EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Baryua
#1803163
Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych. Poszukuję jakiegoś dobrego i wydajnego aromatu jabłkowego do samogonu. Używałem do tej pory jedynie aromatów TPA, ale czytałem w temacie o TPA, że ich jabłkowe smakują jak landrynki i są bardziej słodkie niż jabłkowe, a mi zależy na tym, żeby nie był zbyt słodki. W lupce znalazłem post wskazujący na Red apple od Atmos lab, jednak zależałoby mi na czymś tańszym. Słyszałem kiedyś, że jeden od Flavour Art jest bardzo dobry.
Mógłby mi ktoś wskazać jakiś aromat jabłkowy, który jest bardziej jabłkowy niż słodki, jest wydajny (dozowanie ok. 5% lub mniej) i będzie kosztował tak do ok. 10zł? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie. :beer:
Awatar użytkownika
By Isia
#1803164
APPLE RED lub GREEN APPLE z Atmos Lab są bardzo dobre :)

Aromat YUMMY CLASSIC ANTON APPLE - jabłko antonówka,bardzo smaczny.

Extreme Flavors - Red Apple - dawkowanie 2,5% cena wyższa niż tego oczekujesz.
By Baryua
#1803398
Dziękuję serdecznie *THX*
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1803400
Czasem warto zainwestować w droższy aro.
Green apple od atmosa jest dobry i spełni Twoje oczekiwania.
Na drugim miejscu jest green apple od molinberry, ale nieco slodszy, mimo to czuć wyraźnie to jabłuszko.
Możesz spróbować też od maiart (najtańsze z tych3), ale mi nie podeszło, choć są zwolennicy
Awatar użytkownika
By caddy1993
#1806251
Ten aromat z Flavour art to Fuji Apple. Warto spróbować, bo to według mnie najlepszy aromat z FA i jedno z lepszych o ile nie najlepsze jabłko. Smakowo gdzieś pomiędzy czerwonym a zielonym jabłkiem :)
W sklepie na e jest pod nazwą " Fuji "
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.