EPF
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1748024
Dokładnie, prościej - nie ma o czym pisać..., dobrze że ep jest nadal zawodne, jest forum.
By AdamuS1987
#1748266
Więc tak nie jestem pro waperem ani coilmasterem etc... zresztą to widać na moim liczniku walczę cały czas... Wracając do tego cholernego ammita to sprawy mają się następująco. Rozkręciłem dziada na części pierwsze (tak wiem to zapewne wyczyn) ale nie spodobał mi się oring przy bazie widać go na zdjęciach jakie są załączone do posta na 1 stronie. Wyglądał dziwnie... skoro już zacząłem przy tej cholerze ammicie grzebać (przypominam jestem dupa wołowa jak na razie) to odkręciłem też śrubę (pin) u spodu pod nią jest jeszcze jedna również do wykręcania. Tak też zrobiłem po czym skręciłem (siła razy gwałt tzn. no mocno w sencie) i jedną a później drugą która podaje prąd. I mija któraś godzina i nie ma... pocenia... lania przy nalewaniu lq itp, itd. Jak dostałem ammita i zacząłem go używać zauważyłem patrząc przez AH, że cała ta śruba jest dziwnie mokra... Stąd podejrzewam nadmierne pocenie się u podstawy i przy nalewaniu przy zamkniętym dopływie lq. bo wiadomo para przy wapowaniu itd. Zobaczymy jutro... jeżeli nie będzie wspomnianych problemów to chyba dałem se radę! Aha zapomniałem dodać, przed rozkręcaniem te... (tu ma być wyraz wulgarny) umyłem (jakby to miało coś zmienić hehe). Ciekawe czy znowu będę miał jazdę z OBS Engine...
Ostatnio zmieniony 10 sty 2017, 20:39 przez AdamuS1987, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By miron52
#1748272
Zwolnij, robisz za szybkie postępy :shock:
Awatar użytkownika
By VRil
#1748280
Daj znać jutro -pojutrze czy wszystko jest w porządku -może też w swoim pogmeram :)
By AdamuS1987
#1748347
A więc wszystko jest w porządku. Więc winą obarczam śrubę dostarczającą prąd chyba należy ją dociągnąć podobnie z drugą. Czy oring miał coś do tego nie wiem, ale go wymieniłem jest w zapasowych częściach. Póki co mam tylko mały nalot od AH ale to od wapowania czyli pary, a lubię najpierw dmuchnąć, a później się zaciągnąć. Zero wycieku przy nalewaniu lq itp itd... Będę dawał znać, czy się coś nie zmieniło.
By AdamuS1987
#1748362
Ale mam jeszcze inne pytanie! Co mi jest jak rano chce pokopcić i kaszel chce mnie zabić przez parę buchów?
Awatar użytkownika
By makus1984
#1748366
Też tak miałem na początku(kaszel palacza)po przejściu na jasna stronę mocy z czasem ustało *SMOKEKING* Ammit to dobry parownik nie wymaga wiele od użytkownika. Fajnie ze kolega zrobił postępy pozdrawiam :beer:
By AdamuS1987
#1749233
Panowie przyszła pora na kolejną poradę-pomoc. Jakie grzałki ukręcić do OBS Engine te które zrobiłem nie sprawują się w nim... Clapton wire 26/32 w tej chwili ok. 7 obrotów 3mm i coś jest nie hello. Mam SS Fused Claptona 24/32 może coś z tego 4 obroty na 2,5mm? Strzela mi Engine nie wapuje mi się komfortowo... i chyba efekt bobra doszedł. Tank fajny naprawdę tylko muszę dojść ładu co z grzałkami. W tej chwili oporność na wymienionym setupie 0,40... inna jazda jak z ammitem.
Wyciekajacy liquid

Witam, chcialbym się zapytać bardziej doświadczony[…]

Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

Dziwny posmak przy paleniu

Witam posiadam vape pen 22 smok i problem z posmak[…]

Po pierwsze witam wszystkich użytkowników :) (Nie […]