EPF
By MaiArt
#1731969
Adresy sklepów stacjonarnych zostaną podane na naszej stronie domowej po jej gruntownej przebudowie (co zajmie nam jeszcze troszkę czasu).
W chwili obecnej mówimy o podaniu tych danych na Forum i stąd nasza daleko posunięta ostrożność...

Edit
Uzyskaliśmy zgodę Administratora ;) Dziękujemy ;)
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1732026
Dzień dobry,
drogi MaiArcie, to że Wasza "stara" baza Traveller była genialna to poza dyskusją. Uraczyliście nas aromatem Traveller i każdy ,w tej nowej, obrzydliwej, rzeczywistości może sobie jakąś bliższą bądź dalszą namiastkę tamtej oryginalnej bazy upichcić. Brawo *CZAJNICZEK*

A co z drugą bazą premium, tj. Polar ? Ta baza również była wybitna, dla mnie z aromatami Apfelstrudel, czy ciacho truskawkowe wręcz fantastyczna *GOOD*
Pytanie - czy przewidujecie produkcję aromatu, który zaprawiłby bazowo, dowolną , czystą bazę nikotynową (bądź zerówkę), tak aby uzyskać coś na podobieństwo "starego" fantastycznego Polar ?

Ja bym prosił baaaaardzo o taki bazowy aromat ;)

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Przy okazji, gdyby ktoś dysponował jeszcze jakimiś zapasami bazy Polar i gotów był się ze mną podzielić to zapraszam na PW. Jak wpis powyższy jest niezgodny z Regulaminem, to z góry przepraszam i proszę się ze mną obejść okrutnie a sprawiedliwie :lol:
By MaiArt
#1732125
Baza o którą Pan pyta - "North pole" - jest otrzymywana na podstawie aromatu "Traveller" wzbogaconego o mentol. Może Pan ją bardzo łatwo otrzymać w warunkach domowych. W tym celu będą Panu potrzebne następujące komponenty:

1) Baza nikotynowa zawierająca minimum 70% VG
2) Aromat "Traveller"
3) 10% r-r mentolu w glikolu propylenowym.

Proszę wymiesać te składniki w proporcji:

87% baza nikotynowa
10% aromatu "Traveller"
3% roztworu mentolu

Całość proszę dobrze wymieszać i zapomnieć o buteleczce na minimum 2 tygodnie ;)
By MaiArt
#1734594
W przyszłym tygodniu będziemy mieli kilka niespodzianek dla wielbicieli aromatów tytoniowych ;)
Awatar użytkownika
By Gniwder
#1734614
Riccardo pisze:Ciekawe. Może się skuszę, skoro tak Was tutaj uwielbiają...


To czekam z niecierpliwością na Twoje recenzje. Myślę, że dla takiego znawcy likworków tytoniowych, powinny się znaleźć jakieś darmowe aro do testów ;)
By MaiArt
#1734618
Od razu uprzedzam, iż (zgodnie z naszą filozofią tworzenia aromatów) aromaty tytoniowe nie mają nic wspólnego z "śmierdzielami", a popielniczki nawet z daleka nie widziały ;) Osoby szukające hardcoru raczej nie mają czego u nas szukać ;)
By MaiArt
#1734631
Wiemy, lecz to nasi Klienci dokonują oceny naszych aromatów. I to jest dla nas najważniejsze...
By MaiArt
#1734653
Mamy nadzieję, iż udało nam się dość dobrze odwzorować smaki. Nie nam jednak to oceniać i dlatego cały czas zapraszam do zapoznania się z opiniami naszych Klientów, gdyż tylko ta ocena jest obiektywna *SMOKEKING*
By MaiArt
#1735566
Przypominam, iż zgodnie z Regulaminem Forum nie mogę udzielać odpowiedzi na pytania zadawane w działach niedostępnych dla grupy dostawców. Chcąc uniknąć kolejnych ostrzeżeń (co będzie skutkować całkowitym usunięciem z Forum) - ostrze-enie-za-udzielenie-pomocy-w-dziale-liquidy-t115727.html - będę przenosił pytania do tego tematu :roll:

Pytania przeniesione z wątku post1735309.html?hilit=maiart#p1735309
gwynbleidd pisze:Mam pytanie do MaiArt , czy aromat custard można stosować solo , czy raczej tylko w mieszankach .


Aromat "Custard" jest gotową kompozycją wieloskładnikową o smaku kremu waniliowego i jest dedykowany dla koneserów tego typu smaków. Można go oczywiście również zastosować jako komponent w bardziej złożonych mieszankach i jedyne co nas tutaj ogranicza, to tylko nasza wyobraźnia ;)

lucaskiw pisze:(...) Kupiłem też czarną herbatę ale sam zapach mnie mega odrzucił. Smakuje tak samo jak pachnie?

Pańska uwaga dotyczy koncentratu aromatycznego czy liquidu otrzymanego z tego aromatu?
By MaiArt
#1735583
Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to nowe aromaty tytoniowe powinny pojawić się w sklepach internetowych pod koniec przyszłego tygodnia. Sklepy stacjonarne mają nieco większą inercję i tutaj ciężko podać jakikolwiek termin :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 41

Witam ! Otóż od paru lat vapowalem na smoku big ba[…]

Smok Nord opinie

Hej, od pewnego czasu zastanawiam się nad Nordem, […]

TFV12 na niskiej mocy

Witam. Zastanawiam się nad kupnem TFV12. Pozostaje[…]

Coppervape Skyline RTA

Niedawno pojawił się klon ciekawego parownika Skyl[…]