EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By rocket128
#1801971
Witam. Jak w temacie poszukuję aromatu choć trochę przypominającego Pandan od Mac Barena. Kto palił ten wie jak Pandan smakuje a, że był to mój ulubiony tytoń ze smakowych staram się znaleźć coś podobnego odkąd rzuciłem analogi na rzecz e.
Nie mogłem znaleźć stricte Pandanu wśród aromatów więc szukam czegoś choć trochę podobnego
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1801977
Pamiętam, że kilka miesięcy temu kupiłem LiQueena Standard Tobacco, który trochę przypominał Pandana.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1801982
Dodałbym do tytoniowego aromatu odrobinę orzechów laskowych i może ciut, ale ciut, kawy?...
By rocket128
#1801995
Eilchner pisze:Pamiętam, że kilka miesięcy temu kupiłem LiQueena Standard Tobacco, który trochę przypominał Pandana.


No może i tak, tyle, że liqueen jest drogi to raz a dwa, że pytałem o Aromat, nie gotowe liquidy

Ariusz pisze:Dodałbym do tytoniowego aromatu odrobinę orzechów laskowych i może ciut, ale ciut, kawy?...


Szczerze taka zabawa z mieszaniem to troche zbyt dużo dla mnie. tu dodam za duzo orzechów, nastepnym razem za dużo kawy + czas oczekiwania aż liquid będzie gotowy, tym bardziej, że na tytoniowe trzeba sporo poczekać, dodatkowo jest multum odmian tytoni i weź tu traf
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.