EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Zbychu22rs
#1900735
Witam mam problem a mianowicie zakładam grzalke układam wate ale nie czuję smaku takiego jak powinien być w czym może być problem
By Zbychu22rs
#1900751
Dodam że grzałki mam od alien v2 0.25 ohm a wate od cotton beacona, smaku nie ma chyba że przez pierwszą chwilę jak zaleje na wate
Awatar użytkownika
By Pesio
#1900775
Zrób fotę, obstawiam że za dużo waty, pozatym z tego co pamiętam cotton bacon jakoś super transportu nie miał. Ale mogę mylić z inną watą.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Passion
#1900846
Jeżeli to te Alieny V2 od Demon Killera po 10 sztuk to nic dziwnego z twoim atomizerem wszystko w porządku. One z smakiem nie mają wiele wspólnego, również je testowałem na kilku parownikach i nie robiły nic poza chmurzeniem. Kup sobie jakieś od GeekVape'a Clapton'y, np. Fused Clapton'y 0.35, 0.40 - dokładny model F203 - fajnie smaczą w tej cenie i chmurzą też konkretnie. Cena też niewysoka bo 17zł a masz dwa rodzaje po 4 sztuki. ;)
By Zbychu22rs
#1900859
A orientuje się ktoś czy może jakieś grzałki z. Vcp będą dobre bo do niego mi najbliżej.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1900863
Z kolei ja od ponad roku używam tsuka coil od demon killera i dla mnie to najlepsze grzałki jakie używałem. Mogę to porównać do kilkudziesięciu różnych gotowych jak i robionych. Z tym ze tsuka jest cała na kanthalu.

Zbychu, czemu masz jedną grzałkę na dualu? To może być podstawowy problem.
Przesuń ją może w stronę otworów bardziej i zobacz czy jest różnica. Ale wpierw założył bym drugą grzałkę.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
#1900893
Próbuje sobie wyobrazić jak smakuje nikotyna . Ktoś wie? Może masz problem z liquidem? Wata jest nasączona dobrze, jak nie bobrzy to albo za słaby lq, wymiana grzałek i waty

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
By Jokerek7
#1900895
Hej
Widzę że nikt nie zadał podstawowego pytania:
Jaki masz liquid?
Jeśli sam mieszałeś to jakiej firmy dałeś aromat jaki smak i ile ml na ile bazy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Zbychu22rs
#1900950
Liquid to duo guma balonowa kiwi, lecz próbowałem innych i również jest podobnie smak czuć znikomo, może to problem ułożenia waty lub grzalek albo ich rodzaj.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1900958
Bez względu na to jakie grzałki i wate byś nie wsadził smak powinien być. Ammit jest jednym z lepszych parowników smakowych. Daj mniej waty. Jak nie pomoże kup grzałki na kanthalu i Muji (moja osobista sugestia)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
By Jokerek7
#1900970
Zbychu22rs pisze:Liquid to duo guma balonowa kiwi, lecz próbowałem innych i również jest podobnie smak czuć znikomo, może to problem ułożenia waty lub grzalek albo ich rodzaj.

Hej
Czyli smak powinieneś czuć, a przynajmniej tony słodzika powinny być wyczuwalne.
Patrząc na zdjęcie setupu:
Zrób dwie ładne - równe - grzałki waty włóż tyle żeby przechodziła z lekkim oporem przez grzałki i nie pchaj tyle w kanały bo wg. mnie jest jej za dużo.
https://youtu.be/zovv84X8ECA
Tutaj masz filmik.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Zbychu22rs
#1900985
Zrobiłem wszystko jak na wskazanym filmiku i jest nieco lepiej ale nadal nie czuć wyraźnie tego smaku co na innych atomizerach czuć trochę jakby metal nie wiem jak to nazwać może to przez grzałki, wrócę z wakacji to sproboje innych albo sam zrobię z drutu, ewentualnie pójdę do vcp i poproszę żeby tam mi założyli coś
By Jokerek7
#1900994
Hej
Grzałki powinny być równo.

Dodatkowo metaliczny smak może być przez złe wygrzanie grzałek.
Powinny obie ładnie nagrzewać się bez hot spotów od środka na boki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Jokerek7
#1900999
Tak obie grzałki musza być ustawione tak samo pod katem wszystkich płaszczyzn. Dodatkowo musza być tak samo oddalone od kanałów wlotowych powietrza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Pesio
#1901016
Zbychu22rs pisze:https://tufotki.pl/TuTaG

Z tym setupem to żeś pojechał. Nie da się tego mniej koślawo ustawić?

Jokerek weź pod uwagę to że część z tej grzałki jest z SS której nie powinno się zbytnio "wygrzewać". Przynajmniej nie wymaga tego.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Możesz jeszcze spróbować zrobić odstępy, czyli rozciągnąć te grzałki, ale podejrzewam że musisz je wykręcić
By Zbychu22rs
#1901084
Hmmm... Jestem w te sprawy strasznie nowy więc jeszcze nie wiem do końca co robię źle a co dobrze. Ale chętnie się wszystkiego nauczę.
By Jokerek7
#1901138
Hej,
Nauka jest bardzo ważna - musisz zrobić kilkanaście setupow żeby wiedzieć który Ci najbardziej pasuje.
Z tymi grzalkami Bóg wie jakimi to też tak nie szalej. Ja aktualnie używam grzałki wykonanej z kanthal d i jestem bardzo zadowolony ze smaku jaki otrzymuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Evendi
#1901139
Zbychu22rs pisze:https://tufotki.pl/TuTaG
Może źle widzę ale na foto tak jakby na jednej masz więcej nagaru zebranego.Tak jak powyżej koledzy pisali wyrównaj je i według mnie daj trochę wyżej (albo równaj przynajmniej do wyższej).

Drugą sprawa to czas od założenia do stwierdzenia, że nie ma smaku :). Ja na Kanthalu i Muji nawet po założeniu i odpowiednim nasączeniu (powiedzmy kilkanaście minut) właściwy smak i tak osiągam dopiero po kilku buchach.

Jaką moc ustawiasz?



Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.