EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Bonziu
#1527035
Hej!
Od jakiegoś czasu posiadam IJust 2 i ostatnio zdecydowałem się spróbować kręcenia własnych grzałek. Do tego celu kupiłem podaną w tytule bazę anyvape rba v2.
Po przejrzeniu wielu filmów, przeczytaniu poradników odnośnie kręcenia grzałek ogólnie i na tej bazie zabrałem się do pracy. Pierwsze kilka prób raczej zaliczę do nieudanych (raz ciekło, raz strzelało liquidem itd) ale w końcu udało mi się skręcić "coś" na czym da się wapować.
Problem w tym, że czuję metal (nie bobra) wapując na tej grzałce. Nie jest to bardzo intensywny smak, czuję liquid ale tak 20-30% walorów smakowych to właśnie taki metaliczny/grzałkowaty posmak. I tutaj już nie wiem za bardzo co może być tego przyczyną.

Byłbym wdzięczny za pomoc. Dzięki! *SMOKEKING*
By Bonziu
#1527087
Za pierwszy link dzięki, pewnie tam znajdę jakąś odpowiedź.
Co do drugiego, nie widzę tu konkretnego powiązania ze sprzętem więc nie wrzucałem w tamten temat. Problem dla mnie widnieje w grzałce i tylko w niej. W każdym razie dzięki za szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
By pol
#1527095
Bonziu pisze:...
Co do drugiego, nie widzę tu konkretnego powiązania ze sprzętem więc nie wrzucałem w tamten temat. Problem dla mnie widnieje w grzałce i tylko w niej. W każdym razie dzięki za szybką odpowiedź.

A jaki związek z opisywanym problemem ma moduł RBA wymieniony w tytule?

AnyVape RBA V2 nie jest winne Twym problemom.
Popełniasz błąd w kręceniu grzałki i tyle.
Na każdym module RBA miałbyś ten sam problem.
By Bonziu
#1527117
Tak nazwałem temat bo na początku sądziłem, że może to być związane z bazą jakiej używam. Po przejrzeniu wątku o "bobrze" wyprostowałem swoją wiedzę bo wcześniej inaczej identyfikowałem ten stan. Mój błąd, temat myślę że już można zamknąć :). Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
By lelek6
#1527161
Bonziu pisze:Problem w tym, że czuję metal (nie bobra) wapując na tej grzałce.

Zgadzam się z kolegami - to nie wina modułu. Popełniasz błąd może nie w samym kręceniu grzałki, ale w tym, że nie przepaliłeś grzałki przed włożeniem bawełny albo zrobiłeś to za krótko. Spróbuj powapować trochę z tym metalicznym posmakiem, powinno przejść z czasem.

Pozdrawiam
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.