EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By Gabriel
Master_PiT pisze:Ja to wiem. Ja tylko pytam, czy ktoś testował przy mniejszej ilości bazy. Jak się ma wtedy smak.
Trzeba będzie zrobić samemu próbę

Ja zrobiłem tak: do butelki wlałem 3 x 10 ml shotów 18 mg/ ml. plus 20 ml bazy bez nikotyny, co dało mi 5,4 mg/ml. Nalane do pełna, co daje mi 100 ml liquidu. Smak i aromat jest w porządku. Jak za taką cenę to naprawdę warto.
Przy mniejszej ilości dolania bazy bezsmakowej, uważam że aromat może być zbyt mocny, a co za tym idzie smak będzie niedobry ( zbyt dużo aromatu ). *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By hilton1
Ja, do oryginalnej butelki premixu Tribeca ( 50ml ) wlałem 2 shoty po 10ml 18 mg VG/PG 50/50 i kurcze nie czuję aromatu. Nie wiem ,czy musi to poleżakować, czy też ten premix jest tak słabo aromatyzowany. Ogólnie smak nijaki. Też ,tak macie z Tribecą ?
Awatar użytkownika
By Gabriel
U mnie, tak jak już pisałem powyżej, butelka zalana do pełna. Zmieszane i wapowane po 24 godzinach. Aromat Tribeci jest mocny i wyraźny.
By berto
No to teraz mnie zmartwiłeś. :(
Ja zamierzam odstawić na tydzień bo jakoś nie wierzę w ten szejk'n'vejp.
Awatar użytkownika
By hilton1
A jaki masz stosunek PG do VG ? , bo może u mnie zbyt dużo gliceryny.
Awatar użytkownika
By Gabriel
hilton1 pisze:A jaki masz stosunek PG do VG ? , bo może u mnie zbyt dużo gliceryny.

Zrobiłem 50/50 tak samo jak jest w premiksie.
Awatar użytkownika
By ritm
Przepraszam za OT ale nie chcę skaszanić premixa Tribeci, celuję w moc 3mg, posiadam bazę 18mg 50/50, glicerynę i glikol w osobnych butelczynach. Ile powinienem dolać bazy nikotynowej oraz pg i vg, zeby uzyskac te zamierzone 3mg 50/50 premixa?
Dziękuje
By Spirek
ritm pisze:Przepraszam za OT ale nie chcę skaszanić premixa Tribeci, celuję w moc 3mg, posiadam bazę 18mg 50/50, glicerynę i glikol w osobnych butelczynach. Ile powinienem dolać bazy nikotynowej oraz pg i vg, zeby uzyskac te zamierzone 3mg 50/50 premixa?
Dziękuje

http://www.bobbyk.pl/2013/12/kalkulator-e-kucharza.html

Ja używam tego.
By zubek59
Witam serdecznie.
Dziś przyszły do mnie premixy, jednak za cholerę nie mogę otworzyć góry, żeby dolać nikotynę. Proszę o pomoc, bo jedną butelkę już uszkodziłem.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
zubek59 pisze:Witam serdecznie.
Dziś przyszły do mnie premixy, jednak za cholerę nie mogę otworzyć góry, żeby dolać nikotynę. Proszę o pomoc, bo jedną butelkę już uszkodziłem.

virtus-premix-t125219.html tu masz tutorial :mrgreen:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
Cześć i czołem,
przepraszam, że zniknąłem na dłużej ale mam pewien poważny problem (o tym w dziale skargi, zażalenia itd.).
Ale wracając do tematu - premixy aktualnie to była jedyna opcja jaką się udało załatwić, zdaję sobie sprawę z walki z otwieraniem goryli (moja teściowa ma taki nóż, chyba do serów, cholera wie, bo się na tym nie znam, i jest zakrzywiony, idealnie nadaje się do ściągania capów), ale mam pewną ciekawą wiadomość: - odkryłem tajne źródełko aromatów Halo i jest Tribecca itd., może ktoś zechce się podzielić :twisted: zobaczymy...
Kolejna dostawa z Halo jest w drodze, więc bez obaw!
Awatar użytkownika
By Vukotich
Namierzyłem Was na Strzelińskiej w Pozku. Jest możliwość odbioru osobistego rzeczy zamówionych przez e-sklep? Jeżeli tak, to w jakich godzinach?
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
Vukotich pisze:Namierzyłem Was na Strzelińskiej w Pozku. Jest możliwość odbioru osobistego rzeczy zamówionych przez e-sklep? Jeżeli tak, to w jakich godzinach?

Ogólnie tutaj może być problem, ale dość często pytają o to pytania. Nie jest to najlepsze miejsce, ale zrobię mały offtop. Na Strzelińskiej mam zarejestrowaną działalność jedynie, całość prowadzę w Pniewach, więc jednak te 50 km trzeba nadrobić. Ogólnie jestem co środę w Poznaniu i krążę między Grunwaldem, centrum, itp. w tym rejonie, więc nie ma problemu, żeby się umówić gdzieś na odbiór osobisty. Możliwe, że na stałe już pod koniec roku przeniosę się do Skórzewa, więc problem minie:) Niestety na razie jestem uziemiony daleko...
Awatar użytkownika
By Murof
Zrobiłem samogon z aromatu Whisper. Dozowanie jak zalecane, czyli 25%, baza 50/50.
Już podczas mieszania zapach aromatu prawie niewyczuwalny. Po tygodniu zalałem
parownik, kilka machów i zero smaku i aromatu. No, prawie zero bo coś tam czuć,
ale na pewno ani karmelu, ani śliwki.
Co ciekawe inny aromat Black Diamond jest bardzo aromatyczny i musiałem zmniejszyć
stężenie do 15%.
Czy ktoś miał podobny problem z aromatem Whisper ?
Awatar użytkownika
By sipak00
Faktycznie aromat Whisper jest słabo wyczuwalny z butelki. Ja dałem 20% (baza 50/50) i jest ok. Czuć tytoń i coś słodkiego... Ale czy to śliwka? Trudno powiedzieć. Wapowane po tygodniu.
By berto
HALO Whisper 20% 50/50 11dni, nic nie czuję jedynie delikatna słodycz.
HALO Timber 20% 50/50 11dni, jak dla mnie to taki mocno rozbełtany prime.
HALO Black Diamond 20% 50/50 11dni, w przeciwieństwie do powyższych bardzo intensywny smak którego nie potrafię opisać. Ale nie podszedł mi w ogóle.

Mocno się zawiodłem na tych aromatach.

Za to premixy HALO Tribeca i Prime15 są świetne! zrobiłem po 100ml 50/50 i dałem im poleżeć 5dni. Smak intensywny i dokładnie taki jak pamiętam z gotowych liquidów. Do tego świetna cena, nic tylko brać póki są. :)
No ale premix HALO Turkish to jakaś masakra, miałem przy nim odruch wymiotny i poszedł w zlew. *ZLE2*
Awatar użytkownika
By Pesio
Czyli ten Turkish da się do czegoś porównać, czy totalna porażka?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By berto
Ja nie potrafię ale to musisz sam spróbować żeby sobie wyrobić zdanie.
Może dla Ciebie to będzie akurat najlepszy smak w życiu. :)
Awatar użytkownika
By Pesio
Bywa, tak jak większość nie toleruje Tobacco cherry, bardziej szukam Turkish jako składnika klona, także tu może być ok, kto wie. ..
Oczywiście są określenia, których lepiej nie używać, bo 99% zainteresowanych już zwątpi, także tu Cię rozumiem.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Aegis legend low protection

Witam gdy próbuje załączyć aegisa legend caly cz[…]

Jak zrobić własnego e-papierosa?

Witam. Ostatnio zainteresowałem się tematem e-papi[…]

zeus X dual - wycieki

witam proszę o pomoc, jeśli ktoś wie co może być […]

Aspire #AVP #AIOPOD #REVIEW #PROUD #TO #VAPE […]