EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kate291
#1895109
Witam, mam problem i liczę na to, że ktoś z Was będzie mi w stanie pomóc, podpowiedzieć :)
1.Chwilę temu, kupiłam Aramax Power 5000mhA 55w i problem w tym że liquid wycieka do baterii. Zmieniłam liquid na gęstszy jednak niewiele to dało, nadal wycieka choć trochę już mniej, zmieniłam też uszczelki. Jest jeszcze kwestia chmury, mam wrażenie że wcale nie jest taka wielka jak teoretycznie powinna być. W Ego Aio jest większa, bardziej gęsta chmura niż w tym moim Aramaxie
2. Myślę też o zmianie atomizera, bo jest taka możliwość dzięki załączonej w zestawie przejściówce że złączem 510... Czy każdy atomizer z tym łączem będzie pasował do tej baterii aramaxa? Czy moc baterii, mhA mają jakieś szczególne znaczenie jeśli chodzi o grzalkę? Jak macie jakąś konkretną wiedzę w tym temacie to polećcie jakiś dobry atomizer który będzie kompatybilny z tą baterią i też który nie wydrze mnie z butów ;)
Proszę o łaakawość i wyrozumiałość bo jestem zielona w temacie ;) no i z góry dziękuję
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1895110
Każdy atomizer ma gwint 510. Pozwól że zapytam, kto Ci zrobił taką krzywdę i namówił na kupno tego badziewia?
Awatar użytkownika
By Timi
#1895113
Kate291 pisze:Pan w e - shopie, ale już trudno, nie o to się tu rozchodzi ;)

Oddaj temu panu ten szajs na gwarancji. Idź do normalnego sklepu, gdzie nie wciskają dziadostwa i kup coś normalnego.
Możesz poszukać na naszym bazarku.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.