EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Pamoko
#1578989
No temat dałeś taki, że myślałem, że hordy tatarskie podchodzą pod Warszawę :shock: :lol:

Nie apteki, tylko pewnie hurtowni farmaceutycznej PGF (partner portalu :wink: ) spada sprzedaż Desmoksanu i innych pseudo preparatów dla palaczy, to podłączyli się pod artykuł (pewnie sponsorowany :wink: ) u jakiegoś pseudo dziennikarzyny z Newsweek-a, o którym już była mowa.
Zresztą to głupota, bo skoro analogi są zdrowsze od e-papierosów :lol: :lol: :lol: , to po co się od nich odzwyczajać przy pomocy suplementów z apteki :lol: :lol: :lol:
Oczywiście to tylko moje zdanie :D
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1579006
Pamoko nie wygłupiaj się z logicznym myśleniem, od tego są telewizja i takie portale j/w, aby Ci mówiły, co masz myśleć :mrgreen:
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1579028
szoferek pisze:http://www.rynekaptek.pl/farmakologia/badanie-najgorszy-jest-e-papieros-o-smaku-wisniowym,12224.html
Jestem trupem. Średnia ilość zaciągnięć e palacza to 163 :mrgreen:


Będziesz żył. Mówi się, że średnia ilość zaciągnięć z analoga to 10-15, więc wapowanie równowartości 10-15 analogów, to pikuś. Jechałem 40+, jak jeszcze byłem po ciemnej stronie mocy :lol:
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1579045
Roswell Park Cancer Institute znajduje się w ROSWELL - a czy tam przypadkiem, nie ma Strefy 51? I małych zielonych ludków?
I tak wykryliśmy kto za takimi głupotami stai :lol:
Awatar użytkownika
By szoferek
#1579079
tunajerzy pisze:
szoferek pisze:http://www.rynekaptek.pl/farmakologia/badanie-najgorszy-jest-e-papieros-o-smaku-wisniowym,12224.html
Jestem trupem. Średnia ilość zaciągnięć e palacza to 163 :mrgreen:


Będziesz żył. Mówi się, że średnia ilość zaciągnięć z analoga to 10-15, więc wapowanie równowartości 10-15 analogów, to pikuś. Jechałem 40+, jak jeszcze byłem po ciemnej stronie mocy :lol:

Też byłem na +40 więc wiem co to za ból *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1579132
pol, nie wiem czy się da. Jest to reklama w formie artykułu i nie wiem czy dopuszczą do merytorycznej duskusji. Próbowałem wstawić te linki, jako nie zalogowany i wywalili w kosmos. Zarejestrowałem się w Diskuss i wstawiłem jeszcze raz. Narazie czekam, na akceptację wpisu.
Awatar użytkownika
By pol
#1579137
@ tunajerzy
Mnie też wywaliło.

Dlatego napisałem "linkujcie" w aptekach.
Jak będzie więcej, to wreszcie się poddają i przepuszczą.
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1579199
pol pisze:@ tunajerzy
Mnie też wywaliło.

Dlatego napisałem "linkujcie" w aptekach.
Jak będzie więcej, to wreszcie się poddają i przepuszczą.


No niestety, nie dało się. Nie dało sie też, napisać w komentarzach o tym, że tekst ten, jest reklamą. Jedyne co przepuścili, to wzmiankę o Blogu starego Chemika.
Awatar użytkownika
By kch
#1579735
Moderowana i cenzurowana wolność słowa?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.