uwagi, propozycje, ... to bardzo chętnie zapoznamy się z nimi i uwzględnimy w naszej dalszej pracy :roll:


Pozwolę sobie zapytać, bo zaintrygowała mnie ta decyzja.
Ruszyło coś w kierunku MaiArt-owskiego wydania 555?

Przeglądałam ten wątek i...
może warto byłoby wydzielić osobny temat dotyczący tego aromatu?
Dobrze byłoby w jednym miejscu zebrać sugestie i opisy dotyczące tego smaku i jego indywidualnego odbioru.
Ba, jak znam życie to lekko nie będzie, bo i kubki smakowe przecież mamy różne, no i wymagania też,
ale samo to, że chcecie podążyć w tym kierunku jest już zaiste warte opisania. :)
Osobiście z niemałą dozą ciekawości czekam na efekt końcowy. I nie zawaham się go parownikowo przetestować. :mrgreen:
By MaiArt
#1832571
Jest nam bardzo miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym powrócił do naszej oferty znany i lubiany aromat "Róża galicyjska" :D

Produkt dostępny w formie:
- aromat 1,5, 10, 15 oraz 50 ml http://maiart.pl/deserowe/266-1016-arom ... nosc-10_ml
- premix 30/50 ml http://maiart.pl/deserowe/265-premix-ro ... yjska.html

Serdecznie zapraszamy do skosztowania tej wyjątkowej kompozycji aromatycznej :D
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1832585
Gdzie się podział aromat truskawkowy?
By MaiArt
#1832595
Praktycznie cała ostatnia partia "Truskawki" sprzedała się na pniu i pozostała nam tylko niewielka ilość do produkcji premiksów. Nastawiliśmy już nową szarżę i w przyszłym tygodniu produkt wróci na półki :D

EDIT
Weekend weekendem, a u nas praca trawa...
W ofercie naszego sklepu pojawiły się kolejne premiksy:

Cola
Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszego najnowszego produktu o smaku legendarnego napoju orzeźwiającego. Optymalnie połączenie słodyczy przełamanej delikatnymi nutami cynamonu przeniesie nas na wyższy poziom orzeźwienia i pobudzi nasze zmysły ;)

Grapefruit
Kompozycja o smaku soczystych, dojrzewających w ciepłym letnim słońcu grapefruitów, orzeźwi Cię i otuli podniebienie słodkim aromatem przełamanym rześkim odcieniem goryczki. Zapraszamy do skosztowania niezrównanej cytrusowej słodyczy świeżego grapefruita.
By MaiArt
#1833168
pHarel2403 pisze:Gdzie się podział aromat truskawkowy?

Aromaty "Truskawka" oraz "Ciasto truskawkowe" wróciły na półki :D
Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za chwilowe braki, lecz produkt cieszy się tak dużą popularnością, że nie nadążamy z produkcją :oops:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.