EPF
By MaiArt
Prosimy Państwa o pomoc w podjęciu decyzji...

Rozważamy możliwość wprowadzenia do naszej oferty aromatu/dodatku uszlechatniającego "Traveller" w opakowaniu 50 ml w cenie promocyjnej 45 zł brutto za buteleczkę.

Czy są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem?
Jakie inne aromaty mogłyby pojawić się w większych opakowaniach?
Awatar użytkownika
By gemino
Myślę, że to dobry pomysł, a poniżej moja lista aromatów
-Amphore
-Biszkopt
-Bosman
-Miód lipowy
-Tytoń fajkowy
-Złoty liść
-Wanilia
-Herbatnik
Awatar użytkownika
By Gabriel
Wydaje mi się że takie 50 ml opakowania, sprawdziłyby się przy aromatach, które wymagają większego dawkowania ( czyli od 7% do 10% ) w aromatach przy których dawkowanie jest od 2% do 5 % raczej większego sensu to niema. W tym przypadku opakowania 10 ml, 15 ml jest według mnie wystarczające. Ale jak najbardziej sprawdzi się w 50 ml baza Traveller, która jak wiadomo jest dawkowana w 10 % :D
Awatar użytkownika
By DorotaM
Hm... kusząca oferta, ale chyba tylko dla tego aromatu.
Co do innych w takich cenach i pojemnościach, to... jeśli pytasz o zdania. *BLUSH*
Moje jest takie, że to nie dla mnie.
Korzystam z wielu Waszych aromatów, ale kupowanie ich po kilka , no dajmy na to choćby co jakiś czas (korzystając z wielu)
po 3sztuki to już niemała kasa. :roll:
I tak, tak, wiem, to zakup który wystarczy na dłużej, ale jednak... no nie ma to jak móc zaszaleć i kupić sobie kilka smaczków bez obaw,
że portfel zamknie się w sobie z braku środków.
A i zaszaleć zbyt często się przy takich zakupach nie da, bo przy dawkowaniu w jakich te aro macie, to człowiek siwej brody przy butelce dostanie zanim ją zużyje. :wink:
Ja tam miło wspominam buteleczki 15 ml i takie lub jeszcze 20ml, to już jak dla mnie byłby idealnie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By sikor370
Traveller w 50ml to jest dobry pomysł... w sam raz do 450ml bazy
Awatar użytkownika
By rav64
Jestem bardzo za. Sam wapuję czystą bazę Traveller i ostatnio kupiłem 10x10ml. Większe opakowanie to wygoda i oszczędności które są bardzo mile widziane.
By medikk
Zgadzam się ze zdaniem koleżanki Doroty, buteleczki 20ml byłyby w sam raz. 50ml to troszkę za dużo, biorąc pod uwagę to, że większość waszych aromatów mają sugerowane 3% dawkowanie :) Na temat samego Travellera się nie wypowiem, ponieważ nie próbowałem.
Awatar użytkownika
By bulit73
Traveller jako uszlachetniacz do bazy, w butelkach 50ml, jak najbardziej. Co do reszty aromatów, myślę, że powinny zostać po 10ml.
By MaiArt
A co byście Państwo powiedzieli, gdyby buteleczka 50 ml aromatu kosztowała... 30 zł brutto?
:roll:
Awatar użytkownika
By DorotaM
Ja tam tak łatwo zdania nie zmieniam. *COOL*
No bo, w sumie to po co gruntownie naprawiać coś co dobrze działa? Mały przeglądzik nie wystarczy? :wink:

Nadal obstawiam je w 10, 15 oraz 20ml- do wyboru. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Gabriel
MaiArt pisze:A co byście Państwo powiedzieli, gdyby buteleczka 50 ml aromatu kosztowała... 30 zł brutto?
:roll:

Jak dla mnie to nie o cenę chodzi, cena nie gra roli która dotyczy aromatów tylko możliwość wykorzystania ich w 100 % w swoich mieszankach. U mnie w tak dużych opakowaniach ( 50 ml ) porostu się zmarnują. Lubię kilka jak nie kilkanaście smaków, więc wolę mniejsze opakowania. W tak dużej ilości i pojemności gdybym chciał wykorzystać je wszystkie to życia by mi zabrakło. To jednak są aromaty a nie premiksy.
Awatar użytkownika
By e_sat
Nikt nie mówi o wszystkich aromatach, by były pakowane w 50 ml. Mnie pasuje, uwielbiam tytoniowe aromaty i nic więcej. Zawsze mi brakuje ich, w pracy wącham jakieś morele i brzoskwinie, czy Ice Tea...nie dla mnie takie bajki. e- Palę papierochy dalej 8)
Awatar użytkownika
By bulit73
Tak jak napisal @Gabriel. Raczej nie o cenę tu chodzi, lecz o wykorzystanie kupionego aromatu.
Nie twierdzę jednak, że nie ma być ich w ofercie. Jeżeli dany smak jest czyimś ADV, to taka pojemność powinna go zadowolić.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
@Gabriel
Jest jednak gro waperów, którzy mają ustabilizowane zapotrzebowanie na poziomie trzech, czterech, może pięciu smaków i w takim przypadku, taka opcja wyboru większej pojemności, jest jak najbardziej OK :wink:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2017, 15:41 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
Krasnal45 pisze:@Gabriel @bulit73
Jest jednak gro waperów, którzy mają ustabilizowane zapotrzebowanie na poziomie trzech, czterech, może pięciu smaków i w takim przypadku, taka opcja wyboru większej pojemności, jest jak najbardziej OK :wink:

Chyba coś o tym wspomniałem :wink: :beer:

bulit73 pisze:Nie twierdzę jednak, że nie ma być ich w ofercie. Jeżeli dany smak jest czyimś ADV, to taka pojemność powinna go zadowolić.
2400 dni bez papierocha

Naszemu koledze Mushashi mija dziś 2400 dni bez […]

UFO

a nie mówiłem :D https://nt.interia.pl/raporty/rap[…]

Jaki telefon kupić ?

Hej Żonie uszkodził się telefon. Do tej pory zawsz[…]

Poszukiwania sprzętu do ~150zł

Tak jak w temacie, zaczynajac od zera to warto wsp[…]